Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

   Absolutní vítězové

 1. P. Zeman  160b.

 2. L. Valdman   157b.

 3. L. Světinský   155b.

 4. H. Rieger 141b.

 5. J. Sedlák  140b.

 6. O. Krupka 129b. 

 7. O. Michael  124b.

 8. P. Zelenka 119b. 

 9. M. Křeček 118b.

 10. R. Pecina 115b. 

 11. J. Křeček 112b. 

 12. J. Mareček 108b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
140b.
   2.
Jiří Sedlák
140b.

3.
Oliver Michael
124b.
      SKUPINA B
 

1.
Lukáš Valdman
142b.

2.
Pavel Zeman
140b.

3.
Ondřej Krupka
129b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jakub Křeček
112b.
   2.
Martin Křeček 108b.

3.
Jan Mareček
108b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 141b.

2.
Petr Zelenka
119b.
   3.
J. Siegert
95b.

2017

ROK 2017

 

Výsledky   Autodrom Most    9.4.    ZDE               

Výsledky   Pannoniaring    15.5.    ZDE

Výsledky   Slovakiaring  I.závod    8.6.    ZDE

                    Slovakiaring  II.závod   8.6.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most     17.7.    ZDE  

Výsledky   Lausitzring    10.8.    ZDE

Výsledky   Hungaroring     7.9.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    15.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skupina A         ZDE

skupina B        ZDE

skupina C     ZDE

skupina D     ZDE

 

Most 15.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
           
1. trénink časy kol   
X X
X
X
X
2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

Hungaroring 7.9.

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol       




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol    



kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem



závod výsledky po skupinách   




 

 

Lausitz 10.8.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
startovní rošt   




kvalifikace časy kol




závod - výsledky po skupinách      




 

 

Most 17.7.

 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
1. trénink časy kol       





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

 

SRing 8.6.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol          



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod výsledky po skupinách      



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol          



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod výsledky po skupinách     



 

 

 

Pannoniaring 15.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol    




2. trénink časy kol



3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol   




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod po skupinách     




 

 

Most 9.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1.trénink časy kol        





2.trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod po skupinách