Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. L. Světinský   100b.

 1. P. Zeman  100b.

 2. L. Valdman   97b.

 3. O. Svoboda  90b.

 4. O. Michael  84b. 

 5. H. Rieger  80b. 

 5. R. Pecina 80b. 

 5. J. Sedlák 80b. 

 6. M. Křeček 78b. 

 7. J. Křeček 76b. 


Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
100b.
   2.
Otto Svoboda
90b.

3.
Oliver Michael
84b.

4.
Jiří Sedlák
80b.

4.
Robert Pecina
80b.
      SKUPINA B
 

1.
Pavel Zeman 100b.

2.
Lukáš Valdman
97b.

3.
Tomáš Beneš
72b.
    SKUPINA C
 
   1.
Martin Křeček
78b.
   2.
Jakub Křeček 76b.

3.
Jan Mareček
63b.
   4.
A. Krammer
62b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 80b.

2.
Petr Zelenka
72b.
   3.
J. Siegert
60b.
   4.
Günter Weiss
59b.
   5.
Pavel Machulda
56b.

Garant závodu Autodromu Most - BP SHOP RACING

07.08.2018

 

 

Rádi bychom Vám představili nového Garanta a Partnera závodů Carbonia cupu, společnost BP SHOP RACING, která své finanční prostředky vložila do závodu na okruhu Autodrom Most a jejíž jméno nese závod 15.8.

Carbonia cup – BP SHOP RACING DAY.

Děkujeme :-)


Jedná se o nově vzniklý e-shop pod značkou BP Shop, který úzce spolupracuje se zavedenou firmou Křenek Motorsport, zabývající se prodejem kompletního sortimentu pro motorsport v České republice už více jak dvacet let.

E-shop nabízí veškeré vybavení pro motorsport, jak pro posádky závodních vozidel, tak pro mechaniky a vybavení týmů, také veškerý možný sortiment pro stavbu a údržbu závodních aut. Jedná se o první fázi nového e-shopu, který se bude intenzivně plnit sortimentem tak, abychom všem našim zákazníkům poskytli co nejširší sortiment pro motorsport na jednom místě.


 

 

Plánek a obsazení boxů Most 15.8.

30.07.2018

Zájemci o box v Mostě prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email.

V Mostě máme omezený prostor a pereme se o místo, tedy je dobré abychom se všichni poskládali do boxů. Tak to nenechejte na poslední chvíli .-) Prosíme také abyste svislý prostor za určeným boxem dodržovali. Ostatní se také potřebují vejít. Děkuji za pochopení.

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI V PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ !!!

 PDF DOKUMENT

 

 

Pozvánka + zvláštní ustanovení na závod v Mostě

30.07.2018

 

Pozvánka na pátý závod na trati v Mostě

 

 

Tímto bychom Vás chtěli pozvat na pátý závod letošní sezóny 2018 Carbonia cupu konaný dne 15.8.2018 na velmi oblíbené trati v Mostě. Okruh je dlouhý 4212m, má 21 zatáček z toho 12 pravých a 9 levých.

O tento závodní den se svými finančními prostředky zasadila firma .........., která je garatem tohoto závodu s názvem ............

 

Rychlý okruh Slovakiaring trochu klouzal

30.07.2018

 

Rychlý okruh Slovakiaring trochu klouzal

 

 

 

Další kolo má za sebou Carboniacup EDERA DAY, který se slovenským dvojzávodem přehoupl do druhé poloviny závodní sezóny. Jezdcům, kterým rychlá slovenská trať vyhovuje, se také zvětšilo bodové konto, když mohli posbírat body v obou závodech do celkového hodnocení seriálu. Ve startovním poli byli k vidění nejen Češi a domácí Slováci, ale také Australan, či Ital. Premiérově startoval také vůz v divizi D5, tedy formulové vozy nad 2000ccm. Po víkendových závodech kamionů a dešti zde pogumovaná trať trochu klouzala a foukal pěkný vítr. Ale podmínky měly jezdci nastavené stejné, jen záleželo na nich jaké zvolí gumy, či nastavení vozů.....

 

Plánek a obsazení boxů Slovakia Ring 18.7.

07.07.2018

Zájemci o box na SlovakiaRingu prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email.

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY ZA ČÁROU, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI VE SVISLÉM PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ!!!

   PDF DOKUMENT

 

07.07.2018

 

Zvláštní ustanovení na dvojzávod sprint na okruhu Slovakia Ring dne 18.7.

 


 
Zveme Vás na čtvrtý letošní závod sezóny 2018 Carboniacupu. Tentokrát na krásném a oblíbeném Slovakia Ringu. 
 

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint dvojzávod, který bude..

 

Carboniacup a jeho druhé maďarské zastavení

07.07.2018

Carboniacup a jeho druhé maďarské zastavení

 

 

Již třetí letošní závod absolvovali závodníci Carboniacupu a to na známém autodromu Hungaroring, poblíž Mogyoródu a jednalo se už o letos druhé klání v Maďarsku, kam se účastníci přesunuli z Pannoniaringu. Hungaroring patří mezi prestižní autodromy, kde se kromě sérií FIA Truck, či WCTR jezdí již léta závody F1....

 

Garant závodu Hungaroring - LUTOPOL

04.06.2018

Představujeme Vám dalšího garanta a partnera závodů Carbonia cupu, společnost LUTOPOL, která své finanční prostředky vložila do závodu na okruhu Hungaroring a jejíž jméno nese tento závod

Carbonia cup - LUTOPOL DAY.

Děkujeme :-)

 

Společnost LUTOPOL EUROPE LTD (Anglie), jakožto mateřská společnost zajišťuje díky svým pobočkám v České a Polské republice služby v oblasti zámečnických a potrubářských a topenářských prací. Realizujeme zakázky pro klíčové klienty v oblasti energetiky, chemického průmyslu a stavebnictví. Hledáte-li partnera v těchto oblastech podnikání, jste na správné cestě – LUTOPOL Vám nabízí pomocnou ruku. Stejně jako na závodním okruhu i v podnikání chceme být jedničkou na trhu.

 

 

 

Plánek a obsazení boxů Hungaroring 11.6.

29.05.2018

Zájemci o box na Hungaroringu prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email. Měli by se vejít dva vozy. Rozměry jsou 4,20x12,6m.

Boxy jsou posouvacím pletivem přepažené.

Poprosím vybírat si čísla hned za dalšími teamy, máme za úkol řadit se vedle sebe aby nezůstalo prázdné místo mezi :-)) Tak musíme dodržet :-))

Ty co box nemají budu mít parkoviště za boxy na ploše.

Prosíme také abyste svislý prostor za určeným boxem dodržovali. Ostatní se také potřebují vejít. Děkuji za pochopení.

 

OSTATNÍ CO BOX NEMAJÍ PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI V PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ!!!

 

PDF DOKUMENT

 

 

Pozvánka + zvláštní ustanovení na závod Hungaroring

29.05.2018

Zvláštní ustanovení na závod sprint na okruhu Hungaroring dne 11.6.

 

 

Zveme Vás na třetí letošní závod sezóny 2018 Carboniacupu. Potřetí na krásném okruhu kde se prohánějí i F1 -  Hungaroring. Okruh má 4,3km....

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu.

 

Další aktuality