Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    J. Hrdlička   63b.

2.    M. Ameseder  61b.

3.    R. Zimmer   60b.

3.    J. Čížek   60b.

3.    H. Heidicke   60b.

4.    R. Obrtal   58b.

5.    T. Frank   57b.

6.    D. Vít    56b.

7.    L. Šajner  55b.

8.    J. Sedlák  52b.

8.    P. Zeman  52b.

8.    T. Zabloudil  52b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
56b.
2.

P. Zeman
52b.
2.

J. Sedlák 52b.
2.
   T. Zabloudil
52b.
       
      SKUPINA B
   
1.

J.Hrdlička
63b.
2.

R.Zimmer
60b.
3.
   R. Obrtal
58b.
4.

L. Šajner
55b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
61b.
2.

T. Frank
57b.
3.

J. Kirchner
51b.
4.

M. Paclík
45b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Heidicke
60b.
1.

J. Čížek
60b.
2.

F. Thalmann
51b.
3.

H. Rieger
40b.

Most 12.10.

 

   skupina

A
A+
B
CD
1.trénink časy 




1.trénink skupiny      




2.trénink časy




2.trénink skupiny




3.trénink časy




3.trénink skupiny




 

  skupina
  A
A+
B CD
kvalifikace časy    




kvalifikace celkem   




kvalifikace skupiny    



X
startovní rošt




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

závod ostatních skupin A, A+, B byl z technické nezpůsobilosti tratě a deště zrušen, výsledky byli určeny dle nejlepšího zajetého času v kvalifikaci.

 

  skupina
   A 
 A+ 
 B 
CD
závod lap by lap   
X
X
X

závod lap by lap 2   
 X X  X
závod skupiny 
 X X  X

 

 

Most 13.10.

 

vytrvalostní závod 3h. 
   
lap by lap, start 
vlajky, kola

průběh závodu

záznam průjezdů časy    

výsledky skupin


   
   
Carbonia NEW Race II.
  sk.2
sk.3
sk.4
sk.5
nej. čas + skupiny   




         

SRing 22.9.

 

     skupina   
  A+B+C+D
volný trénink nej. časy     
volný trénink lap by lap 
  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace celkem


kvalifikace lap by lap     



startovní rošt



 

 

 

 

 

 

 

 

  skupina
  A
B
C+D
závod celkem



závod lap by lap     



závod výsledky skupin  



 

Vytrvalostní závod 3hod.
   
rozbor časů lap by lap    

konečné výsledky skupin    

 

Most 26.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C+D
1. trénink časy kol    




1. trénink skupiny



2. trénink časy kol



2. trénink skupiny




3. trénink asy kol




3. trénink skupiny




 

  skupina
  A
A+ B
C+D
kvalifikace časy




kvalifikace celkem  




startovní rošt 



   
         

 

 

 

 

 

 

 

 

  skupina
  A
A+
B
C+D
závod časy 




závod lap by lap 




výsledky skupiny celkem 




         
         

 

 

Most 27.8.

 

Vytrvalostní závod 3h.
   
trénink

 
rozbor jednotl. časů


ofic. klasifikace 

 
lap by lap

 
lap by lap 2

 
vlajky, kola

 
     
     
Carbonia NEW Race 
  sk. 1
sk. 2
sk.3
časy kol     



   

výsledky celkem    



       

 

Lausitz 5.7.

 

  skupina
   A  B+C
1.trénink rozbor časů

1.trénink po skupinách


2.trénink rozbor časů


2.trénink po skupinách 


3.trénink rozbor časů


3.trénink po skupinách 


     
     
     

 

 

          Skupina
          A
B+C
        Kvalifikace časy rozbor

        Kvalifikace celkem


       

Startovní rošt



             
             
             
             
   Skupina
   A
B+C
Závod časy kol


Závod celkem skupiny


Závod lap by lap



Závod lap by lap 2


 

 

 

 

 

   
   




Vytrvalostní závod 3h.
   
rozbor jednotl. časů

 
časy celkem 

 
závod teamy

 
lap by lap

 
lap by lap 2

 
     
     

SRing 1.5.

 

   skupina
  A+B+CD
tréninky skupiny
tréninky celkem časy  

 

  skupina
  A
B
CD
kvalifikace celkem
kvalifikace skupiny   
startovní rošt

 

  skupina
  A
B
B7
CD
závod celkem
závod skupiny   
X
         

 

       vytrvalostní závod 3hod.          
celkem teamy
teamy - skupiny

 

 

 

Most 7.4.

  skupina
  A
A+
B
C+D
 
1.trénink rozbor časů



 
1.trénink časy po skupinách




 
2.trénink časy




 
2.trénink časy po skupinách 




 
3.trénink časy




 
3.trénink časy po skupinách 




 
           
           

 

 

    Skupina
    A
A+
B
C+D
Kvalifikace časy rozbor
 


Kvalifikace celkem
 



Startovní rošt

 



           
           
    Skupina
    A
A+
B
C+D
Závod časy kol
      




Závod celkem
 



Závod lap by lap

 



 

 

 

Celkové

 

Celkové body šampionátu

 

 

 

Celkové body skupin  

skup. A         ZDE

skup. B         ZDE

skup. C+D    ZDE

 

Celkové body vytrvalostní závod

ZDE

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk