Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. P. Zeman  120b.

 2. L. Valdman   117b.

 3. L. Světinský   115b.

 4. O. Michael  104b.

 5. O. Svoboda  102b.

 6. H. Rieger 100b. 

 6. J. Sedlák 100b. 

 7. R. Pecina 95b. 

 8. J. Křeček 91b. 

 9. S. Šedivec 89b. 

 10. M. Křeček 88b.

 


Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
115b.

2.
Oliver Michael
104b.
   3.
Otto Svoboda
102b.

4.
Jiří Sedlák
100b.

5.
Robert Pecina
95b.
      SKUPINA B
 

1.
Pavel Zeman 120b.

2.
Lukáš Valdman
117b.

3.
St. Šedivec
89b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jakub Křeček
91b.
   2.
Martin Křeček 88b.
   3.
A. Krammer
83b.

4.
Michal Vítek
82b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 100b.

2.
Petr Zelenka
87b.
   3.
Pavel Machulda
77b.
   4.
Günter Weiss
71b.
   5.
J. Siegert
70b.

Přihláška Silesia Ring 24.9.

 
Pohár  

 CARBONIA CUP - LUTOPOL DAY

GARANT ZÁVODU
Datum konání
24.9.2018
Místo konání
Silesia Ring
Skupina/Třída
 
Obsah ccm
 
Název teamu   
Značka vozu   
Startovní číslo     
Jméno, Příjmení   
Adresa   
Datum narození   
Telefon   
Email   
Občanství /země
 
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

 

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE 23 VOZŮ !!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S PLATBOU - UZÁVĚRKA 14DNÍ PŘEDEM!!! 





Seznam jezdců - celkem 60

Skupina A
         
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
VW Golf 3
A
 *
86
Nico Dauerer
Dauerer Racing
VW Golf
A1
 *
177 Vít Martinovský TypeR.cz Racing team
Civic TypeR
A2
 * 

281
Jan Teuser
Jansen Motorsport
Honda CRX
A2
 *
169
Jay Zach
Effective Racing
Alfa Romeo
A2
 
317 
Miroslav Látr
LUTOPOL 
BMW 130i
A3
 *

388
Tomas Sacinski
ABGoldracing
Porsche 944S2
A3
 *
303
Adam Baczynski
ABGoldracing
Porche 944S2
A3
 *
373
Piotr Gawlikowski
ABGoldracing
Porsche 944S2
A3
 *
354
Thomas Gerber
TRF team
VW Golf G60
A3
 *
358
Uwe Schäfer
TRF team
BMW
A3
 *
355
Olaf Haeusner
HS Motorsport
BMW M3
A3
 *
352
Walter Förster
Förster Motorsport
BMW M3
A3
 *
356
Frank Handschke
TRF team
BMW
A3
 *
69
Karel Hrabáň
VETTE GROUP BMW
A3
 *
500
Lubomír Světinský
Motorsport Světinský
Ferrari F430
A5
 *
123
Jiří Sedlák
JS
Ferrari 550
A6
 *
36
Josef Dauerer
Dauerer Racing
VW Scirocco
A7
 *
135
Günter Stubenrauch
Wildsauracing
VW Scirocco
A7
 *
521
Oliver Michael
Oliver Michael
Porsche GT3
A9
 *
22
Libor Dvořáček
Mičánek Motorsport
Lambo Huracan Supertrofeo
A9
 *

 

Skupina B
529
Pavel Zeman
Zeman Racing Team
Mazda RX-8
B2
 *
156 
Lukáš Liebzeit 
Elba Racing   
Alfa Romeo
B3 
 * 

777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 *
623
Lukáš Kaňka
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 *
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW
B3
 *
288
Ondřej Krupka
KN
BMW
B3
 *
771
Martin Hanzl
PPP
Civic TypeR
B4
 *
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige
B4
 *
703
Lukáš Valdman
LV team
BMW M3
B4
 *
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru WRX Sti
B5
 *
503
Luboš Sázava
PGRace Czech Motorsport
Porsche 911
B5
 *

 

Skupina C
913
Robert Wolf
AM Zone team
Performer
C1
 *
803
Friedrich Franz
FF team
Pacemaker 
C1
 *
3
Gottfried Hatz
RevolutionPerformance
Revolution
C1
 
77
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1
 

42
Karl Heinz Matzinger
Gröpl Racing
Performer
C1
 *
801
Andreas Krammer
XCAR-TIBS Racing
Cat Megabusa
C2
 *
204
Wolfgang Maurer
Zündflamme.at
Cat Hayabusa
C2
 *
827
Libor Neckář
Lander Racing team
Ligier JS53 Evo2
C2
 *
969
Milan Svoboda
Automotoklub Pelhřimov
Norma M20F 
C2
 *
54
Mgr. Adam Klus
HRCB
HSS MARCH AUDI turbo C2
 *
861
Volker Heinke
team Heinke
Radical SR3
C2
 *
876
Jakub Kirchner
IVT
Caterham
C3
 *
971
Tomáš Frank
Recosa
Caterham
C3
 *
810
Jürgen Kapeller
Kapeller Racing
Caterham
C3
 *
898
Jakub Křeček
Hamster
Caterham
C4
 *
899
Martin Křeček
Hamster
Caterham
C4
 *
505
Jan Mareček
RTR Projects
KTM X-BOW
C4
 *
999
Angel Bratovanov
Race Control
Caterham
C4
 *

 

Skupina D
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1
 *
88
Tomáš Mohelnický
Racing Engineering
Gloria C8F
D1
 *
80
Tom Flemming
Juppe Motorsport
MT 77
D3
 *
90
Jeanette Siegert
team Siegert
MT77
D3
 *

Václav Laušman 
VETTE GROUP 
Renault 
D4
 * 

81
Pavel Machulda
HKC RACING
Renault
D4
 *

82
Matthias Stark
HKC RACING
Renault
D4
 
83
Matěj Kácovský
HKC RACING Academy
Renault
D4
 
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
Renault
D4
 *
8
Petr Zelenka
Effective Racing
Renault
D4
 *