Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. 

 2. 

 3. 

 4. 

 5. 

 6. 

 7. 

 8. 

 9. 

 10. 

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

   
 SKUPINA A
 
       
       

     
   
                          
 
      SKUPINA B
 

     
       
       
       
     SKUPINA C+D
 
       
       

     
       
       
       

Přihláška Autodrom Most 9.4.2017

 
Pohár  

 CARBONIA CUP - HANKOOK RACE

GARANT ZÁVODU
Datum konání  9.4.2017
Místo konání   Autodrom Most
Skupina/Třída   
Obsah  
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Národnost
 
   

 

POZOR!

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

 

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE 15 VOZŮ !!

ROZHODUJE PLATBA A PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU!!!




Seznam jezdců - celkem 55

 

skupina A
220
Jiří Mika
JM Racing
Citroen Saxo VTS
A1
 *
170
Petr Zelenka
ZEKA RACING
Suzuki
A1
 *
159
Dušan Kouřil
K2 engine development    
Felicia STW
A1
 
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
Golf 3
A1
 *
177
Vít Martinovský
TypeR.cz racing team  
Honda TypeR
A2
 *
333
Petr Morávek
Wiliam Art RS
Octavia DTM
A2
 
425 
Otto Svoboda
Šenkýř Motorsport     
BMW M3
A4
 

111
Karel Kováč  
Need For Speed
BMW Z3M coupe
A4
 
332
Nico Dauerer
MSC Hansenreid
Seat Leon
A4
 
210
Miloš Merta     
AWD.cz Subaru  
Subaru Impreza Sti   
A5
 *
360
Josef Dauerer
MSC Hansenreid
VW Scirocco
A7
 
392
Petr Krejsa
SPINE CZ
Lotus Elise
A8
 
394
Petr Suchomel
SPINE CZ
Megane Trophy
A8  
119
Libor Milota 
Lukamotorsport
Porsche 911 GT3 Cup   
A9
 *
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Ultima GTR
A9
 

 

skupina B
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda Civic
B2
 *
607
Martin Čábela    
BP Autosport
Renault Clio   
B2
 
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru
B2
 
529
Pavel Zeman
Zeman Racing team
Mazda RX-8
B2
 *
522
Tomáš Ferčák
Jaguar Ostrava Racing  
Jaguar X-Type   
B3
 *
577
Lukáš Liebzeit
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 *
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 *
627 
Tomáš Honz   
Zajezdime-Chabrmotorsport     
VW Scirocco  
B4 
 * 

500
Jan Strnad
Strnad Racing
Mazda MX-5
B4
 *
771
Martin Hanzl
PPP
Honda Civic
B4
 *
711
Radek Zimmer
Spirit 111
Lotus Exige
B4
 *
766
Stanislav Šedivec   
SHADOWS TEAM
Corvette ZR1
B5
 *   
786
Ondřej Frič  
Cadero Tuning
Toyota GT86
B5
 *

 

skupina C
41
Hanno Lichtschlag  
Sportgarage - Lichtschlag    
Pacemaker  
C1
 
11
Thomas Marggraf
Marggraf Racingteam
Performer
C1
 *
55
Thomas Peveling
Sportgarage - Lichtschlag
Pacemaker K4
C1
 *
64
Thomas Pulfer
Sportgarage - Lichtschlag 
Pacemaker K8   
C1
 *
3
Gottfried Hatz  
Pacemaker Performance
Pacemaker PMP1   
C1
 
33
Peter Elkmann
Team Elkmann
Performer
C1
 
5
Guido Kleinemeyer
NK Racing
Pacemaker K7
C1
 *
861
Volker Heinke
  Radical SR3
C2
 *
801
Andreas Krammer
XCAR TIBS Racing
Caterham Megabusa
C2
 
800 Marek Bláha
IVT
Caterham
C3
 *
876

Jakub Kirchner

IVT
Caterham
C3
 *
899 
Jakub Křeček   
Cutlass
Caterham   
C4
 *  
898 
Martin Křeček    
Cutlass      
Caterham    
C4 
 *
877
Alexander Tietje
SOMMER
Caterham
C4
 *
505
Jan Mareček
Racetool KTM
KTM X-BOW
C5
 
948
Miroslav Šimon
MR Racing
KTM X-BOW
C5
 
950
Radim Havlík
MR Racing
KTM X-BOW
C5
 

 

skupina D
51
Marek Boris Machulda    
HKC Academie Motorsportu   
Tomis 04   
D1
 
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1
 
80
Kay Hähner
Hähner
Estonia 21    
D2
 
8
Miroslav Petkov
Chabrmotorsport Tomis 02 
D2
 
90
Heinz Siegert
Team Siegert
MT-77
D3
 
22
Hartmut Heidicke
Fahrzeugtechnik a tuning
Estonia 25
D3
 
18
Heiko Werner
Heiko Werner
Estonia 25
D3
 
42 
Günter Weiss      
Auto-wuchenauer   
Renault  
D4 
 * 

9
Václav Laušman   
VETTE GROUP
Renault
D4
 *

26
Miroslav Nižnanský
NiM Pneuservis racing team
Opel Lotus
D4