Reklama

    

         

 

Okruhy

  

TOP 10 - 2024

1. 

2. 

3. 

4. 

5.  

6. 

7. 

8. 

9.

10. 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

 
       
   
SKUPINA A
 
1.
 
   
2.
     
3.
     
       
      SKUPINA B
   
1.
 
   
2.
 
   
3.
 
   
       
    SKUPINA C
 
1.
 
   
2.
 
   
3.
 
   
       
    SKUPINA D
 
1.
     
2.
 
   
3.
     
       
       
27.05.2021

Zvláštní ustanovení na závod na okruhu Pannoniaring dne 9.6.

 Důležité informace pro jezdce:

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint, který bude možno si v tréninku vypsaném na 3x 20min. vyzkoušet a otestovat techniku, kvalifikace vozů určující startovní pozici do závodu, vypsána na 1x30min. a 1x závod na 20min., který se pojede letmým startem.

 

Zvláštní ustanovení pro závod:

 

!! COVID 19 - opatření platné na celém území Maďarska: ve všech vnitřních prostorách je povinné nošení ROUŠKY nebo RESPIRÁTORU (hotel, restaurace, obchody, benzinky, race office atd.) tedy si je nezapomeňte sebou vzít!! 

 

HRANICE CZ-SK-HU / HU-SK-CZ 

1. Řídíme se vždy dle aktuálního nařízení, které ale může být za 14dní již neplatné, ale abyste s tím počítali. Ke vstupu je nutné, aby si každý zajistil v odběrném místě svého bydliště PCR test - který by už od 1.6. měl být 2x za měsíc zdarma, né starší 72h. před překročení hranice, na který Vám musejí vystavit potvrzení v CZ ale i AJ s negativním výsledkem. Proto si zajistěte objednání na něj a upozorněte že potřebujete potvrzení i v AJ pro přejezd hranic.

Přes Slovensko pouze projíždíme, tedy nahlásíte na hranici transit do další země, a ukážete povolení na akci a OP a test. To samé v Maďarsku na hranici. Business trip

Je možné že již za 14dní se situace změní ale zatím je potřeba, ale zřejmě dle infa ostatních lidí že néé každého zastavují a kontrolují. 

 

2. Zde si vytiskněte každý a vyplňte formulář s pozvánkou od okruhu na sportovní událost, na kterou má okruh vyjímku ke konání závodů. Závod je povolen a zaregistrován. S tím také pokud Vás někdo zastaví projedete přes hranici. Mějte každý na své jméno u sebe.

 

 

 

Příjezd: jezdci, přijeďte prosím včas, autodrom je nám k dispozici již od úterý 8.6. od 18h kdy budem vpuštěni do areálu.

 

Technické a administrativní přejímky: budou probíhat u věže v office room 8.6. od 19h-24:00h je tedy lepší, přijet s vozem v úterý, abychom stihli odbavit co nejvíce vozů, ráno ve středu v den závodu budou probíhat pouze tech. přejímky neprošlých vozů. Z časových důvodů nelze ráno před startem odbavovat vozy. Harmonogram s rozdělením vozů do barevných označení a časový plán bude rozdán v tištěné formě před rozpravou nebo při administraci nebo je vyvěšen zde na stránkách v sekci Harmonogramy.

Na závodech pro kontrolu a ti co neví vozu si jezdec bude moci za poplatek zvážit svůj vůz. Nutné k určení skupin.  

Přejímky se budou konat v prvním boxu od věže. Zde si jezdec připraví OP, kartu pojišťovny a řidičský průkaz. Tech. komisaři následně pak malý TP k vozu. 

Startovní čísla: jezdci, kteří nemají vyrobená svá přidělená startovní čísla, nechť pošlou email s informací, kdy jim budou vyrobeny předem a na místě si je zakoupíte za 200kč/pár / 8euro. Při přejímce vozu již musí být nalepená na obou předních dveřích či jiném viditelném bočním místě.

Uzávěrka přihlášek a plateb:  5.6. nebo po naplnění kapacity

pokud nám nezavřou znovu hranice nebo se nenaplní potřebná kapacita, počítejte i s variantou zrušení závodu!!!

 

Startovné:  viz sekce startovné zde na stránkách, na místě jsou ceny navýšeny

 

jezdci CZ, DE, PL, SK, HU - platba kč na č.ú. 5369134001 / 5500  RB (variabilní symbol je popř startovní číslo, do poznámky uveďte jméno jezdce)

IBAN:   CZ5055000000005369134001

SWIFT:   RZBCCZPP

 

PROSÍME JEZDCE ABY V MAĎARSKU PLATILI VEŠKERÉ VÝDAJE NÁM POUZE V MĚNĚ EURO. Koruny neberem :-)

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

 

Boxy: zakoupení jednotlivých boxů bude možné na místě za poplatek 120euro (36m2) nebo 140euro (64m2). Boxy jsou všechny zděné, tedy nejdou vůbec propojit mezi sebou!! Rezervace pište na mail. Zapíšu Vás do tabulky.

Zájemci o box na SlovakiaRingu prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email.

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY ZA ČÁROU, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI VE SVISLÉM PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ!!!

 

 

 

Transpordéry k měření: připravte si OP nebo jiný doklad totožnosti jako zálohu k půjčení transpondéru do vozu, sloužící k měření času. Záloha bude na konci dne oproti vrácení zase vyplacena. Transpondéry se budou tentokrát vydávat u nás v office u administrace ráno ve středu, od 7hod.

Ubytování, strava, zázemí: v areálu autodromu je restaurace s hotelem, v areálu sprchy, wc, přípojka elektřiny + vody v celém prostoru boxů, pneuservis je pojízdný Hankook.

Okruh dle aktuálního nařízení zabezpěčí možnost stravování formou výdejního okénka a nebo zabaleného jídla sebou, otevřena i terasa bude.

Hotel, raději si zjistěte individuálně co je potřeba a zda vůbec přijímají klienty a nemají zavřeno, popř. zajistěte spaní na okruhu v autech a boxech. Přežijeme....

www.paddockring.com nebo mimo areál asi 15min od okruhu je www.bassiana.hu

Tankování: v areálu okruhu klasická pumpa pohonných hmot se všemi druhy PHM i 100 oktanový benzín.

 

Těšíme se na Vás.

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk