Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    J. Hrdlička   63b.

2.    M. Ameseder  61b.

3.    R. Zimmer   60b.

3.    J. Čížek   60b.

3.    H. Heidicke   60b.

4.    R. Obrtal   58b.

5.    T. Frank   57b.

6.    D. Vít    56b.

7.    L. Šajner  55b.

8.    J. Sedlák  52b.

8.    P. Zeman  52b.

8.    T. Zabloudil  52b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
56b.
2.

P. Zeman
52b.
2.

J. Sedlák 52b.
2.
   T. Zabloudil
52b.
       
      SKUPINA B
   
1.

J.Hrdlička
63b.
2.

R.Zimmer
60b.
3.
   R. Obrtal
58b.
4.

L. Šajner
55b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
61b.
2.

T. Frank
57b.
3.

J. Kirchner
51b.
4.

M. Paclík
45b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Heidicke
60b.
1.

J. Čížek
60b.
2.

F. Thalmann
51b.
3.

H. Rieger
40b.

ROK 2018

 

Výsledky   Autodrom Most    15.4.    ZDE               

Výsledky   Pannoniaring    14.5.    ZDE

Výsledky   Hungaroring    11.6.    ZDE

Výsledky   Slovakia Ring  I. závod   18.7.    ZDE  

                    Slovakia Ring  II. závod   18.7.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    15.8.    ZDE

Výsledky   Silesia Ring     24.9.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    14.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skupina A         ZDE

skupina B        ZDE

skupina C     ZDE

skupina D     ZDE

 

Most 14.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trenink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C D
závod časy kol      





závod celkem





výsledky po skupinách     





 

 

Silesia Ring 24.9.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol     




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem    




závod výsledky po skupinách                       




 

 

Most 15.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol            



X

2. trénink časy kol





           

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol   





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

Slovakiaring 18.7.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       


2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol    



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod celkem



1. závod výsledky po skupinách    



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol 



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod celkem



2. závod výsledky po skupinách    



 

 

Autodrom Most 5.7. vytrvalost

 

jednotlivé časy kol             

celkem dle kol

výsledky dle skupin

 

 

 

Hungaroring 11.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol          




2.trénink časy kol




3.trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol




závod celkem




závod výsledky po skupinách      




 

 

Pannonia 14.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol  




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod celkem




závod výsledky po skupinách    




 

 

 

Most 15.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol      





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol        





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol        





závod celkem





závod výsledky po skupinách 




 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk