Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2019

 1. M. Hanzl   84b.

 2. H. Rieger  81b.

 2.  N. Dauerer   81b.

 3.  MiVi  77b.

 4.  J. Procházka  75b.

 4.  A. Gollner  75b.

 5.  M. Křeček  62b.

 6.  G. Stubenrauch  60b.

 7.  O. Haeusner  59b.

 8.  D. Luderer  56b.


Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2019

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
N. Dauerer 
81b.
   2.
J. Procházka 
75b.
   3.
G. Stubenrauch
60b.
   4.
O. Haeusner
59b.
      SKUPINA B
 

1.
M. Hanzl
84b.

2.
A. Gollner
75b.
   3.
P. Szilágyi
53b.

4.
M. Beer
52b.
    SKUPINA C
 
   1.
MiVi
 77b.
   2.
M. Křeček
 62b.
   3.
K.H.Matzinger
 53b.
   4.
J. Křeček
 50b.
    SKUPINA D
 

1.
H. Rieger
 81b.
 2.
D. Luderer
 56b.

3.
L. Světinský
 50b.

4.
T.Mohelnický
 45b.

Plánek a obsazení boxů Most 17.7.2019

03.07.2019

Zájemci o box v Mostě prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email.

V Mostě máme omezený prostor a pereme se o místo, tedy je dobré abychom se všichni poskládali do boxů. Tak to nenechejte na poslední chvíli .-) Prosíme také abyste svislý prostor za určeným boxem dodržovali. Ostatní se také potřebují vejít. Děkuji za pochopení.

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI V PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ !!!

 


 

 

03.07.2019

 

Pozvánka na další závod sezóny na trati v Mostě

 

 

Tímto bychom Vás chtěli pozvat na další závod letošní sezóny 2019 Carbonia cupu konaný dne 17.7.2019 na velmi oblíbené trati v Mostě. Okruh je dlouhý 4212m, má 21 zatáček z toho 12 pravých a 9 levých.

 

24.06.2019

 

Žrout pneumatik ze Sárváru aneb Carboniacup potřetí tentokrát na Pannoniaringu

 

  

 

Další díl má za sebou série Carboniacup určená cestovním, GT vozům, prototypům i formulím. Garantem tohoto závodu byla firma MK Racing která poskytuje pojízdný pneuservis přímo na závodech a distribuuje závodní pneumatiky Hankook a jejíž jméno se objevilo v názvu závodu.

Hankook Racing Day na Pannoniaringu měl ve vínku trochu jiné počasí jak na Slovakiaringu, kde se místo lijáku vystřídalo počasí tropické, a tak pneumatiky doslova hořely. No jednou je zima, jednou léto, pokaždé jak se povede, ale vždycky pro všechny stejné. Pannoniaring má pěkné zázemí a hlavně leží poblíž lázeňské oblasti Sárvár, tudíž není problém se vykoupat, nebo pojíst něco dobrého z místních specialit...

 

 

Plánek a obsazení boxů Pannonia 12.6.

31.05.2019

Zájemci o box na Pannonii prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email. Jsou zde dva druhy boxů. Mapku s náhledem najdete v dokumentu níže.

Prosíme abyste svislý prostor za určeným boxem dodržovali. Ostatní se také potřebují vejít. Děkuji za pochopení.

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI V PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ !!!

  

 

31.05.2019

 

Pozvánka + zvláštní ustanovení na závod na okruhu Pannoniaring dne 12.6. - HANKOOK RACING DAY

 

 

 

 

 

Zveme Vás na třetí letošní závod sezóny 2019 Carboniacupu. Tentokrát na krásném okruhu Pannoniaring. Ten je dlouhý 4740m.

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint......

 

30.05.2019

 

EDERA RACING DAY aneb Promočený Slovakiaring jako rybník vody

 

 

 

 

 

Další dějství má za sebou Carboniacup, tedy druhý letošní závod na Slovakiaringu s názvem garanta závodu EDERA Racing Day, kde se odjely dvě závodní jízdy, i když spíše doklouzaly, protože nad Orechovou Potoní se zkrápěly proudy vody a jízda místy na dráze autodromu připomínala řečiště na Dunaji a jezdci málem vyměnili volanty za kormidla. Ale i takový je motorsport, někdy svítí ostré slunce, někdy závodníky zkropí déšť a letos některé dostihla i zima. Některé jízdy tak musely být zkrácené, skupina C a D zajela závodní jízdu formou kvalifikace ale při takové nepřízni počasí nemohlo vedení závodu riskovat zdraví závodníků.....

 

Plánek a obsazení boxů Sring 22.5.

04.05.2019

Zájemci o box na SlovakiaRingu prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email.

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY ZA ČÁROU, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI VE SVISLÉM PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ!!!

 

 


 
 
 
 
 
 

Pozvánka + zvláštní ustanovení na závod Slovakiaring

04.05.2019

 

Zvláštní ustanovení na dvojzávod na okruhu Slovakia Ring dne 22.5.

 


 
Zveme Vás na druhý letošní závod sezóny 2019 Carboniacupu. Tentokrát na krásném a oblíbeném Slovakia Ringu. 
 Okruh je dlouhý 5922m.

O tento závodní den se svými finančními prostředky zasadila firma EDERA GROUP a.s., která je garatem tohoto závodu s názvem EDERA RACING DAY. Děkujeme :-)

 
  
 

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint dvojzávod, který bude..

 

Carboniacup v Mostě zahájil svou devátou sezónu

15.04.2019

 

Carboniacup v Mostě zahájil svou devátou sezónu - LUTOPOL RACING DAY

 

 

Devátou závodní sezónu zahájil Carboniacup jak jinak, než na domácí trati autodromu v Mostě. Garantem tohoto závodu a finanční prostředky vložila firma Lutopol a tedy se tento závodní den jmenoval Lutopol Racing Day. Sto pilotů brázdilo autodrom v tréninkových jízdách, kvalifikacích a v odpoledních hodinách vyvrcholilo jejich snažení při bodovaných závodech. O zajímavé momenty rozhodně nebyla nouze, ani při předjíždění pomalejší jezdců. O mezinárodní pole jezdců se postarali Němci, Slováci, Holanďan, Chorvat, Rakušané, či Poláci....

 

Výsledky posledního motokárového závodu

08.04.2019

 

Výsledky posledního čtvrtého motokárového závodu Carbonia Karting Serie 2018-2019 v Kart Planet

 


V neděli 31.3.2019 se uskutečnil čtvrtý a poslední motokárový 2hod. vytrvalostní závod Carbonia Karting Serie 2018-2019 konaný v zimní přestávce na venkovní trati v Praze - Kart Planet..... 

 

Další aktuality