Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2020

 1. 

 2. 

 3. 

 4.  

 5.  

 6.  

 7.  

 8.  

 9. 

 10. 

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2020

 
   
 SKUPINA A
 
       
       
       
      SKUPINA B
 
       
       
       
    SKUPINA C
 
       
       
       
    SKUPINA D
 
       
       
       
       

Most 13.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol       





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol     





kvalifikace celkem




startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod po skupinách     





 

 

 

SRing 11.9.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trenink časy kol      



2. trenink časy kol



3. trenink časy kol        



 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol         



kvalifikace celkem



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C
D
1. závod časy kol    




1. závod celkem




1. závod po skupinách       




         

2. závod časy kol





2. závod celkem




2. závod po skupinách




 

 

Lausitz 12.8.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol      




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol     




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod celkem      




závod výsledky po skupinách     




 

 

 

Most 17.7.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol          





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol     





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod celkem  





závod po skupinách      





 

 

 

Pannonia 12.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod celkem       




závod po skupinách    




 

 

 

 

SRing 22.5.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol     



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol         



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol           



1. kvalifikace celkem



2. kvalifikace časy kol

X
X
X
2. kvalifikace celkem 
X
X
X

 

  skupina
  A
B
C+D
1. závod celkem  



1. závod po skupinách      



2. závod celkem



2. závod po skupinách        



 

 

 

Most 7.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol         





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol          





kvalifikace celkem





startovní rošt




 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol      





závod celkem 





závod výsledky po skupinách