Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. O. Svoboda   63b.

 2. A. Krammer  62b.

 2. L. Valdman   62b.

 3. L. Světinský  60b.

 3. J. Sedlák  60b. 

 3. P. Zeman  60b. 

 3. H. Rieger 60b. 

 3. J. Siegert 60b. 

 4. Zd. Čurda 57b. 

 5. O. Michael 54b. 



Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
Otto Svoboda
63b.

2.
L. Světinský
60b.

2.
Jiří Sedlák
60b.

3.
Oliver Michael
54b.
      SKUPINA B
 

1.
Lukáš Valdman
62b.

2.
Pavel Zeman
60b.
 3.
Zdeněk Čurda
57b.

4.
Radek Zimmer
45b.
    SKUPINA C
 
   1.
A. Krammer
62b.
   2.
Jakub Křeček 46b.

3.
Martin Křeček
45b.

4.
Milan Svoboda
42b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 60b.
   1.
J. Siegert
60b.
   2.
Miroslav Petkov
45b.
   3.
Tobias Möhring
40b.

SRing 21.10.

 

  skupina
  A B C+D
trénink celkem
trénink skupiny   

 

  skupina
   A B
C+D
kvalifikace 
startovní rošt  

 

  skupina
  A
B
C+D
závod skupiny 
závod celkem
       

 

  celkem skupiny

3hod. vytrvalostní závod teamů

 

 

 

Most 7.10.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy



2.trénink časy




3.trénink časy





  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy




kvalifikace celkem 




startovní rošt




 

 

 

  skupina
  A
B
C D
závod časy kol




závod celkem 




závod analýza I. 





závod analýza II. 




 

 

 

LausitzRing 14.9.

 

  skupina
  A+B
C
D
1.trénink časy       
X
1.trénink skup.
X
2.trénink časy
X
2.trénink skup.
X
3.trénink časy
3.trénink skup.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  skupina
  A+B
C
D
kvalifikace časy      
kvalifikace skup.
       

 

 

 

 

 

 

  skupina
  A
B
C
D
startovní rošt     

 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy
závod skup.
závod lap by lap     

 

vytrvalostní závod 2hod. - časy   
vytrvalostní závod 2hod. - skup.
vytrvalostní závod 2hod. - celkem     
lap by lap 1 - rozbor
lap by lap 2 - rozbor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Most 5.7.

           
           
 

sk. A1-A4 

 A5/B5 B1-B4

 C+D 

 
1.trénink

 X

 X

 X

 X

 
2.trénink 

 
3.trénink 

 
           
           
           
 

sk.A1,A3,A4,C2 

 A5/B5  B1-B4  C4,C5,D   
kvalifikace skup.
  
  
 

kvalifikace lap by lap

 

kvalifikace celkem 

 

 
start. rošt
 
           
           
 

 sk. A1,A3,A4

A5/B5 

B1-B4 

A2,C4,C5 

 D 

závod 

  

  X 
           
           

SRing 3.6.

  celkem     
   
tréninky
   
       
 
    Skupina
 

celkem 

   A + B    
   C + D   
kvalifikace             
nejrychlejší ze sprintu 
   
       
       
       

 

    Skupina
  celkem 
A1
A2
A3
A4
A5
Závod    



             
     B1  B2  B3  B4  B5
Závod
X



             
     C1  C2  C3  C4  C5
Závod


X
X

X

             
     D1  D2  D3    
Závod


X
 
 
             
             
 

A-2000 

 A-3500 

 C+2000 
 všichni     
Vytrvalostní závod
   
             
             
             
             

Most 9.4.

 

     Skupina
          
A
B
C
D
1. trénink  
  X



2. trénink
 



3. trénink
 



 

 
    Skupina
    A
B
C
D
Kvalifikace skupiny
 


Kvalifikace celkem
 



Startovní rošt

 


 

 

    Skupina
    A
B
C
D
Závod skupiny
      




Závod celkem
 



Závod nej. zajetý čas
 



Závod nej. zajeté kolo
 



Závod graf každého zajetého kola jezdce