Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    R. Zimmer   80b.

1.    J. Čížek   80b.

2.    J. Hrdlička   78b.

2.    R. Obrtal   78b.

3.    M. Ameseder  76b.

3.    D. Vít    76b.

3.    L. Šajner  76b.

4.    H. Heidicke   75b.

5.    P. Zeman  74b.

6.    F. Thalmann   72b.

7.    J. Kirchner  71b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
76b.
2.

P. Zeman
74b.
3.

T. Zabloudil 67b.
4.
   J. Sedlák
64b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Zimmer
80b.
2.

J.Hrdlička
78b.
2.
   R. Obrtal
78b.
3.

L. Šajner
76b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
76b.
2.

J. Kirchner
71b.
3.

M. Paclík
65b.
4.

T. Frank
57b.
       
    SKUPINA D
 
1.

J. Čížek
80b.
2.

H. Heidicke
75b.
3.

F.Thalmann
72b.
4.

H. Rieger
61b.
       
       

ROK 2018

 

Výsledky   Autodrom Most    15.4.    ZDE               

Výsledky   Pannoniaring    14.5.    ZDE

Výsledky   Hungaroring    11.6.    ZDE

Výsledky   Slovakia Ring  I. závod   18.7.    ZDE  

                    Slovakia Ring  II. závod   18.7.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    15.8.    ZDE

Výsledky   Silesia Ring     24.9.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    14.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skupina A         ZDE

skupina B        ZDE

skupina C     ZDE

skupina D     ZDE

 

Most 14.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trenink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C D
závod časy kol      





závod celkem





výsledky po skupinách     





 

 

Silesia Ring 24.9.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol     




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem    




závod výsledky po skupinách                       




 

 

Most 15.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol            



X

2. trénink časy kol





           

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol   





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

Slovakiaring 18.7.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       


2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol    



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod celkem



1. závod výsledky po skupinách    



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol 



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod celkem



2. závod výsledky po skupinách    



 

 

Autodrom Most 5.7. vytrvalost

 

jednotlivé časy kol             

celkem dle kol

výsledky dle skupin

 

 

 

Hungaroring 11.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol          




2.trénink časy kol




3.trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol




závod celkem




závod výsledky po skupinách      




 

 

Pannonia 14.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol  




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod celkem




závod výsledky po skupinách    




 

 

 

Most 15.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol        





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol        





závod celkem





závod výsledky po skupinách 




 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk