Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. L. Světinský   100b.

 1. P. Zeman  100b.

 2. L. Valdman   97b.

 3. O. Svoboda  90b.

 4. O. Michael  84b. 

 5. H. Rieger  80b. 

 5. R. Pecina 80b. 

 5. J. Sedlák 80b. 

 6. M. Křeček 78b. 

 7. J. Křeček 76b. 


Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
100b.
   2.
Otto Svoboda
90b.

3.
Oliver Michael
84b.

4.
Jiří Sedlák
80b.

4.
Robert Pecina
80b.
      SKUPINA B
 

1.
Pavel Zeman 100b.

2.
Lukáš Valdman
97b.

3.
Tomáš Beneš
72b.
    SKUPINA C
 
   1.
Martin Křeček
78b.
   2.
Jakub Křeček 76b.

3.
Jan Mareček
63b.
   4.
A. Krammer
62b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 80b.

2.
Petr Zelenka
72b.
   3.
J. Siegert
60b.
   4.
Günter Weiss
59b.
   5.
Pavel Machulda
56b.

Slovakiaring 18.7.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       


2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol    



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod celkem



1. závod výsledky po skupinách    



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol 



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod celkem



2. závod výsledky po skupinách    



 

 

Autodrom Most 5.7. vytrvalost

 

jednotlivé časy kol             

celkem dle kol

výsledky dle skupin

 

 

 

Hungaroring 11.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol          




2.trénink časy kol




3.trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol




závod celkem




závod výsledky po skupinách      




 

 

Pannonia 14.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol  




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod celkem




závod výsledky po skupinách    




 

 

 

Most 15.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol        





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol        





závod celkem





závod výsledky po skupinách