Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    J. Hrdlička   63b.

2.    M. Ameseder  61b.

3.    R. Zimmer   60b.

3.    J. Čížek   60b.

3.    H. Heidicke   60b.

4.    R. Obrtal   58b.

5.    T. Frank   57b.

6.    D. Vít    56b.

7.    L. Šajner  55b.

8.    J. Sedlák  52b.

8.    P. Zeman  52b.

8.    T. Zabloudil  52b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
56b.
2.

P. Zeman
52b.
2.

J. Sedlák 52b.
2.
   T. Zabloudil
52b.
       
      SKUPINA B
   
1.

J.Hrdlička
63b.
2.

R.Zimmer
60b.
3.
   R. Obrtal
58b.
4.

L. Šajner
55b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
61b.
2.

T. Frank
57b.
3.

J. Kirchner
51b.
4.

M. Paclík
45b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Heidicke
60b.
1.

J. Čížek
60b.
2.

F. Thalmann
51b.
3.

H. Rieger
40b.

Celkové výsledky

 

Celkové body šampionátu

                 

 

 

 

Celkové body skupin  

skup. A         ZDE

skup. B         ZDE

skup. C+D    ZDE

 

Celkové body vytrvalostní závod

ZDE

 

Most 11.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
C+D
1.trénink časy
X

X
X
 X
1.trénink skupiny   
X

X
X
 X
2.trénink časy





2.trénink skupiny       




3.trénink časy




3.trénink skupiny





 

  skupina
  A
A+
B
C
C+D
kvalifikace časy   





kvalifikace celkem           





kvalifikace skupiny      





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
C+D
závod lap by lap 1  




závod lap by lap 2





závod časy kol




závod výsledky ve skupinách        




 

Most 12.10.

 

 

časy kol    

výsledky

 

 

SRing 30.8.

 

  skupina
  ABCD
trénink celkem  
 
trénink rozbor časy kol 
 

 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace celkem  



kvalifikace časy kol  



startovní rošt



 

  skupina
  A
B
C+D
závod celkem 



závod rozbor časy kol  



závod výsledky po skupinách  



 

 

 

Lausitz 23.7.

  skupina
  A
B+C
D
1.trénink časy   


X
2.trénink časy  



3.trénink časy      



       
  skupina
  A
B+C
D
kvalifikace časy  



kvalifikace celkem     



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C
D
závod lap by lap  




závod lap by lap 2 




závod časy




závod výsledky ve třídách    




 

 

3hod. vytrvalostní závod

 

kvalifikace časy vytrvalost 

 
kvalifikace celkem vytrvalost 

 
startovní rošt vytrvalost

 
vytrvalost závod lap by lap

 
vytrvalost závod lap by lap 2

 
vytrvalost závod časy

 
vytrvalost závod výsledky tříd   

 

 

Most 11.6.

 

  skupina
  A
A+
B/C
C+/D
1.trénink časy     




2.trénink časy


X 
3.trénink časy




 

  skupina
  A
A+
B/C
C+/D
 
kvalifikace časy   




 
kvalifikace celkem     




 
           
           
  skupina 
  A
A+
B
C
C+/D
startovní rošt

 

  skupina
  A
A+
B C
C+/D
závod lap by lap




závod lap by lap 2  





závod časy kol





závod - výsledky ve třídách   





 

 

 

SRing 19.5.

 

  skupina
  ABCD
trénink celkem  

trénink časy rozbor kol     

 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace rozbor kol - časy  


kvalifikace celkem


startovní rošt      



 

  skupina
  A
B
C+D
Závod celkem 



Závod výsledky ve třídách 



       

 

3hod. vytrvalostní závod

 
vytrvalost lap by lap - rozbor kol 

vytrvalost celkem
výsledky teamů ve třídách

 

 

 

Most 5.4.

 

  skupina
 
A
A+
B


D
1.trénink časy 




1.trénink skupiny     





2.trénink časy





2.trénink skupiny





3.trénink časy





3.trénink skupiny






 

  skupina
  A
A+
B

C

D
kvalifikace časy    




kvalifikace celkem   





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy




závod rozbor lap by lap 




závod celkem po skupinách   





 

 

 

Most 6.4.

 

3h. vytrvalostní závod

absolutní výsledek celkem    

časy kol

umístění po skupinách  

 

6h. vytrvalostní závod

časy kol

lap by lap

lap by lap 2

absolutní výsledek celkem   

umístění po skupinách
 X

 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk