Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    R. Obrtal     82b.

1.    M. Merta  82b.

1.    O. Zahradníček  82b.

2.    D. Drugda  81b.

2.    R. Zimmer  81b.

2.    J. Hrdlička  81b.

2.    D. Hentschel  81b.

3.    J. Křeček  77b.

4.    J. Mareček  75b.

4.    M. Bláha  75b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 Ch. Arnold
71b.
2.
 O. Haeusner
62b.
2.
 G. Forster
62b.
2.
 M. Toth
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Obrtal
82b.
1.

M. Merta  82b.
1.

O.Zahradníček  82b.
2.

D. Drugda
81b.
2.

R. Zimmer
81b.
2.

J. Hrdlička
81b.
       
    SKUPINA C
 
1.

D. Hentschel
81b.
2.

J. Křeček
77b.
3.

J. Mareček
75b.
3.
 M. Bláha
75b.
       
    SKUPINA D
 
1.

F. Thalmann
70b.
2.

I. Tsvetan
57b.
3.
 R. Gläser
51b.
4.

H. Clausnitzer  50b.
       

2015
 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skup. A         ZDE

skup. B        ZDE

skup. C+D     ZDE

 

 

 

Most 11.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink          





2. trénink





3. trénink





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem 





kvalifkace časy kol       





startovní rošt





 

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap   

X


závod lap by lap 2
X


závod časy kol





závod - výsledky po skupinách        





 

 

 

SRing 14.9.

I. ZÁVOD

volný trénink po skupinách        
volný trénink nej. časy       

 

  skupina
  A
B
C
    D    
I. kvalifikace časy             



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C+D
I. závod nej časy kol 

I. závod po skupinách       



 

II. ZÁVOD

  skupina
  A
B
C+D
II. kvalifikace časy           



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C+D
II. závod nej časy kol    



II. závod po skupinách      



 

 

 

Most 5.8.

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy 





2. trénink časy





3. trénink časy       

X



 

  skupina
                                    
A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem




kvalifikace časy kol     




startovní rošt         




 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap         





závod lap by lap 2





závod časy kol





závod - výsledky po skupinách    





 

 

 

 

Lausitz 6.7.


  A
B
C
D
1. trénink časy 




2. trénink časy




3. trénink časy              




         
         
         
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol            




kvalifikace celkem





startovní rošt




         
         
         
  A
B
C
D

závod lap by lap





závod lap by lap 2

X


závod časy kol



závod po skupinách             




         
         
         

SRing 12.5.

 

I. ZÁVOD

  
volný trénink časy kol       

volný trénink celkem

 

  A
B
C+D
kvalifikace časy kol  



kvalifikace po skupinách     



startovní rošt


 

  A
B
C+D
závod časy kol  



závod po skupinách      


 

 

II. ZÁVOD

  A
B
C+D
kvalifikace časy kol  



kvalifikace po skupinách      



startovní rošt

       
       
       
  A
B
   C+D
závod časy kol


závod po skupinách


       
       
       

Most 12.4.

 

  A
A+
B
C

1.trénink časy       



2.trénink časy 





3.trénink časy





           

 

  A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem   





startovní rošt





           

 

  A
A+
B
C
D
závod lap by lap 





závod časy kol




závod výsledky skupin  





 
       

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk