Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10

 1. J. Rieger  120b.

 1. P. Morávek    120b.

 2. Zd. Čurda  119b.

 3. F. Zelenský    118b.

 4. M. Merta   100b.

 4. J. Mareček   100b.

 5. A. Mašek  99b.

 5. J. Mika  99b. 

 6. M. Oliver  96b.

 7. Zb. Čurda   95b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

 
   
 SKUPINA A
 

1.
Petr Morávek
120b.
 2.
Miloš Merta
100b.

3.
Andre Mašek
99b.

3.
Jiří Mika
99b.

4.
Michael Oliver
96b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
119b.

2.
Zbyněk Čurda
95b.
 3.
Miroslav Beer
83b.

4.
Jiří Zeman
81b.

5.
Tomáš Beneš
68b.

6.
Lukáš Valdman
66b.
    SKUPINA C
 
   1.
Martin Křeček
110b.
   2.
Jan Mareček
100b.
   3.
Gottfried Hatz
90b.
   4. A. Krammer
81b.
    SKUPINA D
 

1.
Jan Rieger
120b.

2.
Filip Zelenský
118b.
   3.
Günter Weiss
87b.
   4.
Heiko Werner
55b.
       

Lausitz 10.8.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
startovní rošt   




kvalifikace časy kol




závod - výsledky po skupinách      




 

 

Most 17.7.

 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
1. trénink časy kol       





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

 

SRing 8.6.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol          



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod výsledky po skupinách      



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol          



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod výsledky po skupinách     



 

 

 

Pannoniaring 15.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol    




2. trénink časy kol



3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol   




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod po skupinách     




 

 

Most 9.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1.trénink časy kol        





2.trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod po skupinách