Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    J. Hrdlička   63b.

2.    M. Ameseder  61b.

3.    R. Zimmer   60b.

3.    J. Čížek   60b.

3.    H. Heidicke   60b.

4.    R. Obrtal   58b.

5.    T. Frank   57b.

6.    D. Vít    56b.

7.    L. Šajner  55b.

8.    J. Sedlák  52b.

8.    P. Zeman  52b.

8.    T. Zabloudil  52b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
56b.
2.

P. Zeman
52b.
2.

J. Sedlák 52b.
2.
   T. Zabloudil
52b.
       
      SKUPINA B
   
1.

J.Hrdlička
63b.
2.

R.Zimmer
60b.
3.
   R. Obrtal
58b.
4.

L. Šajner
55b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
61b.
2.

T. Frank
57b.
3.

J. Kirchner
51b.
4.

M. Paclík
45b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Heidicke
60b.
1.

J. Čížek
60b.
2.

F. Thalmann
51b.
3.

H. Rieger
40b.

SRing 21.10.

 

  skupina
  A B C+D
trénink celkem
trénink skupiny   

 

  skupina
   A B
C+D
kvalifikace 
startovní rošt  

 

  skupina
  A
B
C+D
závod skupiny 
závod celkem
       

 

  celkem skupiny

3hod. vytrvalostní závod teamů

 

 

 

Most 7.10.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy



2.trénink časy




3.trénink časy





  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy




kvalifikace celkem 




startovní rošt




 

 

 

  skupina
  A
B
C D
závod časy kol




závod celkem 




závod analýza I. 





závod analýza II. 




 

 

 

LausitzRing 14.9.

 

  skupina
  A+B
C
D
1.trénink časy       
X
1.trénink skup.
X
2.trénink časy
X
2.trénink skup.
X
3.trénink časy
3.trénink skup.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  skupina
  A+B
C
D
kvalifikace časy      
kvalifikace skup.
       

 

 

 

 

 

 

  skupina
  A
B
C
D
startovní rošt     

 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy
závod skup.
závod lap by lap     

 

vytrvalostní závod 2hod. - časy   
vytrvalostní závod 2hod. - skup.
vytrvalostní závod 2hod. - celkem     
lap by lap 1 - rozbor
lap by lap 2 - rozbor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Most 5.7.

           
           
 

sk. A1-A4 

 A5/B5 B1-B4

 C+D 

 
1.trénink

 X

 X

 X

 X

 
2.trénink 

 
3.trénink 

 
           
           
           
 

sk.A1,A3,A4,C2 

 A5/B5  B1-B4  C4,C5,D   
kvalifikace skup.
  
  
 

kvalifikace lap by lap

 

kvalifikace celkem 

 

 
start. rošt
 
           
           
 

 sk. A1,A3,A4

A5/B5 

B1-B4 

A2,C4,C5 

 D 

závod 

  

  X 
           
           

SRing 3.6.

  celkem     
   
tréninky
   
       
 
    Skupina
 

celkem 

   A + B    
   C + D   
kvalifikace             
nejrychlejší ze sprintu 
   
       
       
       

 

    Skupina
  celkem 
A1
A2
A3
A4
A5
Závod    



             
     B1  B2  B3  B4  B5
Závod
X



             
     C1  C2  C3  C4  C5
Závod


X
X

X

             
     D1  D2  D3    
Závod


X
 
 
             
             
 

A-2000 

 A-3500 

 C+2000 
 všichni     
Vytrvalostní závod
   
             
             
             
             

Most 9.4.

 

     Skupina
          
A
B
C
D
1. trénink  
  X



2. trénink
 



3. trénink
 



 

 
    Skupina
    A
B
C
D
Kvalifikace skupiny
 


Kvalifikace celkem
 



Startovní rošt

 


 

 

    Skupina
    A
B
C
D
Závod skupiny
      




Závod celkem
 



Závod nej. zajetý čas
 



Závod nej. zajeté kolo
 



Závod graf každého zajetého kola jezdce
 



 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk