Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2020

 1.  O. Hejduk  75b.

 1.  M. Hanzl  75b.

 2.  L. Šajner  71b.

 2.  H. Rieger  71b.

 3.  R. Zimmer  70b.

 3.  MiVi  70b.

 4.  P. Zeman  68,5b.

 5.  M. Paclík  67,5b.

 6.  I. Šoltys  67b.

 7.  J. Dauerer  66b.

 8.  M. Hofer  60b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2020

 
   
 SKUPINA A
 
1.

MiVi
70b.
2.

P.Zeman
68,5b.
3.

I.Šoltys
67b.
4.

J.Dauerer
66b.
      SKUPINA B
 
1.

M.Hanzl
75b.
2.

L.Šajner
71b.
3.

R.Zimmer
70b.
4.

P.Čižmárik
57b.
    SKUPINA C
 
1.

O.Hejduk
75b.
2.

M.Paclík
67,5b.
3.

M.Hofer
60b.
4.
 ToMi
50b.
    SKUPINA D
 
1.

H.Rieger
71b.
2.
 B.Weber
57b.
3.
 F.Thalmann
53b.
4.
 I.Lešinský
52b.

Listina jezdců 2020

Pozn:

ZK = Zlatá karta = zvýhodnění viz sekce startovné 2020

KP = zaplacen klubový příspěvek

Sez. = zaplacená sezona 2020

Jezdci kteří získali pro rok 2020 ZLATOU KARTU a mohou čerpat zvýhodněné startovné:

W.Forster, O.Haeusner, N.Dauerer, J.Navrátil, J.Sedlák, A. Göllner, Zd. Čurda, T.Beneš, T.Rädlein, H.Rieger, D.Luderer, L.Světinský, J.Kapeller, Mi-Vi, J.Křeček, M.Křeček, M.Svačinka, J.Kirchner

 

Skupina A

112
Tomáš Novák
HKC Academy Racing
Škoda Octavia
Ajun.

   
129 
Aliyyah Koloc
Buggyra Zero Mileage
Renault Clio
Ajun.

   
165
Yasmeen Koloc
Buggyra Zero Mileage
Renault Clio
Ajun.

   
132
Miroslav Pešek
Pesch Motorsport
Ford Fiesta
A1

   
231
Holger Kiwatt
HMC Wünschendorf
Lada
A1

KP
 
271
Frieder Roth
RAS Motorsport
Lada
A1

KP  
272
Jürgen Land
RAS Motorsport
Lada
A1

KP  
184
Eberhard Nienhold
RAS Motorsport
Lada
A1

   
332
Franz Xaver Felner
Fellner Motorsport
VW Polo
A1

   
233
Uwe Hahn
Hahn Racing
Zastava
A1
   KP
 
106
Stefan Scheiber
Wildsau Racing team
VW Derby
A1

   
220
Jiří Mika
JM Racing
Citroen Saxo
A1

   
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
VW Golf 3-B
A1

   
86
Nico Dauerer
Dauerer Racing
VW Golf
A1

ZK
KP
251
Frank Werner
team Werner
VW Polo
A1

   
235
Renne Büchold
team Büchold
Lada Samara
A1
      
257
Henrik Hummel
team Hummel
Lada
A1
      
966
Ondřej Kočka
MK Racing
Lancia Beta
A1

   
529
Pavel Zeman
Zeman Racing Team
Mazda RX8
A2

 
 
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda CRX
A2

 
 
666
Gustav Niedelský         
JMT Racing
Audi A3
A2

Sez.
KP
181
Miroslav Gajdoš
B&Bartoni Racing team
Mazda RX8
A2

   
300
Aleš Göllner
TypeR.cz Racing
Civic TypeR
A2

ZK
KP
177
Vít Martinovský
TypeR.cz Racing
Civic TypeR
A2

   
69
Jay Zach
HKC Racing-REXONIX
Alfa Romeo GTA
A2

   
702
Zbyněk Čurda
ZC Racing
BMW
A2

   
281
Jan Teuser
Jansen Motorsport
Honda CRX
A2

   
288
Ondřej Krupka
BEST Krupka
BMW E46
A3

   
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A3

ZK
KP
284
Thomas Fellner
Fellner Motorsport
BMW
A3

KP
 
355
Olaf Haeusner
H&S Motorsport
BMW
A3

ZK
KP
354
Thomas Gerber
Gerber Motorsport
VW Gof 2
A3

   
136
Tommy Krause
VAG Freunde L.E.
Audi A4
A3
      
358
Uwe Schäfer
TRF team
BMW
A3

   
295
Miroslav Švec
CLIMART Racing team
BMW
A3

   
369
Jan Weber
Devils Garage
BMW
A3

   
301
Arek Baczynski
AbGoldRacing
Porsche 944
A3

   
303
Adam Baczynksi
AbGoldRacing
Porsche 944
A3

   
388
Tomasz Sacinski
AbGoldRacing
Porsche 944
A3

   
373
Piotr Gawlikovski
AbGoldRacing
Porsche 968
A3
    
302
Jacek Kowalczyk
AbGoldRacing
Porsche
A3

   
284
Thomas Fellner
Fellner Motorsport
BMW
A3

   
141
Dušan Vít
Driving Academy Racing
BMW
A3

   
331
Jiří Hošek
Classic Racing
Nissan 350Z
A4

   
396
Tomáš Zabloudil          
Devils Garage
BMW
A4

Sez.
KP
205
Mi-Vi
HTRT
BMW M3
A4

ZK
KP
425 Otto Svoboda
Šenkýř Motorsport
BMW
A4

   
105
Daniel Tomek
OC Race with Fastwrap
Octavia RS III cup
A4

   
109
Josef Liška
Driving Academy Racing
BMW
A4

   
398
Vlastimil Pavlík
PMSR
Ferrari 430
A5

KP
 
108
Petr Zelenka
HKC Racing 
Fabia WSC
A5

   
858
Jan Starosta
MustangEvolution
Mustang
A5

KP
 
125
Radek Layer
LTRC
Renault Clio
A7

   
36
Josef Dauerer
Dauerer Racing
VW Scirocco
A7

KP
 
289
Tomáš Kusý
KT Motorsport
Lotus Exige
A7

   
366
Petr Mandelik
KT Motorsport
Lotus Exige
A7

   
102
Jiří Bažata
Chodovar
Škoda 2000
A7

   
411
Mario Drexler
Melmuka Racing
Lotus
A8

   
392
Petr Krejsa
SPINE CZ
Megane Trophy
A8

   
393
Jiří Urban
SPINE CZ
Lotus
A8

   
416
Milan Valášek
VictoriaRestaurant Racing
Ginneta GTR
A8

   
124
Jáchym Galáš
GT2 Motorsport

VW Golf TCR

A8

   
401
Pavel Sergovec
RTR Projects
KTM X-BOW GT4
A8

   
121
Honza Hladík 
SAPE Motorsport
Porsche Cup
A9

ZK  
298
Petr Krejčí
KT Motorsport
Lotus Evora GT4
A9

   
133
David Vršecký
BUGGYRA Zero Mileage
AMG GT3
A9

   
222
Libor Dvořáček
Mičánek pwrd by Buggyra
Huracan ST EVO
A9
    
266
Broňa Formánek
Mičánek pwrd by Buggyra
Huracan ST EVO   
A9

   
202
Libor Milota
GT2 Motorsport
Mercedes GT3
A9

   
144
Jiří Jupa
Lukamotorsport Czech
Corvette Z06 GT
A9

   
100
Boleslav Waszek
Hillsboro Racing
Labmorghini
A9

   
229
Dennis Waszek
Hillsboro Racing
Lamborghini
A9

   
113
Ivan Šoltys
Profituning
Porsche GT3
A9

   
101
Daniel Mansfeld
Mansfeld Motorsport
BMW GTR
A9

   

 

Skupina B

566
Jiří Zeman st.
Zeman Racing team
Honda Civic
B1

 
 
502
Ivo Štajdl
Chabrmotorsport
Alfa Romeo
B2

   
588
Libor Bešťák
MB Racing
Mazda RX8
B2

   
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru Impreza
B2

KP
 
723
Libor Šajner
........
Toyota GT86
B2

   
99
Christian Arnold
Racingteam Arnold
Honda Civic
B2

   
789
Jiří Kozák
team J. Kozák
Honda Prelude
B3

   
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW 330Ci
B3

ZK
KP
514
Milan Zubatý
Pozdní sběr
Ford Fiesta
B3

   
40
Martin Hanzl
PPP
Alfa Romeo
B3

   
156
Lukáš Liebzeit
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

Sez.
KP
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

Sez.
KP
747
Jiří Švec
VCC Kolín
Porsche 944
B3

   
538
Petr Moučka
PM Racing
BMW
B3

   
677
Petr Kameník
team Kameník Petr
Renault Megane
B4

Sez.
KP
711
Radek Zimmer
Spirit 711
Lotus Exige S
B4

KP
 
787
Tomáš Honc
TypeR.cz
Civic TypeR
B4

KP
 
786
Ondřej Frič
Cadero Tuning
Toyota GT86
B5

   
766
Stanislav Šedivec
Shadows team
Corvette ZR1
B5

KP
 
613
David Smělý
HRT Racing Team
BMW M3
B5

   
713
Boško Tripalo
SCP Porsche
B5

   
783
Michal Suk
Pozdní sběr
Ford Focus
B5

   
503
Luboš Sázava
PGRace Czech Motorsport
Porsche 911
B5

   
651
Miloš Pavlanský
Arez
BMW M4
B5

   
652
Štefan Cehula
Autoservis Cehula
BMW M2
B5
   
653
Peter Čižmárik
PROFITUNING
Porsche 991 GT3
B5

   
456
Luboš Nebřenský
STAVRECO
AMG GTS
B5

   
               

Skupina C

11
Thomas Marggraf
Marggraf Racingteam
Performer
C1

KP
 
77
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1

KP
 
803
Friedrich Franz
FF team
Revolution
C1

   
58
Markus Hofer
TIBS Racing
Performer
C1

   
371
Christian Müller
Müller Motorsport
Revolution
C1

   
23
Szymon Urbaniak
U.R.B. Racing team
Performer
C1

KP
 
28
René Gabriel
TIBS Racing
Pacemaker
C1

   
92
Sven Kahnt
KAHNT Motorsport
Pacemaker
C1

   
33
Peter Elkmann
Elkmann Racing
Performer
C1

KP
 
32
Hans Peter Elkmann
Elkmann Racing
Performer
C1

KP
 
50
Jan Bakker
JB Racingteam
Performer
C1

KP
 
827
Libor Neckář
Lander Racing team
Ligier JS53 EVO
C2

   
320
Peter Kormann
team P.Kormann
PRC Audi
C2

KP
 
812
Michal Paclík
M-System Racing
Norma FC20
C2

   
923
Rudolf Schöflinger
RM Racing
Radical
C2

   
806
Martin Kehrer
TIBS Racing
Cat Hayabusa
C2

   
844
Václav Janík
Janík Motorsport
Norma M20FC
C2

   
900
Ondřej Hejduk
The GripFather
Caterham
C3

KP  
808
Michal Rejman
Titan team
Caterham
C3

   
876
Jakub Kirchner
IVT
Caterham
C3

Sez.
ZK
888
Mates Vítek
HTRT
Caterham
C3

   
810
Jürgen Kapeller
TIBS Racing
Caterham
C3

ZK
 
935
Marek Svačinka
GEROtop
Caterham
C3

ZK
 
800
Marek Bláha
IVT
Caterham
C3

KP
 
971
Tomáš Frank
RECOSA Racing
Caterham
C3

   
811
Milan Kořínek
Titan team
Caterham
C3

   
927
Simone Aglietti
Lucky Bastard
Caterham
C3

   
880
Tomáš Voldřich
SAAGE
Caterham
C4

KP
 
999
Angel Bratovanov
Race Control
Caterham
C4

   
898
Jakub Křeček
CutlAss Racing
Caterham
C4

ZK
 
899
Martin Křeček
CutlAss Racing
Caterham
C4

ZK
 
505
Jan Mareček
RTR Projects
KTM X-BOW
C5

   
959
TOMI
RTR Projects
KTM X-BOW
C5

   
989
Milan Pivot
RTR Projects
KTM X-BOW
C5

   
973 
Martin Kalvas 
Janík Motorsport
KTM X-BOW
C5
      
948
Miroslav Šimon
MR Racing
KTM X-BOW
C5

   
950
Radim Havlík
MR Racing
KTM X-BOW
C5

   
               
               

Skupina D

17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1

ZK
KP
54
Ondřej Hůlka
Hůlka Motorsport
Gloria C8F
D1

KP
 
6
Tom Flemming
Flemming Motorsport
Gloria C8F
D1

KP
 
4
Alfred Klaus Zygar
Zygar Klaus Alfred
VD Kawasaki
D1

   
90
Jeanette Siegert
team Siegert 
MT-77
D2

KP
 
5
Hartmut Heidicke
Motorsport Heidicke
Estonia 21
D2

   
24
Igor Lešinský
ASK Havířov
VD RF01
D2

   
93
Peter Benz
PBR
MT 77
D2

   
63
Jens Kaute
Kaute Motorsport
MT 77
D2

   
87
Ingo Weiss
Renault team Gorden
Tatuus Renault
D3

   
18
Heiko Werner
Werner
Formel ADAC
D3

KP
 
42
Frank Thalmann
Jacky Racing
Estonia 25
D3

KP
 
61
Nils-Holger Wilms
Wilms
Melkus 90
D3

KP
 
48
Bernd Weber
Weber Motorsport
Estonia 25
D3

KP
 
168
Martin Kuntze
Tanzmann Racing
Estonia 25 
D3

KP
 
8
Nick Koitsch
KSW Motorsport
Estonia 25
D3

   
67
Daniel Richter
Kaute Motorsport
Estonia 25
D3

   
37
Filip Zelenský
Lander Racing team
Dallara F308
D4

   
13
Tomáš Pavel
Classic Racing
Martini Renault
D4

KP
 
9
Václav Laušman
VETTE GROUP
Renault
D4

   
10
Tim Radlein
Rädlein Racing
Renault
D4

ZK
KP
88
Tomáš Mohelnický
Chabrmotorsport
Renault
D4

   
81
Pavel Machulda
HKC Academy Racing
FTR 2,0
D4

   
62
Matty
HKC Academy Racing
F3
D4

   
16
Lumír Vaszily
HKC Academy Racing
Renault
D4

   
22
Perry Luderer
Vogtland Racing
Dallara F308
D4

ZK
 
2
Tomáš Chabr
Chabrmotorsport
Renault
D4

   
28
Gunter Schönfeld
HKC Academy Racing
Renault
D4

   
57
Jan Matyáš
JMT Racing
F4 Tatuus
D5

   
70
Lubomír Světinský
Motorsport Světinský
Dallara GP2
D5

   
89
Václav Šafář
GT2 Motorsport
F4 Tatuus
D5

   
               
orologi replica
rolex fake