Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

   Absolutní vítězové

 1. P. Zeman  160b.

 2. L. Valdman   157b.

 3. L. Světinský   155b.

 4. H. Rieger 141b.

 5. J. Sedlák  140b.

 6. O. Krupka 129b. 

 7. O. Michael  124b.

 8. P. Zelenka 119b. 

 9. M. Křeček 118b.

 10. R. Pecina 115b. 

 11. J. Křeček 112b. 

 12. J. Mareček 108b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
140b.
   2.
Jiří Sedlák
140b.

3.
Oliver Michael
124b.
      SKUPINA B
 

1.
Lukáš Valdman
142b.

2.
Pavel Zeman
140b.

3.
Ondřej Krupka
129b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jakub Křeček
112b.
   2.
Martin Křeček 108b.

3.
Jan Mareček
108b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 141b.

2.
Petr Zelenka
119b.
   3.
J. Siegert
95b.

Most 14.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trenink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C D
závod časy kol      





závod celkem





výsledky po skupinách     





 

 

Silesia Ring 24.9.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol     




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem    




závod výsledky po skupinách                       




 

 

Most 15.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol            



X

2. trénink časy kol





           

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol   





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

Slovakiaring 18.7.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       


2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol    



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod celkem



1. závod výsledky po skupinách    



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol 



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod celkem



2. závod výsledky po skupinách    



 

 

Autodrom Most 5.7. vytrvalost

 

jednotlivé časy kol             

celkem dle kol

výsledky dle skupin

 

 

 

Hungaroring 11.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol          




2.trénink časy kol




3.trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol




závod celkem




závod výsledky po skupinách      




 

 

Pannonia 14.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol  




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod celkem




závod výsledky po skupinách    




 

 

 

Most 15.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol        





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol        





závod celkem





závod výsledky po skupinách