Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    R. Obrtal     82b.

1.    M. Merta  82b.

1.    O. Zahradníček  82b.

2.    D. Drugda  81b.

2.    R. Zimmer  81b.

2.    J. Hrdlička  81b.

2.    D. Hentschel  81b.

3.    J. Křeček  77b.

4.    J. Mareček  75b.

4.    M. Bláha  75b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 Ch. Arnold
71b.
2.
 O. Haeusner
62b.
2.
 G. Forster
62b.
2.
 M. Toth
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Obrtal
82b.
1.

M. Merta  82b.
1.

O.Zahradníček  82b.
2.

D. Drugda
81b.
2.

R. Zimmer
81b.
2.

J. Hrdlička
81b.
       
    SKUPINA C
 
1.

D. Hentschel
81b.
2.

J. Křeček
77b.
3.

J. Mareček
75b.
3.
 M. Bláha
75b.
       
    SKUPINA D
 
1.

F. Thalmann
70b.
2.

I. Tsvetan
57b.
3.
 R. Gläser
51b.
4.

H. Clausnitzer  50b.
       

Výsledky

ROK 2021

 

Autodrom Most    4.4.        XX

Slovakia Ring  I. závod   4.5.      ZDE

Slovakia Ring  II. závod   4.5.     ZDE

Pannoniaring    9.6.       ZDE

Autodrom Most    14.7.    ZDE

Slovakia Ring  I. závod   4.8.    ZDE

Slovakia Ring  II. závod   4.8.    ZDE

Lausitzring    20.9.    ZDE

Autodrom Most    17.10.    ZDE

 

          

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 
Celkové body skupin:   

Skupina A         ZDE

Skupina B        ZDE

Skupina C     ZDE

Skupina D     ZDE

 

 

 

Most 17.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol        





2. trénink časy kol




 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol            





závod celkem





závod po skupinách





 

 

 

Lausitz 20.9.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol             




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol               




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol                 




závod celkem




závod po skupinách            




 

 

 

Sring 4.8.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol      



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
D
kvalifikace časy kol       



X
kvalifikace celkem



X
startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
1. závod časy kol            




1. závod celkem




1. závod po skupinách




         
2. závod časy kol




2. závod celkem




2. závod po skupinách




 

 

 

Most 14.7.

 

  skupina
  A
A+
B
B+
C
D
1. trénink časy kol       






2. trénink časy kol






 

  skupina
  A
A+
B
B+
C
D
kvalifikace časy kol      






kvalifikace celkem 






startovní rošt






 

  skupina
  A
A+
B
B+
C
D
závod časy kol              






závod celkem






výsledky po skupinách    






 

 

 

Pannonia 9.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol
XXX



3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol        




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol       




závod celkem




výsledky po skupinách   




 

 

 

SRing 4.5.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol         



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
D
kvalifikace časy kol        



X
kvaifikace celkem



X
startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
1. závod časy kol      




1. závod celkem




1. závod po skupinách   




         
2. závod časy kol




2. závod celkem




2. závod po skupinách




 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk