Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    J. Hrdlička   63b.

2.    M. Ameseder  61b.

3.    R. Zimmer   60b.

3.    J. Čížek   60b.

3.    H. Heidicke   60b.

4.    R. Obrtal   58b.

5.    T. Frank   57b.

6.    D. Vít    56b.

7.    L. Šajner  55b.

8.    J. Sedlák  52b.

8.    P. Zeman  52b.

8.    T. Zabloudil  52b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
56b.
2.

P. Zeman
52b.
2.

J. Sedlák 52b.
2.
   T. Zabloudil
52b.
       
      SKUPINA B
   
1.

J.Hrdlička
63b.
2.

R.Zimmer
60b.
3.
   R. Obrtal
58b.
4.

L. Šajner
55b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
61b.
2.

T. Frank
57b.
3.

J. Kirchner
51b.
4.

M. Paclík
45b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Heidicke
60b.
1.

J. Čížek
60b.
2.

F. Thalmann
51b.
3.

H. Rieger
40b.

Výsledky

ROK 2020

 

Autodrom Most    5.4.            XX

Slovakia Ring  I. závod   5.5.      XX

Slovakia Ring  II. závod   5.5.     XX

Autodrom Most    11.6.    ZDE

Lausitzring    17.7.    ZDE

Slovakia Ring  I. závod   5.8.    ZDE  

Slovakia Ring  II. závod   5.8.    ZDE

Pannoniaring 3.9.       XX

Autodrom Most    11.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 
Celkové body skupin:   

Skupina A         ZDE

Skupina B        ZDE

Skupina C     ZDE

Skupina D     ZDE

 

 

 

Most 11.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
1. trénink časy kol    
X
X
X
X
X
X
2. trénink časy kol






 

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
kvalifikace časy kol  




kvalifikace celkem






startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
D+
závod časy kol     






závod celkem






závod po skupinách  






 

 

 

SRing 5.8.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trenink časy kol          



2. trenink časy kol



3. trenink časy kol 



 

  skupina
  A
B
C+D
D
kvalifikace časy kol        



X
kvalifikace celkem



X
startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
1. závod časy kol     




1. závod celkem




1. závod po skupinách     




         
2. závod časy kol




2. závod celkem




2. závod po skupinách           




 

 

Lausitz 17.7.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol         




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol         




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol    




závod celkem




závod po skupinách    




 

 

 

Most 11.6.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D

1. trénink časy kol   






2. trénink časy kol 





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol    





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod po skupinách    





 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk