Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    R. Obrtal     82b.

1.    M. Merta  82b.

1.    O. Zahradníček  82b.

2.    D. Drugda  81b.

2.    R. Zimmer  81b.

2.    J. Hrdlička  81b.

2.    D. Hentschel  81b.

3.    J. Křeček  77b.

4.    J. Mareček  75b.

4.    M. Bláha  75b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 Ch. Arnold
71b.
2.
 O. Haeusner
62b.
2.
 G. Forster
62b.
2.
 M. Toth
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Obrtal
82b.
1.

M. Merta  82b.
1.

O.Zahradníček  82b.
2.

D. Drugda
81b.
2.

R. Zimmer
81b.
2.

J. Hrdlička
81b.
       
    SKUPINA C
 
1.

D. Hentschel
81b.
2.

J. Křeček
77b.
3.

J. Mareček
75b.
3.
 M. Bláha
75b.
       
    SKUPINA D
 
1.

F. Thalmann
70b.
2.

I. Tsvetan
57b.
3.
 R. Gläser
51b.
4.

H. Clausnitzer  50b.
       

Výsledky

ROK 2020

 

Autodrom Most    5.4.            XX

Slovakia Ring  I. závod   5.5.      XX

Slovakia Ring  II. závod   5.5.     XX

Autodrom Most    11.6.    ZDE

Lausitzring    17.7.    ZDE

Slovakia Ring  I. závod   5.8.    ZDE  

Slovakia Ring  II. závod   5.8.    ZDE

Pannoniaring 3.9.       XX

Autodrom Most    11.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 
Celkové body skupin:   

Skupina A         ZDE

Skupina B        ZDE

Skupina C     ZDE

Skupina D     ZDE

 

 

 

Most 11.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
1. trénink časy kol    
X
X
X
X
X
X
2. trénink časy kol






 

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
kvalifikace časy kol  




kvalifikace celkem






startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
závod časy kol     






závod celkem






závod po skupinách  






 

 

 

SRing 5.8.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trenink časy kol          



2. trenink časy kol



3. trenink časy kol 



 

  skupina
  A
B
C+D
D
kvalifikace časy kol        



X
kvalifikace celkem



X
startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
1. závod časy kol     




1. závod celkem




1. závod po skupinách     




         
2. závod časy kol




2. závod celkem




2. závod po skupinách           




 

 

Lausitz 17.7.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol         




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol         




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol    




závod celkem




závod po skupinách    




 

 

 

Most 11.6.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D

1. trénink časy kol   






2. trénink časy kol 





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol    





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod po skupinách    





 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk