Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. J. Rieger  120b.

 1. P. Morávek    120b.

 2. Zd. Čurda  119b.

 3. F. Zelenský    118b.

 4. M. Merta   100b.

 4. J. Mareček   100b.

 5. A. Mašek  99b.

 5. J. Mika  99b. 

 6. M. Oliver  96b.

 7. Zb. Čurda   95b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

 
   
 SKUPINA A
 

1.
Petr Morávek
120b.
 2.
Miloš Merta
100b.

3.
Andre Mašek
99b.

3.
Jiří Mika
99b.

4.
Michael Oliver
96b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
119b.

2.
Zbyněk Čurda
95b.
 3.
Miroslav Beer
83b.

4.
Jiří Zeman
81b.

5.
Tomáš Beneš
68b.

6.
Lukáš Valdman
66b.
    SKUPINA C
 
   1.
Martin Křeček
110b.
   2.
Jan Mareček
100b.
   3.
Gottfried Hatz
90b.
   4. A. Krammer
81b.
    SKUPINA D
 

1.
Jan Rieger
120b.

2.
Filip Zelenský
118b.
   3.
Günter Weiss
87b.
   4.
Heiko Werner
55b.
       

2016

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skup. A         ZDE

skup. B        ZDE

skup. C+D     ZDE

 

 

Most 9.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy     





2. trénink časy 





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy 





kvalifikace celkem     





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap 





závod lap by lap 2   





závod časy kol





výsledky po skupinách      





           
           
           

SRing 8.9.

I. ZÁVOD

  A,B,C+D
1. volný  trénink        
2. volný trénink
3. volný trénink 

 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol       
kvalifikace celkem
startovní rošt      

 

  skupina
  A
B
C+D
závod časy kol    
závod výsledky po skupinách      

 

II. ZÁVOD

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol       
kvalifikace celkem
startovní rošt

 

  skupina
  A
B
C+D
závod časy kol  
závod výsledky po skupinách     

 

 

Most 10.8.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy       





2. trénink časy





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy   





kvalifikace celkem         





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap   





závod lap by lap 2     





závod časy kol





závod po skupinách      





 

 

LausitzRing 4.7.

 

  skupina
  A
B
C
D
1.trénink časy kol   




2.trénink časy kol      




3.trénink časy kol         




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem            




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod lap by lap 1     




závod lap by lap 2




závod časy kol




závod výsledky po skupinách         




 

 

 

Hungaroring 5.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink celkem časy kol         



1. trénink skupiny




2. trénink celkem časy kol




2. trénink skupiny




3. trénink celkem časy kol




3. trénink skupiny




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace celkem 




kvalifikace časy kol   




kvalifikace po skupinách         




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod celkem 




závod časy kol   




výsledky závodu po skupinách        




 

 

 

SRing 9.5.

I. ZÁVOD

volný trénink po skupinách      

volný trénink časy kol

 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol   



kvalifikace po skupinách      



startovní rošt



 

  skupina
  A
B
C+D
Závod časy kol    



Závod výsledky po skupinách      



 

II. ZÁVOD

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol   



kvalifikace po skupinách      



startovní rošt



 

  skupina
  A
B
C+D
Závod časy kol    



Závod výsledky po skupinách      



 

 

 

Most 10.4.

 

 
skupina
 
A
A+
B
C D
1.trénink časy kol         





2.trénink časy kol





           

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol       



kvalifikace celkem




startovní rošt      





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod lap by lap 1         





závod lap by lap 2





závod časy kol





závod celkem po skupinách