Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. O. Svoboda   63b.

 2. A. Krammer  62b.

 2. L. Valdman   62b.

 3. L. Světinský  60b.

 3. J. Sedlák  60b. 

 3. P. Zeman  60b. 

 3. H. Rieger 60b. 

 3. J. Siegert 60b. 

 4. Zd. Čurda 57b. 

 5. O. Michael 54b. 



Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
Otto Svoboda
63b.

2.
L. Světinský
60b.

2.
Jiří Sedlák
60b.

3.
Oliver Michael
54b.
      SKUPINA B
 

1.
Lukáš Valdman
62b.

2.
Pavel Zeman
60b.
 3.
Zdeněk Čurda
57b.

4.
Radek Zimmer
45b.
    SKUPINA C
 
   1.
A. Krammer
62b.
   2.
Jakub Křeček 46b.

3.
Martin Křeček
45b.

4.
Milan Svoboda
42b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 60b.
   1.
J. Siegert
60b.
   2.
Miroslav Petkov
45b.
   3.
Tobias Möhring
40b.

Listina jezdců 2018

upravené: A

159
Dušan Kouřil
K2 Engine development
Felicie STW
AJun.

   
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport 
VW Golf 3
AJun.

KP
 
131
Monika Podhradská
HKC Academy
Škoda Fabia
AJun.

   
311
Robert Pecina
Autopecina Karlovy Vary
Honda
A1

   
134
Jiří Galuška
ArtFordSport Plzeň 
Fiesta ST
A1

   
86
Nico Dauerer
Dauerer Racing
VW Golf 1
A1

   
288
Ondřej Krupka
ZOOM-ZOOM
Mazda RX8
A2

KP
 
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Honda CRX
A2

   
177
Vít Martinovský 
TypeR.cz Racing
TypeR
A2

KP+ZK
Sez.
169
Jay Zach
Effective Racing
Alfa Romeo 147
A2

   
281
Jan Teuser
Jansen Motorsport
Honda CRX
A2
      
499
David Rulíšek
TypeR.cz racing team
Civic TypeR
A2

   
352 
Walter Forster    
Forster Motorsport   
BMW M3   
A3

   
317
Miroslav Látr
Fučík s.r.o.
BMW 130i   
A3 

KP+ZK
Sez.
354
Thomas Gerber
TRF Team
Golf 2 G60
A3

   
358
Uwe Schäfer
TRF Team
BMW
A3

   
356
Frank Handschke
TRF Team
BMW
A3

   
350
Marián Polonyi
Jopi Ultratech
BMW 130 GTR
A3

   
434
Miloš Felgr
ArtFordSport Plzeň
Fiesta R3T
A3

   
275
Petr Majer
Mičánek Motorsport
Clio cup
A3

   
326
Petr Kubík
PK DRIVE
BMW
A3

   
69
Karel Hrabáň
VETTE GROUP
BMW
A3

   
425
Otto Svoboda
Šenkýř Motorsport   
BMW
A4

KP
 
151
Peter Fecht
Fecht Motorsport Saar    
VW Golf 5
A4

   
355
Olaf Haeusner
HS Motorsport
BMW M3
A4

   
277
Bronislav Stratil
XSTRA Racing
Nissan 350Z
A4
   
111
Karel Kováč
Need for Speed
BMW Z3 M coupé
A4

   
409
Jakub Klobása
X-TUNING RACING
Škoda Octavia
A4

   
205
Michal Vítek
HTRT
BMW M GTR
A4

KP
 
488
Martin Šípek
BP AUTOSPORT
BMW M3 GTR
A4

KP
 
500
Lubomír Světinský
Motorsport Světinský
Ferrari F430
A5

   
123
Jiří Sedlák
JS
Ferrari 550 Maranello
A6

   
135
Günter Stubenrauch
Wildsauracingteam 
VW Scirocco
A7

   
36
Josef Dauerer
Dauerer Racing
VW Scirocco
A7

   
416
Milan Valášek
IpRacingShop team 
Ginetta G50 GTR 
A8

   
394
Petr Suchomel
SPINE CZ
Megane Trophy
A8

   
393
Jiří Urban
SPINE CZ
Lotus Elise
A8

   
392
Petr Krejsa
SPINE CZ
Lotus Elise
A8

   
582
Vít Smejkal
EXPRES AUTO  
Octavia
A8

   
527
Radek Hort
Grollwingsteam
Porsche GT3 Cup
A9

   
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Ultima GTR
A9

   
599
Libor Milota
MN Motorsport
Porsche
A9

   
377
Richard Chlad
K+K Racing team
Audi R8 LMS
A9

   
521
Oliver Michael
Oliver Michael
Porsche GT3 
A9

KP
 
1
Boleslav Waszel
Hillsboro Racing
Ferrari 458
A9

   
229
Dennis Waszek
INOFEOS Lamborghini ST Evo
A9

   
               
               

seriové: B

767
Martin Bakeš
Local Heroes
Honda CRX
B1

   
529
Pavel Zeman
Zeman Racing team
Mazda RX8 
B2

ZK+KP
 
555
Miroslav Beer
SubeeruCustoms
Subaru Impreza
B2

ZK+KP  
156
Lukáš Liebzeit
Elba Racing
Alfa Romeo  
B3

ZK+KP
Sez.
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW 330i
B3

ZK+KP 
Sez.
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

ZK+KP
Sez.
656
Jan Zubatý
Atelerix Racing
Citroen DS3
B3

   
623
Lukáš Kaňka
Elba Racing
Alfa Romeo
B3

ZK+KP
Sez.
703
Lukáš Valdman
LV team
BMW M3
B4

KP
 
771
Martin Hanzl
PPP
Honda Civic
B4

KP+Sez.
 
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige
B4

KP 
 
766 
Stanislav Šedivec  
Shadows team   
Corvette ZR1
B5 
   ZK
 
786
Ondřej Frič
Cadero Tuning
Toyota GT86 
B5

   
503
Luboš Sázava
PGRace Czech Motorsport
Porsche 911
B5

KP
 
747
Jense Svezu
Unknown
Porsche
B5

   
210
Miloš Merta
AWD.cz
Subaru WRX Sti 
B5

   
               

speciální: C

11 
Thomas Marggraf
Marggraf Racingteam
Performer
C1

KP  
3
Gottfried Hatz Pacemaker Performance Pacemaker PMP1
C1

KP
 
913
Robert Wolf
AM Zone team
Performer
C1

KP+Sez.
 
77
Daniel Hentschel 
Hentschel-Trans Racing
Performer C1

   
33
Peter Elkmann
Performer UG
Performer
C1

KP
 
34
Felix Budzisch
Budzisch Racing
Performer
C1

   
5
Guido Kleinemeyer 
NKR Racing
Performer
C1

   
803
Friedrich Franz
FF team
Pacemaker K4
C1

KP
 
6
Dirk Vleugels 
No Grip
Pacemaker
C1

   
62
Felix Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1

   
50
Jan Bakker
JB Racing team
Performer
C1

   
809
Günter Reisenbauer
R3 Racing
Pacemaker
C1

KP
 
861
Volker Heinke
team Heinke
Radical SR3
C2

KP
 
99
Christian Arnold
Racing Team Arnold
Spider THP
C2

   
804
Karl Aschauer
F1 Karli
Cat Hayabusa 
C2

KP
 
204
Wolfgang Maurer  Zündflamme.at 
Cat Hayabusa
C2

KP
 
801
Andreas Krammer XCAR -TIBS
Cat Megabusa  C2

   
827
Libor Neckař
Lander Racing team
Ligier Js53 EVO2
C2

   
969
Milan Svoboda
Automotoklub Pelhřimov
Norma M20F
C2

KP
 
900
Ondřej Hejduk
The GripFather 
Caterham
C3 

   
805
Jiří Požárek
Pož team
Caterham
C3

   
808
Michal Rejman
Titan team
Caterham
C3

   
876
Jakub Kirchner
IVT 
Caterham
C3

ZK+KP
Sez.
808
Marek Bláha
IVT
Caterham
C3

ZK
 
76
Jan Červenka
Sauto.cz
Caterham
C3

   
848 Michal Belada
BR TEAM
Caterham C3
   
877 
Alexander Tietje
SOMMER
Caterham
C4 

   
898
Jakub Křeček
Hamster
Caterham
C4

ZK+KP 
Sez.
899
Martin Křeček
Hamster
Caterham
C4

ZK+KP
Sez.
505
Jan Mareček 
RTR Projects
KTM X-BOW
C4

ZK+KP
Sez.
817
Bernhard Kranzlmüller
CRT Yellow
Caterham
C4

KP
 
880
Tomáš Voldřich
SAAGO
Caterham
C4

   
70
Josef Koller
Koller Racing
KTM X-BOW
C4

   

formule: D

17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1

ZK+KP 
 
14
Miroslav Petkov
Chabrmotorsport
VD RF02
D1

   
28
Petr Švihora
Chabrmotorsport
Tomis 02
D2

   
12
Pavel Langer
GT2 Motorsport
AUTOLA 1/04
D2

   
80 
Tom Flemming   
Juppe Motorsport
MT 77
D3

   
90
Jeanette Siegert   
team Siegert
MT 77
D3

   
18
Heiko Werner
Werner team
Estonia 25
D3

   
53
Falk Schwarze
falk schwarze team
Estonia 25
D3

   
66
Juppe Werner
Juppe Motorsport
Renault
D3

   
8   
Petr Zelenka   
HKC Racing - LUTOPOL    
F-Renault     
D4  

ZK+KP
Sez.
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
Renault
D4

   
9
Václav Laušman
VETTE GROUP
Renault
D4 

ZK+KP
Sez.
37
Filip Zelenský
Lander Racing team
Dallara F3
D4

ZK+KP
 
7
NIKI
EFFECTIVE Racing
Renault
D4

   
82
Matthias Stark
STARK motorsport
Renault
D4

   
31
Günter Weiss
ULFI-RENNTEAM 
Renault
D4

   

 

 

 

 

 

 

Pozn: ZK = Zlatá karta = zvýhodnění viz sekce startovné 2018

KP = zaplacen klubový příspěvek

Sez. = zaplacená sezona 2018