Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2017

 1. J. Rieger  143b.

 2. P. Morávek    142b.

 3. J. Mareček  140b.

 3. M. Merta    140b.

 4. Zd. Čurda   139b.

 5. F. Zelenský   138b.

 6. Zb. Čurda   136b.

 6. M. Oliver  136b.

 7. J. Zeman  116b. 

 7. A. Krammer 116b.

 8. G. Hatz 102b. 

 8. G. Weiss 102b. 

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2017

 
   
 SKUPINA A
 

1.
Petr Morávek
142b.
 2.
Miloš Merta
140b.
   3.
Michael Oliver
136b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
139b.

2.
Zbyněk Čurda
136b.
 3.
Jiří Zeman
116b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jan Mareček
140b.
   2.
A. Krammer 116b.
   3.
Gottfried Hatz
102b.
    SKUPINA D
 

1.
Jan Rieger
143b.

2.
Filip Zelenský
138b.
   3.
Günter Weiss
102b.
       

Přihláška Autodrom Most 15.10.2017

 
Pohár  

 CARBONIA CUP - IPSTAV DAY

GARANT ZÁVODU
Datum konání  15.10.2017
Místo konání   Autodrom Most
Skupina/Třída   
Obsah  
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Národnost
 
   

 

POZOR!

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

 

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE 20 VOZŮ !!

ROZHODUJE PLATBA A PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU!!! 

V PŘÍPADĚ, ŽE SE CHCETE PŘIHLÁSIT A VE SKUPINĚ JE JIŽ STOP STAV 20 VOZŮ, BUDETE ZAPSÁNI JAKO NÁHRADNÍ JEZDCI, PROPUSTNOST VE SKUPINĚ NA 25 BUDE NAVÝŠENA V PŘÍPADĚ PŘIHLÁŠENÍ VÍCE JAK 100 JEZDCŮ.




Seznam jezdců - celkem 92

175
Aleš Nocar
ArtFordSport Plzeň
Ford Fiesta
A1
 *
178
Jaroslav Petráš
ArtFordSport Plzeň
Ford Fiesta
A1
 *
124
Zdeněk Sýkora
SForza Racing
Honda CRX
A1
 *
333
Petr Morávek
Wars Pilot team
Octavia DTM
A2
 *
370
Martin Walther
GF Motorsport BMW 318i
A2
 *   
281
Jan Teuser
Jan'sen Motorsport
Honda CRX
A2
 *
177
Vít Martinovský 
TypeR.cz Racing team    
Honda TypeR
A2
 *
398
Pavel Pups
PP Motorsport
Octavia II
A2
 *
781
Tomáš Honc
TypeR.cz Racing team
Civic TypeR
A2
 *
299
František Došek
Došek
Ford
A2
 *
275
Petr Majer
Mičánek Motorsport
Clio RS 2000
A2
 *
169
Jaroslav Zach
EFFECTIVE Racing
Alfa Romeo 
A2
 *
317
Miroslav Látr
Fučík s.r.o.
BMW
A3
 *
352
Walter Förster
Förster Motorsport
BMW M3
A3
 
358
Uwe Schäfer
TRF Team
BMW
A3
 *
356
Frank Handschke
TRF Team
BMW
A3
 *
176
Jiří Vavřička
ArtFordSport Plzeň
Fiesta R3 turbo
A3
 *
357
Andre Mašek
SEMARACING
BMW
A3
 *
326
Petr Kubík
SEMARACING
BMW
A3
 *
             
             
skupina A+
         
425
Otto Svoboda
Šenkýř Motorsport
BMW
A4
 *
355
Olaf Haeusner
HS Motorsport
BMW M3
A4
 *
151
Peter Fecht
Fecht Motorsport Saar
VW Golf 5
A4
 
210 
Miloš Merta     
AWD.cz Subaru  
Impreza Sti            
A5
 
  
416
Milan Valášek
IP Racing Shop
Ginetta G50
A8
 *
582
Vít Smejkal
Expres Auto
Octavia 
A8
 *
394
Petr Suchomel
SPINE CZ
Megane Trophy
A8
 *
393
Jiří Urban
SPINE CZ
Lotus Elise
A8
 *
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Ultima GTR
A9
 *
521
Michael Oliver
Oliver Michael
Porsche GT3 cup
A9
 *
101
Bronislav Formánek
Mičánek Motorsport
Lamborghini Gallardo
A9
 *
200
Libor Dvořáček
Mičánek Motorsport
Lamborghini Gallardo
A9
 *

 

skupina B
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda Civic
B2
 *
529
Pavel Zeman
Zeman Racing team
Mazda RX-8
B2
 *
150
Pavel Paseka
Atelerix Racing
Fiesta ST150
B2
 *
791
Pavel Urbánek
Elba Racing
Alfa Romeo
B2
 *
99
Christian Arnold
Racing team Arnold
Seat Ibiza
B2
 *
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru Impreza
B2
 *
13
Jan Olšaník
Wars Pilot team
Nissan Almera GTI
B2
 
501
Tomáš Vlček
V-Group racing team
Mazda 3
B2
 *
444
Ondřej Krupka
BOXER Olé!
Mazda RX8
B2
 
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 

156
Jan Zubatý
Atelerix Racing
Citroen DS3
B3
 *
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing 
BMW
B3
 *
577
Lukáš Leibzeit
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 *
627
Tomáš Honz
Chabrmotorsport/ Zajezdime       
VW Scirocco    
B4
 *
771
Martin Hanzl
PPP
Honda TypeR B4
 *
702
Zbyněk Čurda
ZC Racing
BMW M3
B4
 *
711
Radek Zimmer
Spirit111
Lotus Exige
B4
 *
766 
Stanislav Šedivec  
Shadows team
Corvette ZR1
B5
 *
606
Georg Karner
Oliver Michael
Porsche GT3 RS
B5
 *

 

skupina C
77
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1
 *
3
Gottfried Hatz
Pacemaker Performance
Pacemaker PMP 1
C1
 *
33
Peter Elkmann
Elkmann Racing team
Performer
C1
 *
803
Friedrich Franz
FF team
Pacemaker K4
C1
 *
41
Hanno Lichtschlag
SportGarage-Lichtschlag
Pacemaker
C1
 
46
Thomas Peveling
SportGarage-Lichtschlag
Pacemaker K4
C1
 
861
Volker Heinke 
team Heinke
Radical SR3
C2
 *
801
Andreas Krammer
XCAR TIBS Racing
Caterham Megabusa
C2
 *
804
Karl Aschauer
F1 Kalli
Caterham Hayabusa
C2
 *
204
Wolfgang Maurer
Zündflamme.at
Caterham Hayabusa
C2
 *
321
Andreas Fiedler
Fiedler Racing
PRC
C2
 
800 Marek Bláha
IVT
Caterham
C3
 

876

Jakub Kirchner

IVT
Caterham
C3
 *
971
Tomáš Frank
RECOSA Racing 
Caterham
C3
 *
811
Milan Kořínek
Titan team
Caterham
C3
 *
808
Michal Rejman
Titan team
Caterham
C3
 *
911
Ondřej Hejduk
Hello Titty Racing Team
Caterham
C3
 *
888
Michal Vítek 
HTRT
Caterham
C3
 *
76
Jan Červenka
HTRT
Caterham
C3
 *
898 
Martin Křeček 
Cutlass      
Caterham    
C4 
 *
899
Jakub Křeček
Cutlass
Caterham
C4
 *   
962
Bronislav Smatana
BLTN Racing
Caterham
C4
 *
505
Jan Mareček
Racetool KTM
KTM X-BOW
C5
 *

 

skupina D
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport     
Gloria C8F  
D1
 *
73
Markus Dietze 
GF Motorsport
Schuebel BMW  
D1
 *
14
Tomáš Chabr 
Chabrmotorsport  
VD RF-02
D1
 *
8
Miroslav Petkov
Chabrmotorsport
Tomis 99-02
D2
 *
12
Pavel Langer
GT2 Motorsport
Autola 1/04
D2
 *
93
Peter Benz
PBR
MT-77
D2
 *
68
Sven Steinbach
BS Motorsport
MT-77
D2
 *
180 
Tom Flemming
Juppe Motorsport
MT-77
D3
 *
90
Jeanette Siegert   
team Siegert
MT-77
D3
 *
18
Heiko Werner
team Werner
Mondial
D3
 
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
Renault 1600
D3
 *
61
Daniel Richter
Kaute Motorsport
Estonia 25
D3
 *
42
Frank Thalmann
Jacky team
Estonia
D3
 *
31 
Günter Weiss      
Auto-wuchenauer 
Renault  
D4 
 * 

9

Václav Laušman 
VETTE GROUP
Renault
D4
 *
1
Pavel Machulda
HKC Racing
Renault
D4
 *
37
Filip Zelenský
Lander Racing team
Dallara F308
D4
 *
82
Matthias Stark
Renault Racing team
Renault 
D4
 
7
NIKI
EFFECTIVE Racing
Renault
D4
 *