Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2019

 1. B. Weber   22b.

 2. N. Dauerer  21b.

 2.  J. Zeman   21b.

 2.  R. Rich  21b.

 2.  W. Förster  21b.

 2.  M. Hanzl  21b.

 2.  P. Elkmann  21b.

 2.  P. Kormann  21b.

 2.  J. Mareček  21b.

 2.  J. Kapeller  21b.

 2.  H. Rieger  21b.

 2.  D. Luderer  21b.

 2.  P. Langer  21b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2019

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
N. Dauerer 
21b.
   2.
J. Zeman 
21b.
   3.
R. Rich
21b.

4.
W. Förster
21b.
      SKUPINA B
 

1.
M. Hanzl
21b.

2.
A. Gollner
20b.

3.
R. Zimmer
20b.

4.
M. Beer
20b.
    SKUPINA C
 
   1.
P. Elkmann
 21b.
   2.
P. Kormann
 21b.

3.
J. Mareček
 21b.

4.
J. Kapeller
 21b.
    SKUPINA D
 
   1.
B. Weber
 22b.

2.
H. Rieger
 21b.
   3.
D. Luderer
 21b.

4.
P. Langer
 21b.

ROK 2018

 

Výsledky   Autodrom Most    15.4.    ZDE               

Výsledky   Pannoniaring    14.5.    ZDE

Výsledky   Hungaroring    11.6.    ZDE

Výsledky   Slovakia Ring  I. závod   18.7.    ZDE  

                    Slovakia Ring  II. závod   18.7.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    15.8.    ZDE

Výsledky   Silesia Ring     24.9.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    14.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skupina A         ZDE

skupina B        ZDE

skupina C     ZDE

skupina D     ZDE

 

Most 14.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trenink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C D
závod časy kol      





závod celkem





výsledky po skupinách     





 

 

Silesia Ring 24.9.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol     




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem    




závod výsledky po skupinách                       




 

 

Most 15.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol            



X

2. trénink časy kol





           

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol   





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

Slovakiaring 18.7.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       


2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol    



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod celkem



1. závod výsledky po skupinách    



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol 



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod celkem



2. závod výsledky po skupinách    



 

 

Autodrom Most 5.7. vytrvalost

 

jednotlivé časy kol             

celkem dle kol

výsledky dle skupin

 

 

 

Hungaroring 11.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol          




2.trénink časy kol




3.trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol




závod celkem




závod výsledky po skupinách      




 

 

Pannonia 14.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol  




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod celkem




závod výsledky po skupinách    




 

 

 

Most 15.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol        





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol        





závod celkem





závod výsledky po skupinách