Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. L. Světinský   100b.

 1. P. Zeman  100b.

 2. L. Valdman   97b.

 3. O. Svoboda  90b.

 4. O. Michael  84b. 

 5. H. Rieger  80b. 

 5. R. Pecina 80b. 

 5. J. Sedlák 80b. 

 6. M. Křeček 78b. 

 7. J. Křeček 76b. 


Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
100b.
   2.
Otto Svoboda
90b.

3.
Oliver Michael
84b.

4.
Jiří Sedlák
80b.

4.
Robert Pecina
80b.
      SKUPINA B
 

1.
Pavel Zeman 100b.

2.
Lukáš Valdman
97b.

3.
Tomáš Beneš
72b.
    SKUPINA C
 
   1.
Martin Křeček
78b.
   2.
Jakub Křeček 76b.

3.
Jan Mareček
63b.
   4.
A. Krammer
62b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 80b.

2.
Petr Zelenka
72b.
   3.
J. Siegert
60b.
   4.
Günter Weiss
59b.
   5.
Pavel Machulda
56b.

Přihláška Autodrom Most 15.8.

 
Pohár  

 CARBONIA CUP - BP SHOP RACING DAY

GARANT ZÁVODU
Datum konání
15.8.2018
Místo konání
Autodrom Most
Skupina/Třída
 
Obsah ccm
 
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Občanství /země
 
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

 

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE 20 VOZŮ !!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S PLATBOU - UZÁVĚRKA 14DNÍ PŘEDEM!!! 





Seznam jezdců - celkem 99

Skupina A
131
Monika Podhradská
HKC Akademie
Škoda Fabia
A
 *
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
VW Golf
A
 *
311
Robert Pecina
Autopecina Karlovy Vary
Honda
A1
 *
86
Nico Dauerer
Dauerer Racing
VW Golf
A1
 *
721
Jan Černý
Auto Černý sro
Peugeot 106 VTS
A1
 *
271
Thomas Roth
Landwehr team
Lada 2105
A1
 *
272
Swen Landwehr
Landwehr team
Lada 2105
A1
 *
177 Vít Martinovský
TypeR.cz Racing team
Civic TypeR
A2
 * 

281
Jan Teuser
Jansen Motorsport
Honda CRX
A2
 *   
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda CRX
A2
 *
299
František Došek
Došek
Ford
A2
 *
352
Walter Förster
Förster Motorsport
BMW M3
A3
 *
358
Uwe Schäfer
TRF Team
BMW
A3
 *
354
Thomas Gerber
TRF Team
VW Golf G60
A3
 *
356
Frank Handschke
TRF Team
BMW
A3
 *
317 
Miroslav Látr
LUTOPOL 
BMW 130i
A3
 *

303
Adam Baczynski
Abgoldracing
Porsche 944S2
A3
 *
301
Arek Baczynski
Abgoldracing
Porsche 944S2
A3
 *
388
Tomas Sazicski
Abgoldracing
Porsche 944S2
A3
 *
373
Piotr Gawlikowski
Abgoldracing
Porsche 944S2
A3
 *
69
Karel Hrabáň
VETTE GROUP
BMW
A3
 *
             
Skupina A+
         
425
Otto Svoboda
Šenkýř Motorsport
BMW M3
A4
 *
111
Karel Kováč
Need for Speed
BMW Z3 M
A4
 *
355
Olaf Haeusner
HS Motorsport
BMW M3
A4
 *
205
Michal Vítek
BP Autospport - HTRT
BMW M3 GTR
A4
 *
488
Martin Šípek
BP Autosport
BMW M3 GTR
A4
 *
500
Lubomír Světinský
Motorsport Světinský
Ferrari F430
A5
 *
398
Jen Jedu
Plný plyn
Ferrari F430
A5
 *
858
Jan Starosta
MustangEvolution
Mustang GT
A5
 *
123
Jiří Sedlák
JS
Ferrari 550 Maranello
A6
 *
511
Jaroslav Rejka
JR12
Jaguar XJS
A6
 *
36
Josef Dauerer
Dauerer Racing
VW Scirocco
A7
 *
135
Gunter Stubenrauch
Wildsauracingteam
VW Scirocco
A7
 *
394
Petr Suchomel
SPINE CZ
Megane Trophy
A8
 *
392
Petr Krejsa
SPINE CZ
Lotus Elise
A8
 *
393
Jiří Urban
SPINE CZ
Lotus Elise
A8
 *
416
Milan Valášek
IP Racing Shop team
Ginetta G50 
A8
 
582
Vít Smejkal
EXPRES AUTO
Octavia 
A8
 *
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Ultima GTR
A9
 *
521
Oliver Michael
Oliver Michael
Porsche GT3
A9
 *
1
Boleslav Waszek
Hilsboro Racing
Ferrari 430 GT3
A9
 

 

Skupina B
767
Martin Bakeš
Local Heroes
Honda CRX
B1
 *
529
Pavel Zeman
Zeman Racing team
Mazda RX8
B2
 *
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru
B2
 *
13
Jan Olšaník
WARS PILOT TEAM
Nissan Almera
B2
 *
156 
Lukáš Liebzeit 
Elba Racing   
Alfa Romeo
B3 
 * 

777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 *
623
Lukáš Kaňka
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 *
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW
B3
 *
288
Ondřej Krupka
KN
BMW 328Ci
B3
 *
538
Petr Moučka
PM Racing
BMW
B3
 *
771
Martin Hanzl
PPP
Civic TypeR
B4
 *
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige
B4
 *
703
Lukáš Valdman
LV Team

BMW M3

B4
 *
786
Ondřej Frič
Cadero Tuning
Toyota GT86
B5
 *
766
Stanislav Šedivec
Shadows Team
Corvette ZR1
B5
 *
536
Michal Štangl XJM Racing
Jaguar
B5
 *
503
Luboš Sázava
PGRace Czech Motorsport
Porsche 911
B5
 *

 

Skupina C
41
Felix Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1
 
803
Friedrich Franz
FF team
Pacemaker
C1
 *
77
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1
 *
3
Gottfried Hatz
Revolution Performance
Revolution
C1
 *
42
Karl Heinz Matzinger
Matzinger
Performer
C1
 *
801
Andreas Krammer
X-CAR Tibs Racing
Cat Megabusa
C2
 *
204
Wolfgang Maurer
Zündflamme.at
Caterham Hayabusa
C2
 *
969
Milan Svoboda
Automotoklub Pelhřimov
Norma M20F
C2
 *
861
Volker Heinke
team Heinke
Radical SR3
C2
 *
876
Jakub Kirchner
IVT
Caterham
C3
 *
888
MiVi
HTRT
Caterham
C3
 
971
Tomáš Frank
RECOSA Racing
Caterham
C3
 *
805
Jiří Požárek
Pož team
Caterham
C3
 *
900
Ondřej Hejduk
The GripFather
Caterham
C3
 *
898
Jakub Křeček
Hamster
Caterham
C4
 *
899
Martin Křeček
Hamster
Caterham
C4
 *
505
Jan Mareček
RTR Projects
KTM X-BOW
C4
 *
99
Christian Arnold
Racechallenge
KTM X-BOW
C4
 *
880
Tomáš Voldřich
SAAGE
Caterham
C4
 *
55
Tomáš Miniberger
RTR Projects
KTM X-BOW
C4
 *
59
Sergej Pavlovec
RTR Projects
KTM X-BOW
C4
 *

 

Skupina D
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1
 *
88
Tomáš Mohelnický
Racing Engineering
Gloria C8F
D1
 *
4
Klaus Zygar
Zygar Klaus Alfred
VD Kawasaki
D1
 *
14
Miroslav Petkov
Chabrmotorsport
Tomis 02
D2
 *
93
Peter Benz
PBR
MT 77
D2
 *
80
Tom Flemming
Juppe Rennsport
MT 77
D3
 *
44
Frank Thalmann
Jacky Racing
Estonia 25
D3
 *
18
Heiko Werner
WERNER
Estonia 25
D3
 *
90
Jeanette Siegert-Schöfish
Team Siegert
MT 77
D3
 *
48
Bernd Weber
Team Weber
Estonia 25
D3
 *
68
Sven Steinbach
BS Motorsport
MT 77
D3
 *
38
Gunter Schönfeld
Schönfeld Motorsport
Estonia 25
D3
 
29
Jens Dieter Maik
Schönfed Motorsport
Estonia 25
D3
 
83
Jurgen Rädlein
Rädlein Racing
Renault 1,6
D3
 *

Václav Laušman 
VETTE GROUP 
Renault 
D4
 * 

81
Pavel Machulda
HKC RACING
Renault
D4
 *

31 Günter Weiss
ULFI-RENNTEAM
Renault
D4
 *
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
Renault
D4
 *
82
Matthias Stark
HKC RACING
Renault
D4
 *
8
Petr Zelenka
Effective Racing
Renault
D4
 *