Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2017

 1. J. Rieger  143b.

 2. P. Morávek    142b.

 3. J. Mareček  140b.

 3. M. Merta    140b.

 4. Zd. Čurda   139b.

 5. F. Zelenský   138b.

 6. Zb. Čurda   136b.

 6. M. Oliver  136b.

 7. J. Zeman  116b. 

 7. A. Krammer 116b.

 8. G. Hatz 102b. 

 8. G. Weiss 102b. 

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2017

 
   
 SKUPINA A
 

1.
Petr Morávek
142b.
 2.
Miloš Merta
140b.
   3.
Michael Oliver
136b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
139b.

2.
Zbyněk Čurda
136b.
 3.
Jiří Zeman
116b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jan Mareček
140b.
   2.
A. Krammer 116b.
   3.
Gottfried Hatz
102b.
    SKUPINA D
 

1.
Jan Rieger
143b.

2.
Filip Zelenský
138b.
   3.
Günter Weiss
102b.
       

Most 15.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
           
1. trénink časy kol   
X X
X
X
X
2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

Hungaroring 7.9.

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol       




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol    



kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem



závod výsledky po skupinách   




 

 

Lausitz 10.8.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
startovní rošt   




kvalifikace časy kol




závod - výsledky po skupinách      




 

 

Most 17.7.

 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
1. trénink časy kol       





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

 

SRing 8.6.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol          



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod výsledky po skupinách      



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol          



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod výsledky po skupinách     



 

 

 

Pannoniaring 15.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol    




2. trénink časy kol



3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol   




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod po skupinách     




 

 

Most 9.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1.trénink časy kol        





2.trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod po skupinách