Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. P. Zeman  120b.

 2. L. Valdman   117b.

 3. L. Světinský   115b.

 4. O. Michael  104b.

 5. O. Svoboda  102b.

 6. H. Rieger 100b. 

 6. J. Sedlák 100b. 

 7. R. Pecina 95b. 

 8. J. Křeček 91b. 

 9. S. Šedivec 89b. 

 10. M. Křeček 88b.

 


Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
115b.

2.
Oliver Michael
104b.
   3.
Otto Svoboda
102b.

4.
Jiří Sedlák
100b.

5.
Robert Pecina
95b.
      SKUPINA B
 

1.
Pavel Zeman 120b.

2.
Lukáš Valdman
117b.

3.
St. Šedivec
89b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jakub Křeček
91b.
   2.
Martin Křeček 88b.
   3.
A. Krammer
83b.

4.
Michal Vítek
82b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 100b.

2.
Petr Zelenka
87b.
   3.
Pavel Machulda
77b.
   4.
Günter Weiss
71b.
   5.
J. Siegert
70b.

2015
 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skup. A         ZDE

skup. B        ZDE

skup. C+D     ZDE

 

 

 

Most 11.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink          





2. trénink





3. trénink





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem 





kvalifkace časy kol       





startovní rošt





 

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap   

X


závod lap by lap 2
X


závod časy kol





závod - výsledky po skupinách        





 

 

 

SRing 14.9.

I. ZÁVOD

volný trénink po skupinách        
volný trénink nej. časy       

 

  skupina
  A
B
C
    D    
I. kvalifikace časy             



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C+D
I. závod nej časy kol 

I. závod po skupinách       



 

II. ZÁVOD

  skupina
  A
B
C+D
II. kvalifikace časy           



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C+D
II. závod nej časy kol    



II. závod po skupinách      



 

 

 

Most 5.8.

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy 





2. trénink časy





3. trénink časy       

X



 

  skupina
                                    
A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem




kvalifikace časy kol     




startovní rošt         




 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap         





závod lap by lap 2





závod časy kol





závod - výsledky po skupinách    





 

 

 

 

Lausitz 6.7.


  A
B
C
D
1. trénink časy 




2. trénink časy




3. trénink časy              




         
         
         
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol            




kvalifikace celkem





startovní rošt




         
         
         
  A
B
C
D

závod lap by lap





závod lap by lap 2

X


závod časy kol



závod po skupinách             




         
         
         

SRing 12.5.

 

I. ZÁVOD

  
volný trénink časy kol       

volný trénink celkem

 

  A
B
C+D
kvalifikace časy kol  



kvalifikace po skupinách     



startovní rošt


 

  A
B
C+D
závod časy kol  



závod po skupinách      


 

 

II. ZÁVOD

  A
B
C+D
kvalifikace časy kol  



kvalifikace po skupinách      



startovní rošt

       
       
       
  A
B
   C+D
závod časy kol


závod po skupinách


       
       
       

Most 12.4.

 

  A
A+
B
C

1.trénink časy       



2.trénink časy 





3.trénink časy





           

 

  A
A+
B
C
D
kvalifikace celkem   





startovní rošt





           

 

  A
A+
B
C
D
závod lap by lap 





závod časy kol




závod výsledky skupin