Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    R. Zimmer   80b.

1.    J. Čížek   80b.

2.    J. Hrdlička   78b.

2.    R. Obrtal   78b.

3.    M. Ameseder  76b.

3.    D. Vít    76b.

3.    L. Šajner  76b.

4.    H. Heidicke   75b.

5.    P. Zeman  74b.

6.    F. Thalmann   72b.

7.    J. Kirchner  71b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
76b.
2.

P. Zeman
74b.
3.

T. Zabloudil 67b.
4.
   J. Sedlák
64b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Zimmer
80b.
2.

J.Hrdlička
78b.
2.
   R. Obrtal
78b.
3.

L. Šajner
76b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
76b.
2.

J. Kirchner
71b.
3.

M. Paclík
65b.
4.

T. Frank
57b.
       
    SKUPINA D
 
1.

J. Čížek
80b.
2.

H. Heidicke
75b.
3.

F.Thalmann
72b.
4.

H. Rieger
61b.
       
       

Výsledky

ROK 2020

 

Autodrom Most    5.4.            XX

Slovakia Ring  I. závod   5.5.      XX

Slovakia Ring  II. závod   5.5.     XX

Autodrom Most    11.6.    ZDE

Lausitzring    17.7.    ZDE

Slovakia Ring  I. závod   5.8.    ZDE  

Slovakia Ring  II. závod   5.8.    ZDE

Pannoniaring 3.9.       XX

Autodrom Most    11.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 
Celkové body skupin:   

Skupina A         ZDE

Skupina B        ZDE

Skupina C     ZDE

Skupina D     ZDE

 

 

 

Most 11.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
1. trénink časy kol    
X
X
X
X
X
X
2. trénink časy kol






 

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
kvalifikace časy kol  




kvalifikace celkem






startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
závod časy kol     






závod celkem






závod po skupinách  






 

 

 

SRing 5.8.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trenink časy kol          



2. trenink časy kol



3. trenink časy kol 



 

  skupina
  A
B
C+D
D
kvalifikace časy kol        



X
kvalifikace celkem



X
startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
1. závod časy kol     




1. závod celkem




1. závod po skupinách     




         
2. závod časy kol




2. závod celkem




2. závod po skupinách           




 

 

Lausitz 17.7.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol         




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol         




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol    




závod celkem




závod po skupinách    




 

 

 

Most 11.6.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D

1. trénink časy kol   






2. trénink časy kol 





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol    





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod po skupinách    





 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk