Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2017

 1. J. Rieger  143b.

 2. P. Morávek    142b.

 3. J. Mareček  140b.

 3. M. Merta    140b.

 4. Zd. Čurda   139b.

 5. F. Zelenský   138b.

 6. Zb. Čurda   136b.

 6. M. Oliver  136b.

 7. J. Zeman  116b. 

 7. A. Krammer 116b.

 8. G. Hatz 102b. 

 8. G. Weiss 102b. 

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2017

 
   
 SKUPINA A
 

1.
Petr Morávek
142b.
 2.
Miloš Merta
140b.
   3.
Michael Oliver
136b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
139b.

2.
Zbyněk Čurda
136b.
 3.
Jiří Zeman
116b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jan Mareček
140b.
   2.
A. Krammer 116b.
   3.
Gottfried Hatz
102b.
    SKUPINA D
 

1.
Jan Rieger
143b.

2.
Filip Zelenský
138b.
   3.
Günter Weiss
102b.
       

Přihláška na motokárový závod - celkem teamů 13

 

  Jednotlivá přihláška na konkrétní závod

 

Pohár

Carbonia Karting Serie 2017-2018

Motokárový závod

Datum konání

2.12.2017

Místo konání KART CENTRUM RADOTÍN
Čas konání
18:00-20:00h.
Jezdec 1
Jezdec 2
Jezdec 3
Jezdec 4
Název teamu
Adresa
Datum narození
Telefon
Email
   

 


Cena 3800,-kč/team (osoba 950,-kč)

Účast jezdců závodu je omezena pouze pro věk nad 15let   




Přihlášené teamy

 
 
1.team     
 
VVVH RACING   *  Vojtěch Křečan
  Václav Koreš
  Honza Rambousek
  Vojtěch Rambousek
   
2.team
 
ZEMAN RACING TEAM   *     Pavel Zeman
  Jakub Vojtěch
  Miroslav Hoza
   
3.team  
DAFIT MOTORACING   * David Ouředníček
  David Čermák
  David Košek
  Martin Němeček
   
4.team   
HKC-LUTOPOL RACING TEAM   *       Patrik Melichar
  Sára Zelenková
  Petr Zelenka
   

5.team 

 

JAWA GANG   *

Michal Zimmer
  Jan Čamr
  Vratislav Sedlák
  Radek Zimmer
   
6.team  
BMW RENOCAR RACING TEAM   *      Tomáš Fiala
  Marek Beneš
  Filip Urban
  David Bielský
   

7.team

 
HKC RACING - LUTOPOL  * Pavel Machulda
  Aleš Kohout
  Monika Podhradská
   
8.team
 
KARTING STARS   * Ondra Fuk
  Honza Rieger
  Jirka Leskour
   
9.team
 
VETTE HRUSKY A JABKA  * Milan Bydžovský
  Václav Laušman
  Michal Dufke
  Petr Lávička
   
10.team
 
   
   
   
   
   
11.team
 
BONITAS RACING   * Tomáš Mohelnický
  David Lukeš
  Jan Janovský
  Petr Fulín
   
12.team
 
ELBA RACING  * Lukáš Liebzeit
  Michal Pavel
  Pavel Urbánek
  Lukáš Kaňka
   
13.team
 
GT SPORTS TEAM  * Ondřej Krupka
  Antonín Novotný
  Ondřej Zahradníček
  Boris Wagner
   
   
14.team
Andre Mašek 
SEMARACING  * Tomáš Zabloudil 
  Michal Votýpka 
  Jakub Hrubeš