Reklama

    

         

 

Okruhy

  

TOP 10 - 2024

1. 

2. 

3. 

4. 

5.  

6. 

7. 

8. 

9.

10. 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

 
       
   
SKUPINA A
 
1.
 
   
2.
     
3.
     
       
      SKUPINA B
   
1.
 
   
2.
 
   
3.
 
   
       
    SKUPINA C
 
1.
 
   
2.
 
   
3.
 
   
       
    SKUPINA D
 
1.
     
2.
 
   
3.
     
       
       

Přihláška Autodrom Most 7.4.

 
Pohár  

  CARBONIA CUP

GARANT ZÁVODU

 

Datum konání
7.4.2024
Místo konání
Autodrom Most
Skupina / Třída
 
Obsah ccm / turbo - Ano / Ne
 
Název teamu   
Značka vozu / Typ
 
Startovní číslo     
Vlastní transponder Ano / Ne - číslo
 
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Občanství / země
 
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE MAX 20 VOZŮ!!!!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S OKAMŽITOU PLATBOU!! - UZÁVĚRKA 14 DNÍ PŘEDEM!!! 

V PŘÍPADĚ NAPLNĚNÍ VŠECH SKUPIN (neplatí pro cca první dva závody) DÁME PŘEDNOST JEZDCŮM, KTEŘÍ MAJÍ BODY DO SEZONY A JIŽ JELI VÍCE ZÁVODŮ. TEDY NEČEKEJTE VY, CO VÁM JDE O BODY A O CELKOVÉ VÍTĚZSTVÍ!!!

 

 

Startovní listina - celkem 77

 

Skupina A   

170
Petr Zelenka
ZEKA Racing
Suzuki Swift
A1.3

 
410
Pavel Oršula
JPO Motorsport
Škoda 130 LR
A1.3

 
195
Danny Teuber
Graue Maus
Dacia 1300
A1.3

 
132
Miroslav Pešek
Zeknova team
Ford Fiesta
A1

 
234
Ivan Dobřanský
team Kolín
Škoda 130 RS
A1

*
283
Jiří Čížek
G-SPEED
Škoda Felicie
A1

 
62
Zdeněk Sekyrka
Šenkýř Motorsport
Škoda 130 RS
A1

 
220
Jiří Mika
JM Racing team
Citroen Saxo
A1

 
223
Petr Jeník
PJ Autoservis
Škoda 100
A1

 
412
Jiří Volena
Volena Motorsport
Škoda Felicie
A1

 
175
Hans von Ah
Nehmet Motorsport
VW Golf I.
A1

*
114
David Brousek
Hustle
Mini Cooper
A1

*
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Civic Type-R
A2

 
105
Mirek Pribula
Cliocup
Renault Clio
A2

 
529
Pavel Zeman 
Pavel Zeman Motorsport
Mazda RX-8
A2

 
177
Martin Čábela
Moto Racing Group
Acura DC5
A2

 
357
Ivan Prantner
JMT Racing
Audi A3
A2

 
118
Ivan Ivanov
Taschner Motorsport
BMW 330Ci
A3

*
330
Miroslav Pešek ml.
Pesch Motorsport
BMW 330i
A3

 
155
Matthias Milker
......
BMW A3

*
217
Christoph Drauch
Drauch & Abler Racing
BMW M3 E36
A3

 
328
Michal Adensam
Adensam Racing
BMW E36
A3

 
159
Dalibor Vopat
TDT Motorsport
Audi A3
A3

 
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A3

 
355
Olaf Haeusner
H&S Motorsport
BMW
A3

 
356
Frank Handschke
team TRF
BMW
A3

 
666
Bedřich Prokop ml.
BePro Racing team
Audi TT
A4

 
136
Tommy Krause
Krause Racing
Audi A4
A4

*
108
Riccardo Müller
RTM for Racing
Scirocco R-cup
A4

*
242
Jan Šefrna
Šefrna Motorsport
Audi TTS
A4

 
133
David Kratochvíl
K2 Racing team
Octavia III RS
A6

 
161
Josef Vágner
Vágner Racing
Octavia III RS
A6

 
296
David Císař
KC Racing
Octavia III RS
A6

 
222
Bedřich Prokop
BePro Racing team
Octavia III RS
A6

 
202
Oldřich Vojna
Motorcentrum
Škoda Fabia
A7

 
808
Jiří Ruml
Flexton Racing
Praga R1
A8

 
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Corvette Z06
A9

 
144
Pavel Sovička
BGR
Lotus EMIRA GT4
A9

 
             
             
 

Skupina B 

566
Jiří Zeman st.
Zeman Racing team
Honda CRX
B1

 
696
Jiří Bárta
EASYDRIVE Racing team
Citroen C2
B1

 
507
Zdeněk Matas
Maty team
Suzuki Swift Sport
B1

 
609
Jiří Vaneček
.......
Mazda RX-8
B2

 
510
Miroslav Gajdoš
MiG
Mazda RX-8
B2

 
501
Christian Höffken
NC2 Racing
BMW 318 cup
B2

*
723
Libor Šajner
Pořád bokem
Toyota GT86
B2

 
717
Felix Hasenöhrl
team Felix
Toyota Yaris GR
B3

 
40
Martin Hanzl
PPP
Alfa Romeo
B3

 
514
Milan Zubatý
Pozdní sběr
Ford Fiesta
B3

 
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW 330Ci
B3

 
661
Petr Koutský
AK Kolín
Mazda MX5
B4

 
250
Ondřej Frič
RentRace.cz
Lotus Elise cup
B4

*
508
Tomasz Wazynski
TDT team
Audi S8
B5

 
938
Lukáš Urban
SPINE CZ
Alfa Romeo Giulia
B5

 
121
Pavel Sovička
BGR
Lotus Exige 430 cup
B5

 
             
             
             

 

Skupina C  

 
77 
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1

 
3
Markus Ameseder
RACINGTEAM ZKW
Performer
C1

*
58
Markus Hofer
Stonek Racing
Performer
C1

 
991
Andras Kirschner
OTT Racing
Radical SR8
C2

 
935
Marek Svačinka
GEROtop
Caterham
C3

*
             
96
Pavel Sovička
BGR
Lotus 311 ELEVEN
C?

 
             
             

 

Skupina D

6
Tom Flemming
Flemming Motorsport
Gloria C8F
D1

 
32
Robert Hanžl
Auto Hanžl
Gloria C8F
D1

 
20
Jan Kapr
Motorsport Jenčice
Gloria C8F
D1

 
14
Zdeněk Petan
Chabrmotorsport
Tomis 99-02
D2

 
61
Nils-Holger Wilms
team Wilms
Melkus 90
D3

 
90
Jeanette Siegert
Racing team Siegert
MT 77
D3

 
68
Martin Kuntze
Kuntze Motorsport
Estonia 25
D3

 
72 
Luboš Škarda
Skardis Motorsport
F-Tatuus
D4

 
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
F-Renault
D4

 
44
Viktorie Šefrnová
HKC Academy Racing
F-Renault
D4

 
57
Melanie Klausová
HKC Academy Racing
F-Renault
D4

 
23
Michelle Jandová
HKC Academy Racing
F3
D4

 
65
Roman Roubíček
JMT Racing
F3
D4

 
33
Niklas Meisenzahl
Nordisch Racing
F3
D4

*
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
F4
D5

 
42
Frank Thalmann
Jacky Racing
F4 D5

 
702
Zbyněk Čurda
JMT Racing
F4
D5

 
             
             
             
             

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk