Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. V. Laušman  21b.

 1. P. Langer    21b.

 1. P. Elkmann  21b.

 1. T. Beneš    21b.

 1. V. Smejkal   21b.

 1. W. Forster  21b.

 1. B.Kranzmüller  21b. 

 2. M. Šípek 20b.

 2. M. Merta  20b.

 2. M. Oliver  20b.

 2. P. Morávek  20b.

 2. J. Mika  20b.

 2. J. Dauerer  20b.

 2. M. Beer  20b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

   
 SKUPINA A
 

1.
Jiří Mika
20b.

1.
Petr Morávek
20b.
 1.
Walter Forster 20b.

1.
Martin Šípek
20b.

1.
Miloš Merta
20b.

1.
Josef Dauerer
20b.

1.
Vít Smejkal
20b.

1.
Michael Oliver
20b.
      SKUPINA B
 
 1.
Miroslav Beer
20b.

1.
Tomáš Beneš
20b.

1.
Tomáš Honz
20b.

1.
Boleslav Waszek
20b.
     SKUPINA C+D
 

1.
Peter Elkmann
20b.

1.
Wolfgang Maurer
20b.
 1.
Michal Rejman
20b.

1.
B. Kranzmüller
20b.

1.
Jan Mareček
20b.

1.
Jan Rieger
20b.

1.
Pavel Langer
20b.

1.
Heiko Werner
20b.

1.
Václav Laušman
20b.

Výsledky z motokárového závodu v Radotíně

20.02.2017

Výsledky posledního třetího motokárového závodu Carbonia Karting Serie 2016-2017 v Radotíně

 

 

V neděli 19.2.2017 se uskutečnil třetí a poslední motokárový 2hod. vytrvalostní závod Carbonia Karting Serie 2016-2017 konaný v zimní přestávce na trati v Praze - Radotín.

Sešlo se zde 7 teamů a jezdci si mezi sebou mohli zabojovat a přinést svému teamu poslední a rozhodující důležité body.

Po krátkém zopakování pravidel, která byla stejná jako v předchozích závodech, si zástupci z každého teamu vylosovali motokáry a pozici na startu a bylo odstartováno.

 

 

 

 
 
Závod proběhl bez sebemenších problémů a kolizí. V průběhu závodu si také jezdci odpočinuli posezením v restauraci, kde si mohli dát občerstvení a zde také měli i perfektní výhled na trať a mohli si tedy lépe naplánovat strategii střídání. Tentokrát velmi pěkné a vyrovnané závody :-) 

Doufáme, že jste si poslední závod při zimní přestávce užili, a že se sejdeme na prvním závodě v Mostě již na okruhu, který se jede 9.4.

Pár fotografií naleznete na facebooku na našem profilu okruhů. 

Výsledky ze závodu, jsou určeny dle počtu odjetých kol a celkový - konečný stav bodů jednotlivých teamů po třetím závodě: 

 

 

1.místo - ZEKA RACING - počet odjetých kol 84, nejlepší zajeté kolo 01:22,234 a team si odváží z tohoto závodu 16b.

2.místo - HKC ACADEMY/EFFECTIVE - počet odjetých kol 84, nejlepší zajeté kolo 01:23,234 a team si odváží z tohoto závodu 14b.

3.místo - WARS/MIČÁNEK/BADBOY - počet odjetých kol 83, nejlepší zajeté kolo 01:23,344 a team si odváží z tohoto závodu 13b.

4.místo - DAFIT MOTORACING - počet odjetých kol 83, nejlepší zajeté kolo 01:22,703 a team si odváží z tohoto závodu 12b.

5.místo - KOSA TEAM - počet odjetých kol 83, nejlepší zajeté kolo 01:24,218 a team si odváží z tohoto závodu 11b.

6.místo - PLONKOVÝ TEAM - počet odjetých kol 81, nejlepší zajeté kolo 01:23,312 a team si odváží z tohoto závodu 10b.

7.místo - SEMARACING - počet odjetých kol 80, nejlepší zajeté kolo 01:25,828 a team si odváží z tohoto závodu 9b.

 

 

Konečný stav po třetím závodě:

1.místo - ZEKARACINGCelkem 45b.

2.místo - DAFIT MOTORACINGCelkem 42b.

3.místo - KOSA TEAM Celkem 34b.

4.místo - SEMARACING - Celkem 30b.

5.místo - HKC ACADEMY/EFFECTIVE - Celkem 28b.

6.místo - ALL HAMSTERS - Celkem 25b.

7.místo - WARS/MIČÁNEK/BADBOY - Celkem 13b.

8.místo - PLONKOVÝ TEAM - Celkem 10b.

9.místo - RZ1 RACING - Celkem 9b.

10.místo - DDMP RACING - Celkem 8b.

11.místo - DC RACING - Celkem 7b.

12.místo - BOMBY TEAM - Celkem 6b.


Absolutní vítězný team si odvezl kromě poháru uzené selátko o které se jistě mezi sebou rozdělili a zapili soudky piva jež byli také výhrou. Ostatní dva teamy byli též oceněni pohárem a uzenými kýtami a plechovkami piva.

Celkem se všech 3 závodů Carbonia Karting Serie 2016-2017 pořádáných v zimní přestávce zůčastnilo 12 různých teamů.

Děkujeme všem jezdcům za účast.

team Carbonia