Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2020

 1.  O. Hejduk  75b.

 1.  M. Hanzl  75b.

 2.  L. Šajner  71b.

 2.  H. Rieger  71b.

 3.  R. Zimmer  70b.

 3.  MiVi  70b.

 4.  P. Zeman  68,5b.

 5.  M. Paclík  67,5b.

 6.  I. Šoltys  67b.

 7.  J. Dauerer  66b.

 8.  M. Hofer  60b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2020

 
   
 SKUPINA A
 
1.

MiVi
70b.
2.

P.Zeman
68,5b.
3.

I.Šoltys
67b.
4.

J.Dauerer
66b.
      SKUPINA B
 
1.

M.Hanzl
75b.
2.

L.Šajner
71b.
3.

R.Zimmer
70b.
4.

P.Čižmárik
57b.
    SKUPINA C
 
1.

O.Hejduk
75b.
2.

M.Paclík
67,5b.
3.

M.Hofer
60b.
4.
 ToMi
50b.
    SKUPINA D
 
1.

H.Rieger
71b.
2.
 B.Weber
57b.
3.
 F.Thalmann
53b.
4.
 I.Lešinský
52b.

Přihláška Autodrom Most 11.10.

 
Pohár  

 CARBONIA CUP - REXONIX RACING DAY

GARANT ZÁVODU
Datum konání
11.10.2020
Místo konání
Autodrom Most
Skupina/Třída
 
Obsah ccm
 
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Vlastní transponder ANO / NE
 
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Občanství /země
 
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE 20 VOZŮ!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S OKAMŽITOU PLATBOU!! - UZÁVĚRKA 14 DNÍ PŘEDEM!!! 

 

 

Startovní listina - celkem 117

           
Skupina A / A+ (max 20+20auto)
       
112 
Tomáš Novák
HKC Academy Racing
Fabia DTCR
Ajun.

 
220
Jiří Mika
JM Racing
Citroen Saxo
A1

 
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
VW Golf 3
A1

 
231
Holger Kiwatt
HMC Wünschendorf
Lada
A1

 
86
Nico Dauerer
Dauerer Racing
VW Golf
A1

*
106
Stefan Scheiber
Wildsau Racing team
VW Derby
A1

*
257
Henrik Hummel
Hummel
Lada RS
A1

 
271
Frieder Roth
RAS Motorsport
Lada 2105
A1

 
272
Jürgen Land
RAS Motorsport
Lada 2105
A1

 
235
Rene Büchold
Büchold Motorsport
Lada Samara
A1

 
666
Gustav Niedelský
F-DRIVE
Audi A3
A2
 *
529
Pavel Zeman
Zeman Racing team
Mazda RX8
A2

*
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda CRX
A2

*
181
Miroslav Gajdoš
B&Bartoni Racing
Mazda RX8
A2

 
300
Aleš Göllner
TypeR.cz
Civic TypeR
A2

*
702
Zbyněk Čurda
ZC Racing
BMW
A2

 
177
Vít Martinovský
TypeR.cz
Civic TypeR
A2

 
281
Jan Teuser
Jansen Motorsport
Honda CRX
A2

*
224
Martin Richter
Askam
Astra G
A2

*
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A3

 
136
Tommy Krause
VAG Freunde L.E.
Audi A4
A3

 
355
Olaf Haeusner
H&S Motorsport
BMW
A3

 
358
Uwe Schäfer
TRF Team
BMW
A3

 
354
Thomas Gerber
Gerber Motorsport
Golf 2
A3

*
127
Gerhard Humenberger
Humenberger
BMW E30
A3

 
396
Tomáš Zabloudil
Devils Garage
BMW
A4
 *
205
MiVi
HTRT
BMW M3 GTR
A4

 
425
Otto Svoboda
Šenkýř Motorsport
BMW
A4

 
400
Keke Platzer
Yawspeed Autosport
Octavia Cup RS III
A4

 
254
Riccardo Müller
RTM
Scirocco R-Cup
A4

 
464
Maciej Walenda
LAVA Racing
Porsche GT4
A5

*
36
Josef Dauerer
Dauerer Racing
VW Scirocco
A7

*
394
Petr Suchomel
SPINE CZ
Megane Trophy
A8

 
392
Petr Krejsa
SPINE CZ
Lotus Elise
A8

 
121
Honza Hladík
SAPE Motorsport
Porsche GT3
A9

 
114
Jiří Jupa
Lukamotorsport Czech
Corvette Z06 GT
A9

*
101
Daniel Mansfeld
Mansfeld Motorsport
BMW E30
A9

*

 

Skupina B    STOP STAV
       
566
Jiří Zeman st.
Zeman Racing team
Honda Civic
B1

*
678
Tomáš Cappellari
CRT
Reńault Clio
B1
*
503
Luboš Sázava
PGRace Czech Motorsport
Lada
B1

*
210
Miloš Merta
AWD.cz
Subaru BRZ
B2

*
588
Libor Bešťák
MB Racing
Mazda RX8
B2

*
559
Michael Schmalz
Team Halle
Honda Civic
B2

*
555
Miroslav Beer
Subeeru Customs
Subaru Impreza
B2

 
786
Ondřej Frič
CADERO Tuning
Toyota GT86
B2

*
723
Libor Šajner
.....
Toyota GT86
B2

 
156
Lukáš Liebzeit
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

*
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

*
40
Martin Hanzl
PPP
Alfa Romeo
B3

*
789
Jiří Kozák
BK Racing
Honda Prelude
B3

*
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW 330Ci
B3

*
538
Petr Moučka
PM Racing
BMW
B3

 
677
Petr Kameník
team Kameník Petr
Renault Megane
B4
 *
661
Petr Koutský
AK Kolín
Mazda RX5
B4

*
787
Tomáš Honc
TypeR.cz Racing
Civic TypeR
B4

*
99
Christian Arnold
Racing team Arnold
Audi TT
B4

*
703
Lukáš Valdmam
LV Team
BMW M3
B4

 
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige
B4

*
616 
Vojtěch Jelínek
MoDo Team
BMW M2C
B5

*
613
David Smělý
HRT Racing team
BMW M3
B5

*
766
Stanislav Šedivec
Shadows team
Corvette ZR1
B5

*
600
Luboš Velebil
HRT Racig team
BMW M3
B5

*
456
Luboš Nebřenský
STAVRECO
AMG GTS
B5

*
             

 

Skupina C  STOP STAV
803
Friedrich Franz
FF team
Revolution
C1

 
58
Markus Hofer
Tibs Racing
Performer
C1

 
56
René Gabriel
Tibs Racing
Pacemaker
C1

 
92
Sven Kahnt
KAHNT Motorsport
Pacemaker
C1

 
77
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1

*
3
Markus Ameseder
Racing team ZKW
Performer
C1

 
827
Libor Neckař
Lander Racing team
Ligier JS53 EVO2
C2

 
812
Michal Paclík
M-System Racing
Norma M20FC
C2

 
973
Martin Kalvas
Janík Motorsport
Norma M20FC
C2

*
811
Martin Kehrer
TIBS Racing
Cat Hayabusa
C2

 
876 
Jakub Kirchner
IVT                
Caterham         
C3
 *
971
Tomáš Frank
White Lives Matter
Caterham
C3

 
888
Mates Vítek
HTRT
Caterham
C3

 
810
Jürgen Kapeller
TIBS Racing
Caterham
C3

 
899
Martin Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4

*
898
Jakub Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4

*
999
Angel Bratovanov
White Lives Matter
Caterham
C4

*
880
Tomáš Voldřich
SAAGE
Caterham
C4

 
817
Bernhard Kranzlmüller
CRT
Caterham
C4

 
505
Jan Mareček
RTR Projects
KTM X-BOW
C5

 

 

Skupina D  (+2)
21
Detlef Schulze
DSR
Estonia 21
D2

*
5
Hartmut Heidicke
Motorsportservice
Estonia 21-10
D2

*
93
Peter Benz
PBR
MT 77
D2

*
97
Christian Koch
CKK Christian Koch
Estonia 21-10
D2

*
24
Igor Lešinský
ASK Havířov
VD RF01
D2

 
71
Dirk Böttcher
DB Racing
MT 77
D2

*
90
Jeanette Siegert
team Siegert
MT 77
D2

 
12
Pavel Langer
GT2 Motorsport
Autola
D2

 
114
Tomasz Wazynski
Chabrmotorsport
Tomis 99-02
D2
  
14
Petr Zelenka
JMT Racing
Renault Campus
D3
 *
87
Ingo Weiss
Renault team Gorden
Tatuus Renault
D3

*
18
Heiko Werner
Werner
Formel ADAC
D3

 
42
Frank Thalmann
Jacky Racing
Estonia 25
D3

*
48
Bernd Weber
Weber Motorsport
Estonia 25
D3

*
61
Nils Holger Wilms
Wilms
Melkus 90
D3

 
8
Nick Koitsch
KSW Motorsport
Estonia 25
D3

 
16
Petr Švihora
JMT Racing
Renault Campus
D3

 
29
Jens Dieter Maik
Schönfeld Motorsport
Estonia 25
D3

 
             
             
Skupina D+ (+5)
         
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1
*
54
Ondřej Hůlka
Hůlka Motorsport
Gloria C8F
D1
*
6
Tom Flemming
Flemming Motorsport
Gloria C8F
D1

*
4
Klaus Zygar
Chabrmotorsport
VD RF01
D1

 
13
Tomáš Pavel
Classic Racing
Renault
D4

*
2
Iliev Tsevan
Chabrmotorsport
Renault
D4

 
28
Gunter Schönfeld
HKC Academy Racing
Renault
D4

*
62
Matty
HKC Academy Racing 
F3
D4

 
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
Renault
D4

*
9
Václav Laušman
VETTE Group
Renault
D4

*
85 
Robert Hrdlička
SAPE Motorsport
Renault
D4
  
20
Vojtěch Birgus
JMT Racing
F4 Tatuus
D5
*
84
Jan Čížek
Classic Auto
Martini Renault
D5

*
98
Václav Šafář
GT2 Motorsport
F4 Tatuus
D5

 
70
Lubomír Světinský
Motorsport Světinský
Dallara GP2
D5

 
             
             
orologi replica
rolex fake