Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. V. Laušman  21b.

 1. P. Langer    21b.

 1. P. Elkmann  21b.

 1. T. Beneš    21b.

 1. V. Smejkal   21b.

 1. W. Forster  21b.

 1. B.Kranzmüller  21b. 

 2. M. Šípek 20b.

 2. M. Merta  20b.

 2. M. Oliver  20b.

 2. P. Morávek  20b.

 2. J. Mika  20b.

 2. J. Dauerer  20b.

 2. M. Beer  20b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

   
 SKUPINA A
 

1.
Jiří Mika
20b.

1.
Petr Morávek
20b.
 1.
Walter Forster 20b.

1.
Martin Šípek
20b.

1.
Miloš Merta
20b.

1.
Josef Dauerer
20b.

1.
Vít Smejkal
20b.

1.
Michael Oliver
20b.
      SKUPINA B
 
 1.
Miroslav Beer
20b.

1.
Tomáš Beneš
20b.

1.
Tomáš Honz
20b.

1.
Boleslav Waszek
20b.
     SKUPINA C+D
 

1.
Peter Elkmann
20b.

1.
Wolfgang Maurer
20b.
 1.
Michal Rejman
20b.

1.
B. Kranzmüller
20b.

1.
Jan Mareček
20b.

1.
Jan Rieger
20b.

1.
Pavel Langer
20b.

1.
Heiko Werner
20b.

1.
Václav Laušman
20b.

2016

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skup. A         ZDE

skup. B        ZDE

skup. C+D     ZDE

 

 

Most 9.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy     





2. trénink časy 





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy 





kvalifikace celkem     





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap 





závod lap by lap 2   





závod časy kol





výsledky po skupinách      





           
           
           

SRing 8.9.

I. ZÁVOD

  A,B,C+D
1. volný  trénink        
2. volný trénink
3. volný trénink 

 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol       
kvalifikace celkem
startovní rošt      

 

  skupina
  A
B
C+D
závod časy kol    
závod výsledky po skupinách      

 

II. ZÁVOD

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol       
kvalifikace celkem
startovní rošt

 

  skupina
  A
B
C+D
závod časy kol  
závod výsledky po skupinách     

 

 

Most 10.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy       





2. trénink časy





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy   





kvalifikace celkem         





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap   





závod lap by lap 2     





závod časy kol





závod po skupinách      





 

 

LausitzRing 4.7.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol   




2.trénink časy kol      




3.trénink časy kol         




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem            




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod lap by lap 1     




závod lap by lap 2




závod časy kol




závod výsledky po skupinách         




 

 

 

Hungaroring 5.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink celkem časy kol         



1. trénink skupiny




2. trénink celkem časy kol




2. trénink skupiny




3. trénink celkem časy kol




3. trénink skupiny




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace celkem 




kvalifikace časy kol   




kvalifikace po skupinách         




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod celkem 




závod časy kol   




výsledky závodu po skupinách        




 

 

 

SRing 9.5.

I. ZÁVOD

volný trénink po skupinách      

volný trénink časy kol

 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol   



kvalifikace po skupinách      



startovní rošt



 

  skupina
  A
B
C+D
Závod časy kol    



Závod výsledky po skupinách      



 

II. ZÁVOD

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol   



kvalifikace po skupinách      



startovní rošt



 

  skupina
  A
B
C+D
Závod časy kol    



Závod výsledky po skupinách      



 

 

 

Most 10.4.

 

 
skupina
 
A
A+
B
C D
1.trénink časy kol         





2.trénink časy kol





           

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol       



kvalifikace celkem




startovní rošt      





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap 1         





závod lap by lap 2





závod časy kol





závod celkem po skupinách