Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    O. Haeusner   62b.

1.    R. Obrtal     62b.

1.    J. Křeček  62b.

2.    D. Drugda  61b.

2.    D. Hentschel  61b.

2.    M. Merta  61b.

2.    R. Zimmer  61b.

2.    O. Zahradníček  61b.

2.    J. Hrdlička  61b.

3.    I. Tsvetan  57b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 O. Haeusner
62b.
2.
 Ch. Arnold
51b.
3.
 G. Forster
47b.
4.
 M. Toth
41b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Obrtal
62b.
2.

D. Drugda
61b.
2.

M. Merta
61b.
2.

O.Zahradníček
61b.
2.

R. Zimmer
61b.
2.

J. Hrdlička
61b.
       
    SKUPINA C
 
1.

J. Křeček
62b.
2.

D. Hentschel
61b.
3.

M. Bláha
55b.
3.

J. Mareček
55b.
4.

J. Kapeller
50b.
       
    SKUPINA D
 
1.

I. Tsvetan
57b.
2.

F. Thalmann
55b.
3.
 H. Clausnitzer
40b.
3.

T. Dehnel
40b.
       

Přihláška Lausitzring 7.6.

 
Pohár  

 CARBONIA CUP - ZEKNOVA RACING DAY

GARANT ZÁVODU
Datum konání
7.6.2022
Místo konání
Lausitzring
Skupina/Třída
 
Obsah ccm
 
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Vlastní transponder ANO/NE/ číslo
 
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Občanství /země
 
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE MAX 40 VOZŮ!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S OKAMŽITOU PLATBOU!! - UZÁVĚRKA 14 DNÍ PŘEDEM!!! 



 

 

Startovní listina - celkem 93


Skupina A

132
Miroslav Pešek
ZEKNOVA Czech
Ford Fiesta
A1

*
220
Jiří Mika
Autoklub Mělník
Citroen Saxo
A1

*
115
Jens Herkommer
Herkommer Performance
Skoda 130
A1.3

*
111
Jens Vogt
Vogt Motorsport
Skoda 130
A1.3
*
117
Michelle Morgenstern
Stamm Motorsport
Lada 2101
A1.3

*
195
Danny Teuber
team Graue Maus
Dacia 1300
A1.3

*
231
Holger Kiwatt
HMC Wünschendorf
Lada 2101
A1.3

*
277
Olaf Reich
HMC Wünschendorf
Lada 2101
A1.3

 
271
Thomas Roth
RAS Motorsport
Lada 2105
A1.3

*
272
Swen Landwehr
RAS Motorsport
Lada 2105
A1.3

*
184
Eberhard Nienhold
RAS Motorsport
Lada 2105
A1.3

*
759
Jonny Schönfelder
RAS Motorsport
Lada 2105
A1.3

*
233
Uwe Hahn
Hahn Motorsport
Zastava
A1.3

*
666
Gustav Niedelský
F-DRIVE
BMW 320
A2

*
105
Mojmír Pribula
Cliocup
Renault Clio
A2

*
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru Impreza
A2

*
567
Jiří Zeman
Zeman Racing Team
Honda CRX
A2

*
529
Pavel Zeman
Zeman Racing Team
Mazda RX8
A2

*
219
Christian Heinz
Team M&C Autocentrum
BMW 325
A3

*
330
Miroslav Pešek ml.
ZEKNOVA Czech
BMW 330
A3

*
355
Olaf Haeusner
H&S Motorsport BMW
A3

*
284
Thomas Fellner
Fellner Motorsport
BMW
A3

*
354
Thomas Gerber
Gerber Motorsport
VW Golf 2
A3

*
159
Dalibor Vopat
Technik Depo Tvršice
Audi A3 TDI
A3

*
141
Dušan Vít
Driving Academy Racing
BMW 130i
A3

*
136
Tommy Krause
Krause Racing
Audi A4
A3

 
108
Riccardo Müller
RTM for Racing
VW Scirocco R-Cup
A4

*
151
Vlado Lednár
JMT Racing
BMW M3
A4

*
109
Martin Toth
Driving Academy Racing
BMW M3 GTR
A4

*
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A5

*
353
Gerd Forster
Forster Motorsport
BMW
A5

*
430
Wolfgang Luber
EL LOBO
Ferrari
A5

 
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
VW Golf 3
A7

*
135
Günter Stubenrauch
Wildsauracingteam
VW Scirocco
A7

*
392
Petr Krejsa
SPINE CZ
Lotus Elise
A8

*
503
Luboš Sázava
Tilgen Motorsport
BMW
A8

*
144
Pavel Sovička
Lukamotorsport
Corvette Z06 GT
A9

*
182
Matthias Stark
HKC Academy Racing
Porsche GT4
A9

*
99
Christian Arnold
Trackday1 - Racing Team
KTM X-BOW GTX
A9

*
922
Tobias Möhring
.....
SAKER GT
A9

 
             
 

Skupina B

566
Jiří Zeman st.
Zeman Racing Team
Honda CRX
B1

  *
737
David Drugda
D&D Cars KV
Swift Sport
B1

  *
210
Miloš Merta
AWD.cz
Subaru BRZ
B2

  *
723
Libor Šajner
CADERO - Ecutek.eu
Toyota GT86
B2

   
502
Ivo Štajdl
Chabrmotorsport
Alfa Romeo
B2

  *
712
Michal Zimmer
Spirit711
Honda Civic
B2

  *
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

  *
517
Ondřej Zahradníček
GT Servis
BMW
B3

  *
514
Milan Zubatý
Pozdní sběr
Ford Fiesta
B3

  *
250
Ondřej Frič
CADERO - Ecutek.eu
Lotus Elise cup
B4

  *
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige
B4

  *
788
Josef Hrdlička
Hrdla Motorsport
Porsche GT3 RS
B5

  *
121
Pavel Sovička
Lukamotorsport
Lotus Exige Cup
B5

  *
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Alfa Romeo
B5

  *
650
Rado Obrtal
TeatrO Racing
Abarth 595 Pista
B6

  *
               
               

 

Skupina C 

 
58
Markus Hofer
Stonek Racing
Performer
C1
 *
92
Sven Kahnt
Kahnt Motorsport
Pacemaker
C1

*
911
Jiří Švec
VCC Kolín
Peugeot THP Spider
C2

*
810
Jürgen Kapeller
TIBS Racing
Radical SR3 RS
C2

 
800
Marek Bláha
IVT
Caterham
C3

*
927
Simone Aglietti
Lucky Bastard
Caterham
C3

*
935
Marek Svačinka
GEROtop
Caterham
C3

*
899
Martin Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4

*
898 
Jakub Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4

*
876
Jakub Kirchner
IVT
Caterham
C4

*
505
Jan Mareček
RTR Projects
KTM X-BOW
C5

 
948
Miroslav Šimon
MR Racing
KTM X-BOW
C5

 

 

Skupina D

97
Markus Dietze
GF Motorsport
BMW
D1

*
6
Tom Flemming
Flemming Motorsport
Gloria C8F
D1

 
5
Hartmut Heidicke
Heidicke Motorsport
Tark-Kavor
D2

*
38 
Rene Ahnert
Heidicke Motorsport
Tark-Kavor
D2

*
21
Detlef Schulze
Heidicke Motorsport
Tark-Kavor
D2

*
89
Kay Hähner
Hähner Motorsport
Estonia 21
D2

*
63
Jens Kaute
Kaute Motorsport
MT-77
D2

*
51
Guido Ketzmarick
Team 56
MT-77
D2

*
93
Peter Benz
PBR
MT-77
D2

 
14
Zdeněk Petan
Chabrmotorsport
Tomis 99-02
D2

*
16
Tomasz Wazynski
JMT Racing
Renault Campus
D3

*
33
Niklas Meisenzahl
Brand and Puttkammer
Formel ADAC
D3

*
90
Jeanette Siegert-Schönfisch
Team Siegert
MT-77
D3

*
42
Frank Thalmann
Jacky Racing
Estonia 25
D3

*
61
Nils-Holger Wilms
Team Wilms
Melkus 90
D3

*
18
Heiko Werner
team Werner
F - ADAC D3

*
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D4

*
13
Tomáš Pavel
Classic Racing
Martini Renault
D4

*
72
Luboš Škarda
Škardís Motorsport
Renault
D4

*
35
Radek Kroupa
KR Motorsport
Renault SC95R
D4

*
27
Reinhard Zängler
ROZ Motorsport
Opel Lotus
D4

*
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
Renault
D4

 
49
Henry Clausnitzer
W-Familia Racing
Ford
D4

*
179
Jan Wagenknecht
SBM Motorsport
Renault
D4

 
477 
Ralf Bürger
BIC Racing
F4
D5

*
75
Ralf Gläser
RG Racing
F4
D5

*

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk