Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

   Absolutní vítězové

 1. P. Zeman  160b.

 2. L. Valdman   157b.

 3. L. Světinský   155b.

 4. H. Rieger 141b.

 5. J. Sedlák  140b.

 6. O. Krupka 129b. 

 7. O. Michael  124b.

 8. P. Zelenka 119b. 

 9. M. Křeček 118b.

 10. R. Pecina 115b. 

 11. J. Křeček 112b. 

 12. J. Mareček 108b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
L. Světinský
140b.
   2.
Jiří Sedlák
140b.

3.
Oliver Michael
124b.
      SKUPINA B
 

1.
Lukáš Valdman
142b.

2.
Pavel Zeman
140b.

3.
Ondřej Krupka
129b.
    SKUPINA C
 
   1.
Jakub Křeček
112b.
   2.
Martin Křeček 108b.

3.
Jan Mareček
108b.
    SKUPINA D
 

1.
Honza Rieger 141b.

2.
Petr Zelenka
119b.
   3.
J. Siegert
95b.

Přihláška na motokárový závod - celkem teamů 10

 

  Jednotlivá přihláška na konkrétní závod

 

Pohár

Carbonia Karting Serie 2018-2019

Motokárový závod

Datum konání

9.12.2018

Místo konání PRAGA ARENA
Čas konání
14:00-16:00h.
Jezdec 1
Jezdec 2
Jezdec 3
Jezdec 4
Název teamu
Adresa
Datum narození
Telefon
Email
   

 


Cena 3800,-kč/team (osoba 950,-kč)

Účast jezdců závodu je omezena pouze pro věk nad 15let   




Přihlášené teamy

 
 
1.team     
Radek Chamola
RENDY TEAM RACING    *   Michal Chamola
  Ondřej Kočka
   
   
2.team
Petr Zelenka
LUTOPOL RACING TEAM        Sára Zelenková
  Patrik Melichar
   
   
3.team Veronika Kožmínová
AUTO KOŽMÍN RALLY TEAM    * Martin Kožmín
  Lukáš Kubíček
  Jakub Kučera
   
4.team  Vojta Rambousek
VR-MOTORS.CZ RACING TEAM  *     
Honza Rambousek
  Jarda Hartman
  Tomáš Tuháček
   
5.team
David Ouředníček
DAFIT MOTORACING  * David Čermák
  David Košek
  Martin Němeček
   
6.team Tomáš Mohelnický
RACING ENGINEERING  *             Jan Janovský
  Filip Beneš
  Tomáš Václavík
   

7.team

Tomáš Fiala
BMW RENOCAR TEAM    * Filip Urban
  Jan Weinfurt
  Marek Jan Beneš
   
8.team
Lukáš Pešek
LP52   * Aleš Kohout
  Josef Liška
  ...........
   
9.team
Monika Podhradská
HKC ACADEMY   * Ondřej Fuk
  Roman Patera 
  Ondřej Nigrin 
  Matěj Kácovský
   
10.team
Lukáš Liebzeit
ELBA RACING   * Pavel Urbánek
  Michal Pavel
  Kaspi