Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    M. Merta  103b.

2.    R. Obrtal     102b.

2.    O.Zahradníček 102b.

2.    J. Hrdlička  102b.

3.    D. Drugda  101b.

3.    R. Zimmer  101b.

3.    D. Hentschel  101b.

4.    J. Křeček  97b.

5.    M. Bláha  95b.

6.    J. Kapeller  85b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 Ch. Arnold
86b.
2.
 W. Forster
84b.
3.

P. Zeman
75b.
4.
 M. Toth
74b.
       
      SKUPINA B
   
1.

M. Merta  103b.
2.

R. Obrtal
102b.
2.

O.Zahradníček  102b.
2.

J. Hrdlička
102b.
       
    SKUPINA C
 
1.

D. Hentschel
101b.
2.

J. Křeček
97b.
3.
 M. Bláha
95b.
4.

J. Kapeller
85b.
       
    SKUPINA D
 
1.

R. Gläser  71b.
2.

F. Thalmann
70b.
3.

I. Tsvetan
67b.
4.

R. Bürger  64b.
       

Přihláška Pannoniaring 9.8.

 
Pohár  

 CARBONIA CUP

GARANT ZÁVODU

Datum konání
9.8.2022
Místo konání
Pannoniaring
Skupina/Třída
 
Obsah ccm
 
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Vlastní transponder ANO/NE/ číslo
 
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Občanství /země
 
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE MAX 25 VOZŮ!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S OKAMŽITOU PLATBOU!! - UZÁVĚRKA 14 DNÍ PŘEDEM!!! 

V PŘÍPADĚ NAPLNĚNÍ SKUPIN, DÁME PŘEDNOST JEZDCŮM, KTEŘÍ MAJÍ BODY DO SEZONY A JIŽ JELI VÍCE ZÁVODŮ.



 

 

Startovní listina - celkem 68


Skupina A 

246
Manfred Fraissl
Fiat X 1/9 Club
Fiat Ritmo Abarth
A1

*
132
Miroslav Pešek
ZEKNOVA Czech
Ford Fiesta
A1

*
529
Pavel Zeman
Zeman Racing Team
Mazda RX-8
A2

*
666
Gustav Niedelský
F-DRIVE
BMW 320
A2

*
151
Vlado Lednar
JMT Racing
Renault Clio RS
A2

*
567
Jiří Zeman
Zeman Racing Team
Honda CRX
A2

*
555
Miroslav Beer
Subeeru Customs
Subaru Impreza
A2

*
303
Adam Baczynski
ABGOLDRACING
Porsche 944 S2
A3

*
307
Marcin Wójcik
LFP Racing Team
Porsche 944 S2
A3

*
159
Dalibor Vopat
Technik Depo Tvršice
Audi A3
A3

*
141
Dušan Vít
Driving Academy Racing
BMW 130i
A3

*
330
Miroslav Pešek ml.
ZEKNOVA Czech
BMW 330Ci
A3

*
136
Tommy Krause
Krause Racing
Audi A4
A3

*
355
Olaf Haeusner
HS Motorsport
BMW
A3

*
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A3

*
396
Tomáš Zabloudil
Devils Garage
BMW 130i
A3

*
109
Martin Toth
Driving Academy Racing
BMW M3
A4
 *
227
Andrej Somogyi
Bandi Sport Team
VW Golf 4
A4

*
311
Jiří Hošek
Classic Racing
Nissan 350Z
A4

*
773
Ferenc Taschner
Taschner Motorsport
BMW M3
A4

 
196
Balász Sziráczki
Taschner Motorsport
Leon MK1 Supercup
A4

 
353
Gerd Forster
Forster Motorsport
BMW
A5

*
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
VW Golf 3
A7

*
778
Ákos Mohácsi
Car Competition Racing
Lotus
A7

*
144
Pavel Sovička
Lukamotorsport
Corvette Z06 GT
A9

*
182
Matthias Stark
HKC Academy Racing
Porsche GT4
A9

*
             
 

Skupina B

696
Jiří Bárta
EASYDRIVE Racing team
Citroen
B1

  *
737
David Drugda
DD Cars KV
Suzuki Sport
B1

  *
210
Miloš Merta
AWD.cz
Subaru BRZ
B2

  *
150
Tomáš Zahrádka
Cutlass Racing
Fiesta ST150
B2

  *
723
Libor Šajner
Cadero Tuning
Toyota GT86
B2

  *
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

  *
517
Ondřej Zahradníček
GT Servis
BMW
B3

  *
514
Milan Zubatý
Pozdní sběr
Ford Fiesta
B3

  *
250
Ondřej Frič
CADERO - EcuTek.eu
Lotus Elise cup
B4

  *
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige
B4

  *
520
Roman Váca
AUTOCENTRUM
Mercedes A45
B4

   
788
Josef Hrdlička
Hrdla Motorsport
Porsche GT3 RS
B5

  *
121
Pavel Sovička
Lukamotorsport
Lotus Exige Cup
B5

  *
650
Radoslav Obrtal
TeatrO Racing
Abarth 595 Pista
B6

  *
695
Gabriel Steiner
Autosport Szilágyi
Abarth
B6

  *
               

 

Skupina C 

 
58
Markus Hofer
Stonek Racing
Performer
C1
 *
3
Markus Ameseder
Stonek Racing
Performer
C1

*
77
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1

*
923
Rudolf Schöflinger
RM Racing
Radical 
C2

*
810
Jürgen Kapeller
TIBS Racing
Radical SR3 RS
C2

*
935
Marek Svačinka
GEROtop
Caterham
C3

*
927
Simone Aglietti
Lucky Bastard
Caterham
C3

*
899
Martin Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4

*
898 
Jakub Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4

*
876
Jakub Kirchner
IVT
Caterham
C4

*
255
Dominik Bauer
Speedwariors-performance
Caterham
C4

*
900
Ondřej Hejduk
The GripFather
Caterham
C4

*
983
Patrik Knopp
RTR Projects
KTM X-BOW
C5

*
505
Jan Mareček
RTR Projects
KTM X-BOW
C5

*
             

 

Skupina D

97
Markus Dietze
GF Motorsport
F-BMW
D1

*
21
Detlef Schulze
DS Racing
Estonia 21M
D2

*
5
Hartmut Heidicke
Heidicke Motorsport
Tark Kavor
D2

*
16
Tomasz Wazynski
JMT Racing
Renault Campus
D3

*
72
Luboš Škarda
SKARDIS Motorsport
Renault
D4

*
13
Tomáš Pavel
Classic Racing
Renault
D4

*
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D4

*
35
Radek Kroupa
KR Motorsport
Renault SC95R
D4

*
95
Karel Moural
Lander Racing Team
Ralt RT36
D4

 
75
Ralf Gläser
RG Racing
F4
D5

*
477
Ralf Bürger
BIC Racing
F4
D5

*
42
Frank Thalmann
Jacky Racing
F4
D5

*
74
Alexander Scheiblecker
Renauer Motorsport
F4 T421
D5

*
             

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk