Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. P. Zeman  120b.

 2. L. Valdman   117b.

 3. L. Světinský   115b.

 4. O. Michael  104b.

 5. O. Svoboda  102b.

 6. H. Rieger 100b. 

 6. J. Sedlák 100b. 

 7. R. Pecina 95b. 

 8. J. Křeček 91b. 

 9. S. Šedivec 89b. 

 10. M. Křeček 88b.

 


Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
115b.

2.
Oliver Michael
104b.
   3.
Otto Svoboda
102b.

4.
Jiří Sedlák
100b.

5.
Robert Pecina
95b.
      SKUPINA B
 

1.
Pavel Zeman 120b.

2.
Lukáš Valdman
117b.

3.
St. Šedivec
89b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jakub Křeček
91b.
   2.
Martin Křeček 88b.
   3.
A. Krammer
83b.

4.
Michal Vítek
82b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 100b.

2.
Petr Zelenka
87b.
   3.
Pavel Machulda
77b.
   4.
Günter Weiss
71b.
   5.
J. Siegert
70b.

Most 15.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol            



X

2. trénink časy kol





           

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol   





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

Slovakiaring 18.7.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       


2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol    



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod celkem



1. závod výsledky po skupinách    



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol 



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod celkem



2. závod výsledky po skupinách    



 

 

Autodrom Most 5.7. vytrvalost

 

jednotlivé časy kol             

celkem dle kol

výsledky dle skupin

 

 

 

Hungaroring 11.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol          




2.trénink časy kol




3.trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol




závod celkem




závod výsledky po skupinách      




 

 

Pannonia 14.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol  




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod celkem




závod výsledky po skupinách    




 

 

 

Most 15.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol        





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol        





závod celkem





závod výsledky po skupinách