Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    J. Hrdlička   63b.

2.    M. Ameseder  61b.

3.    R. Zimmer   60b.

3.    J. Čížek   60b.

3.    H. Heidicke   60b.

4.    R. Obrtal   58b.

5.    T. Frank   57b.

6.    D. Vít    56b.

7.    L. Šajner  55b.

8.    J. Sedlák  52b.

8.    P. Zeman  52b.

8.    T. Zabloudil  52b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
56b.
2.

P. Zeman
52b.
2.

J. Sedlák 52b.
2.
   T. Zabloudil
52b.
       
      SKUPINA B
   
1.

J.Hrdlička
63b.
2.

R.Zimmer
60b.
3.
   R. Obrtal
58b.
4.

L. Šajner
55b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
61b.
2.

T. Frank
57b.
3.

J. Kirchner
51b.
4.

M. Paclík
45b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Heidicke
60b.
1.

J. Čížek
60b.
2.

F. Thalmann
51b.
3.

H. Rieger
40b.

2015
 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skup. A         ZDE

skup. B        ZDE

skup. C+D     ZDE

 

 

 

Most 11.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink          





2. trénink





3. trénink





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem 





kvalifkace časy kol       





startovní rošt





 

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap   

X


závod lap by lap 2
X


závod časy kol





závod - výsledky po skupinách        





 

 

 

SRing 14.9.

I. ZÁVOD

volný trénink po skupinách        
volný trénink nej. časy       

 

  skupina
  A
B
C
    D    
I. kvalifikace časy             



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C+D
I. závod nej časy kol 

I. závod po skupinách       



 

II. ZÁVOD

  skupina
  A
B
C+D
II. kvalifikace časy           



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C+D
II. závod nej časy kol    



II. závod po skupinách      



 

 

 

Most 5.8.

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy 





2. trénink časy





3. trénink časy       

X



 

  skupina
                                    
A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem




kvalifikace časy kol     




startovní rošt         




 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap         





závod lap by lap 2





závod časy kol





závod - výsledky po skupinách    





 

 

 

 

Lausitz 6.7.


  A
B
C
D
1. trénink časy 




2. trénink časy




3. trénink časy              




         
         
         
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol            




kvalifikace celkem





startovní rošt




         
         
         
  A
B
C
D

závod lap by lap





závod lap by lap 2

X


závod časy kol



závod po skupinách             




         
         
         

SRing 12.5.

 

I. ZÁVOD

  
volný trénink časy kol       

volný trénink celkem

 

  A
B
C+D
kvalifikace časy kol  



kvalifikace po skupinách     



startovní rošt


 

  A
B
C+D
závod časy kol  



závod po skupinách      


 

 

II. ZÁVOD

  A
B
C+D
kvalifikace časy kol  



kvalifikace po skupinách      



startovní rošt

       
       
       
  A
B
   C+D
závod časy kol


závod po skupinách


       
       
       

Most 12.4.

 

  A
A+
B
C

1.trénink časy       



2.trénink časy 





3.trénink časy





           

 

  A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem   





startovní rošt





           

 

  A
A+
B
C
D
závod lap by lap 





závod časy kol




závod výsledky skupin  





 
       

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk