Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    R. Obrtal     82b.

1.    M. Merta  82b.

1.    O. Zahradníček  82b.

2.    D. Drugda  81b.

2.    R. Zimmer  81b.

2.    J. Hrdlička  81b.

2.    D. Hentschel  81b.

3.    J. Křeček  77b.

4.    J. Mareček  75b.

4.    M. Bláha  75b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 Ch. Arnold
71b.
2.
 O. Haeusner
62b.
2.
 G. Forster
62b.
2.
 M. Toth
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Obrtal
82b.
1.

M. Merta  82b.
1.

O.Zahradníček  82b.
2.

D. Drugda
81b.
2.

R. Zimmer
81b.
2.

J. Hrdlička
81b.
       
    SKUPINA C
 
1.

D. Hentschel
81b.
2.

J. Křeček
77b.
3.

J. Mareček
75b.
3.
 M. Bláha
75b.
       
    SKUPINA D
 
1.

F. Thalmann
70b.
2.

I. Tsvetan
57b.
3.
 R. Gläser
51b.
4.

H. Clausnitzer  50b.
       

2017

ROK 2017

 

Výsledky   Autodrom Most    9.4.    ZDE               

Výsledky   Pannoniaring    15.5.    ZDE

Výsledky   Slovakiaring  I.závod    8.6.    ZDE

                    Slovakiaring  II.závod   8.6.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most     17.7.    ZDE  

Výsledky   Lausitzring    10.8.    ZDE

Výsledky   Hungaroring     7.9.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    15.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skupina A         ZDE

skupina B        ZDE

skupina C     ZDE

skupina D     ZDE

 

Most 15.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
           
1. trénink časy kol   
X X
X
X
X
2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

Hungaroring 7.9.

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol       




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol    



kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem



závod výsledky po skupinách   




 

 

Lausitz 10.8.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
startovní rošt   




kvalifikace časy kol




závod - výsledky po skupinách      




 

 

Most 17.7.

 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
1. trénink časy kol       





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

 

SRing 8.6.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol          



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod výsledky po skupinách      



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol          



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod výsledky po skupinách     



 

 

 

Pannoniaring 15.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol    




2. trénink časy kol



3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol   




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod po skupinách     




 

 

Most 9.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1.trénink časy kol        





2.trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod po skupinách   





 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk