Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. J. Rieger  120b.

 1. P. Morávek    120b.

 2. Zd. Čurda  119b.

 3. F. Zelenský    118b.

 4. M. Merta   100b.

 4. J. Mareček   100b.

 5. A. Mašek  99b.

 5. J. Mika  99b. 

 6. M. Oliver  96b.

 7. Zb. Čurda   95b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

 
   
 SKUPINA A
 

1.
Petr Morávek
120b.
 2.
Miloš Merta
100b.

3.
Andre Mašek
99b.

3.
Jiří Mika
99b.

4.
Michael Oliver
96b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
119b.

2.
Zbyněk Čurda
95b.
 3.
Miroslav Beer
83b.

4.
Jiří Zeman
81b.

5.
Tomáš Beneš
68b.

6.
Lukáš Valdman
66b.
    SKUPINA C
 
   1.
Martin Křeček
110b.
   2.
Jan Mareček
100b.
   3.
Gottfried Hatz
90b.
   4. A. Krammer
81b.
    SKUPINA D
 

1.
Jan Rieger
120b.

2.
Filip Zelenský
118b.
   3.
Günter Weiss
87b.
   4.
Heiko Werner
55b.
       

Přihláška Hungaroring 7.9.2017

 
Pohár  

 CARBONIA CUP

GARANT ZÁVODU

Datum konání  7.9.2017
Místo konání   Hungaroring
Skupina/Třída   
Obsah  
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Národnost
 
   

 

POZOR!

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

 

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE 30 VOZŮ !!

ROZHODUJE PLATBA A PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU!!!




Seznam jezdců - celkem 29


skupina A
333
Petr Morávek
Wars Pilot team
Octavia DTM
A2
 
111
Karel Kováč
Need for Speed
BMW Z3M coupé
A4
 
210 
Miloš Merta     
AWD.cz Subaru  
Impreza Sti            
A5
 
  
267
Julo Konček
JUKO a Compars Racing Scuderia
Vauxhall Vectra STC
A7
 

 

skupina B
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda Civic
B2
 
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 

627
Tomáš Honz
Chabrmotorsport/ Zajezdime       
VW Scirocco    
B4
 *
448
Michal Rebreš
Elba Racing
Alfa Romeo

B4

 *
771
Martin Hanzl
PPP
Honda Civic
B4
 *
766 
Stanislav Šedivec  
Shadows team
Corvette ZR1
B5
 *

 

skupina C
11
Thomas Marggraf
Marggraf Racing
Performer
C1
 *
3
Gottfried Hatz
Pacemaker Performance
Pacemaker PMP1
C1
 
62
Felix Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1
 
800 Marek Bláha
IVT
Caterham
C3
 

876

Jakub Kirchner    

IVT
Caterham
C3
 *
898 
Martin Křeček 
Cutlass      
Caterham    
C4 
 *
899
Jakub Křeček
Cutlass
Caterham
C4
 *   

 

skupina D
17
Jan Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1
 
98
Domenico Cavallaro     
DRZ Motorsport
Predators PC010
D1
 
76
Federico Calligaris
  Predators PC008
D1
 
20
Maurizio Cassago
  Predators PC008
D1
 
71
Diego Sabatini
Predators Factory team
Predators PC010
D1
 
81
Corrado Cusi
Predators Factory team
Predators PC010
D1
 
40
Mauro Valentini
Predators Factory team
Predators PC010
D1
 
20
Lodovico Di Canossa
Predators Factory team       
Predators PC010        
D1
 
72
Lorenzo Semprini
Predators Factory team
Predators PC010
D1
 
98
Luca Panizzi
DRZ Motorsport
Predators
D1
 
31 
Günter Weiss      
Auto-wuchenauer 
Renault  
D4 
 * 

9
Václav Laušman   
VETTE GROUP
Renault
D4
 *