Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. J. Rieger  80b.

 1. P. Morávek    80b.

 2. F. Zelenský  78b.

 3. Zd. Čurda    77b.

 4. M. Oliver   75b.

 4. G. Hatz   75b.

 5. A. Mašek  72b.

 6. M. Křeček  70b. 

 7. J. Mika  64b.

 8. J. Křeček   61b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

 
   
 SKUPINA A
 

1.
Petr Morávek
80b.
   2.
Michael Oliver
75b.
 3.
Andre Mašek
72b.

4.
Jiří Mika
64b.

5.
Martin Šípek
60b.
   5.
Miloš Merta
60b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
77b.

2.
Jakub Křeček
61b.
   3.
Miroslav Beer
59b.

3.
Tomáš Honz
59b.

4.
Zbyněk Čurda
54b.

5.
Tomáš Ferčák
52b.
    SKUPINA C
 

1.
Gottfried Hatz 75b.
   2.
Martin Křeček
70b.

3.
A. Krammer
60b.

3.
Jan Mareček
60b.
   4. Wolfgang Maurer
59b.
    SKUPINA D
 

1.
Jan Rieger
80b.

2.
Filip Zelenský
78b.
   3.
Günter Weiss
57b.
   4.
Václav Laušman
33b.
       

Listina jezdců 2017

upravené: A

220
  Jiří Mika
JM Racing
Citroen Saxo VTS  
A1
   
170
  Petr Zelenka
ZEKA Racing Suzuki
A1
   
159
  Dušan Kouřil
K2 engine development       
Felicia  STW
A1
   
166
  Matěj Chabr
Chabrmotorsport   
Golf 3
A1
   
333    Petr Morávek
William Art RS
Octavia DTM      
A2
   
177
  Vít Martinovský 
TypeR.cz racing team
Civic TypeR
A2
KP
 
781
  Tomáš Honc
TypeR.cz racing team
Civic TypeR
A2
KP
 
169
  Jaroslav Zach
EFFECTIVE Racing
Alfa Romeo
A2
   
352
  Walter Forster
Forster Motorsport
BMW M3 
A3
   
358
  Uwe Schäfer
TRF TEAM
BMW
A3
   
356
  Frank Handschke
TRF TEAM
BMW
A3
   
357
  Andre Mašek
SEMARACING
BMW
A3
   
111
  Karel Kováč
Need for Speed
BMW Z3M  
A4
KP
 
425
  Otto Svoboda
Šenkýř Motorsport 
BMW M3
A4
Sez.+KP
 
332
  Nico Dauerer
MSC Hansenried
Seat Leon
A4
   
257
  Mario Tischendorf
BSH Racing
Seat Supercopa 
A4
   
203
  Martin Šípek
BP AUTOSPORT - HTRT
BMW M3 GTR
A4
KP
 
527 
  Radek Hort  
Grollwingsteam 
Porsche   
A5
KP  
210
  Miloš Merta
AWD.cz SUBARU  

Subaru Sti

A5
Sez.+KP
 
766
  Stanislav Šedivec  
SHADOWS TEAM    
Corvette ZR1
A6/B5 
Sez.+KP 
ZK
666   Boleslav Waszek
Hillsboro Racing
Corvette ZR1 A6/B5
   
360
  Josef Dauerer
MSC Hansenried
VW Scirocco 
A7    
392
  Petr Krejsa
SPINE CZ
Lotus Elise
A8
   
394
  Petr Suchomel
SPINE CZ
Megane Trophy
A8
   
393
  Jiří Urban
SPINE CZ
Lotus Elise
A8
   
582
  Vít Smejkal
EXPRES AUTO
Škoda Octavia
A8
   
119
  Libor Milota
Lukamotorsport
Porsche 911 GT3 cup 
A9
KP
ZK
939
  Lukáš Urban
SPINE CZ
Ultima GTR
A9
   
100
  Dominik Kotarba Majkutewicz
R8 MOTORSPORT
Porsche GT3 Cup
A9
   
521
  Michael Oliver
Oliver Michael
Porsche GT3 Cup
A9
ZK
 
               
               

 

sériové: B

567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda
B2
   
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru
B2
   
529
Pavel Zeman Zeman Racing team
Mazda RX-8
B2
   
608
Martin Čábela
BP Autosport
Renault Clio
B2
   
522 
Tomáš Ferčák
Jaguar Ostrava Racing
Jaguar X-Type
B3
KP
 
577
Lukáš Liebzeit
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
KP
 
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo B3
Sez.+KP
ZK
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW
B3
KP  ZK
627    
Tomáš Honz
Zajezdíme - Chabrmotorsport     
VW Scirocco   
B4   
Sez.+KP
/ZK
703
Lukáš Valdman
LV team
BMW
B4 
ZK
KP
711
Radek Zimmer
Spirit111
Lotus Exige
B4
   
500
Jan Strnad 
Strnad Racing
Mazda MX-5
B5
   
769
David Kocourek  
Revolt Automotive
Volvo C30 
B5
   
786
Ondřej Frič
Cadero Tuning
Toyota GT86 
B5
   
             
             
             
             
             

 

speciální: C

11 
  Thomas Marggraf     
Marggraf Racingteam     
Performer   C1 
   KP  
33 
  Hans Peter Elkmann           
Elkmann Racingteam            
Performer
C1
     
5
  Guido Kleinemeyer 
NK Racing
Pacemaker
C1
     
3
  Gottfried Hatz
Pacemaker Performance          
Pacemaker PMP1            
C1
  KP
 
41
  Hanno Lichtschlag
SportGarage Lichtschlag             
Pacemaker 
C1
     
55
  Thomas Peveling
SportGarage   Lichtschlag            
Pacemaker K4
C1
     
64
  Thomas Pulfer
SportGarage Lichtschlag
Pacemaker K8
C1
     
33
  Peter Elkmann
Performer team      Performer
C1
     
15
  Felix Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1
     
802
  Michal Novický
REC Group
Ligier JS49 Honda  
C2
     
861
  Volker Heinke
  Radical SR3
C2
  KP
 
801
 

Andreas Krammer     

X-CAR TIBS Racing

Caterham Megabusa    
C2
  KP
 
204
  Wolfgang Maurer
Zündflamme
Caterham 
C2
  KP
 
806
  Martin Kehrer
BK Racing
Caterham Hayabusa
C2
     
800
  Marek Bláha
IVT 
Caterham
C3
  Sez.+KP
ZK
876
  Jakub Kirchner
IVT
Caterham
C3
  Sez.+KP
ZK
808
  Michal Rejman
Titan Team
Caterham
C3
  KP
ZK
898
  Martin Křeček
Cutlass Caterham
C4
  Sez.+KP
/ZK
899
  Jakub Křeček
Cutlass
Caterham
C4
  Sez.+KP
/ZK
817
  Bernhard Kranzlmüller       
CRT Yellow
Caterham  C4
   ZK
 
877
  Alexander Tietje 
SOMMER
Caterham
C4
     
966
  Ondřej Kočka
Azrael Racing
Caterham
C4
     
999
  Angel Bratovanov
Race Control
Caterham
C4
     
505
  Jan Mareček
Racetool KTM
KTM X-BOW
C5
  KP
 
948
  Miroslav Šimon
MR Racing
KTM X-BOW
C5
     
950
  Radim Havlík
MR Racing
KTM X-BOW
C5
  ZK  

 

formule: D

17 
  Jan Rieger      
Rieger Motorsport      
Gloria C8F   
D1 
ZK+KP  
51
  Marek Boris Machuda   
HKC Racing/EFFECTIVE
Tomis/Renault
D1/D4 
Sez.+KP
 
80
  Kay Hähner
Hähner
Estonia 21
D2
   
8
  Miroslav Petkov
Chabrmotorsport
Tomis 02
D2
   
93
  Peter Benz
PBR
MT 77
D2
   
12
  Pavel Langer
GT2 Motorsport
Autola 1/04
D2
   
90
  Heinz Siegert
Team Siegert
MT-77
D3
   
22
  Hartmut Heidicke 
Fahrzeugtechnik a tuning
Estonia 25
D3
   
18
  Heiko Werner
Heiko Werner
Estonia 25
D3
   
    Tom Flemming
Juppe
MT77
D3
   
10
  Tim Rädlein
Rädlein Racing
Renault
D3
   
37
  Filip Zelenský   
Lander Racing team
Dallara F3
D4
   
42
  Günter Weiss
Auto-wuchenauer
Renault
D4
Sez.+KP
 
9
  Václav Laušman
VETTE GROUP
Renault
D4
Sez.+KP
 
26
  Miroslav Nižnanský
NiM Pneuservis Racing team    
Opel Lotus
D4
   
82
  Matthias Stark
Starkmotorsport
Renault
D4
   
               
               
               

 

 

Pozn: ZK = Zlatá karta = zvýhodnění viz sekce startovné 2017

KP = zaplacen klubový příspěvek

Sez. = zaplacená sezona 2017