Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. V. Laušman  21b.

 1. P. Langer    21b.

 1. P. Elkmann  21b.

 1. T. Beneš    21b.

 1. V. Smejkal   21b.

 1. W. Forster  21b.

 1. B.Kranzmüller  21b. 

 2. M. Šípek 20b.

 2. M. Merta  20b.

 2. M. Oliver  20b.

 2. P. Morávek  20b.

 2. J. Mika  20b.

 2. J. Dauerer  20b.

 2. M. Beer  20b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

   
 SKUPINA A
 

1.
Jiří Mika
20b.

1.
Petr Morávek
20b.
 1.
Walter Forster 20b.

1.
Martin Šípek
20b.

1.
Miloš Merta
20b.

1.
Josef Dauerer
20b.

1.
Vít Smejkal
20b.

1.
Michael Oliver
20b.
      SKUPINA B
 
 1.
Miroslav Beer
20b.

1.
Tomáš Beneš
20b.

1.
Tomáš Honz
20b.

1.
Boleslav Waszek
20b.
     SKUPINA C+D
 

1.
Peter Elkmann
20b.

1.
Wolfgang Maurer
20b.
 1.
Michal Rejman
20b.

1.
B. Kranzmüller
20b.

1.
Jan Mareček
20b.

1.
Jan Rieger
20b.

1.
Pavel Langer
20b.

1.
Heiko Werner
20b.

1.
Václav Laušman
20b.

Výsledky druhého závodu motokár z Praga Areny

16.01.2017

Výsledky druhého motokárového závodu



V sobotu 14.1.2017 se uskutečnil druhý motokárový 2hod. vytrvalostní závod Carbonia Karting Serie na trati v Praga Areně.

Sešlo se zde 10 teamů, což bylo max. na propustnost tratě, o to více, si jezdci mezi sebou mohli zabojovat a přinést svému teamu důležité body.

Po krátkém zopakování pravidel, která byla stejná jako v prvním závodě, si zástupci z každého teamu vylosovali motokáry a pozici na startu. Závod tedy mohl začít. Průběh závodu byl bezkontaktní a fair play. 

V průběhu závodu si také jezdci odpočinuli posezením v restauraci, zde také měli i perfektní výhled na trať a mohli si tedy lépe naplánovat strategii střídání. 

 

 
 
V každém vypsaném závodě jsou vždy
vyhodnoceny tři nejlepší teamy a ohodnoceny poháry a sektem. 

Obodovány budou všechny zúčastněné teamy a po odjetí všech třech závodů budou vyhlášeny tři absolutně nejlepší teamy s největším počtem dosažených bodů. Hlavní výhrou pro tento abs. nejlepší team je uzené selátko a soudek piva :-)) které bude předáno po skončení posledního závodu. Team na abs. druhém a třetím místě bude též ohodnocen cenou a poháry.

 

 

 
 

 
 

 

Výsledky ze závodu , jsou určeny dle počtu odjetých kol a celkový stav bodů jednotlivých teamů po druhém závodě: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.místo - DAFIT - počet odjetých kol 165, nejlepší zajeté kolo 00:41,703 a team si odváží z tohoto závodu 16b.

2.místo - HKC RACING - počet odjetých kol 165, nejlepší zajeté kolo 00:42,292 a team si odváží z tohoto závodu 14b.

3.místo - ZEKA RACING - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:42,085 a team si odváží z tohoto závodu 13b.

4.místo - ALL HAMSTERS - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:42,301 a team si odváží z tohoto závodu 12b.

5.místo - KOSA TEAM - počet odjetých kol 163, nejlepší zajeté kolo 00:42,503 a team si odváží z tohoto závodu 11b.

6.místo - SEMARACING - počet odjetých kol 162, nejlepší zajeté kolo 00:42,946 a team si odváží z tohoto závodu 10b.

7.místo - RZ1 RACING - počet odjetých kol 161, nejlepší zajeté kolo 00:42,522 a team si odváží z tohoto závodu 9b.

8.místo - DDMP RACING - počet odjetých kol 160 , nejlepší zajeté kolo 00:42,632 a team si odváží z tohoto závodu 8b.

9.místo - DC RACING - počet odjetých kol 159, nejlepší zajeté kolo 00:43,093 a team si odváží z tohoto závodu 7b.

10.místo - BOMBY TEAM - počet odjetých kol 158, nejlepší zajeté kolo 00:42,980 a team si odváží z tohoto závodu 6b.

 


 

Stav po druhém závodě:

1.místo - DAFIT MOTORACING -  Celkem má tedy 30b.

2.místo - ZEKA RACING -  Celkem má tedy 29b.

2.místo - ALL HAMSTERS - Celkem má tedy 25b.

3.místo - KOSA TEAM - Celkem má tedy 23b.

4.místo - SEMARACING - Celkem má tedy 21b.

5.místo - HKC RACING -  Celkem má tedy 14b.

6.místo - RZ1 RACING -  Celkem má tedy 9b.

7.místo - DDMP RACING - Celkem má tedy 8b.

8.místo - DC RACING - Celkem má tedy 7b.

9.místo - BOMBY TEAM - Celkem má tedy 6b.


Děkujeme všem jezdcům za účast a těšíme se v Radotíně při rozhodujícím klání.