Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2020

 1. 

 2. 

 3. 

 4.  

 5.  

 6.  

 7.  

 8.  

 9. 

 10. 

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2020

 
   
 SKUPINA A
 
       
       
       
      SKUPINA B
 
       
       
       
    SKUPINA C
 
       
       
       
    SKUPINA D
 
       
       
       
       
17.09.2018

Zvláštní ustanovení pro závod na okruhu Silesia Ring

 


Technické údaje tratě:

délka tratě: 3636m
šířka závodní tratě: 12 - 15m
nejdelší rovina: 730m
počet zatáček: 15 z toho 9 pravých a 6 levých
směr jízdy: ve směru hodinových ručiček
pole position: vpravo

k dispozici: 13boxů 

adresa: Lotnicza 5-7, 47-325, Kamień Ślaski

 

 

Důležité informace pro jezdce:

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint, který bude možno si v tréninku vypsaném na 3x 20min. vyzkoušet a otestovat techniku, kvalifikace vozů určující startovní pozici do závodu, vypsána na 1x25min. a 1x závod na 20min., který se pojede letmým startem.


Zvláštní ustanovení pro závod sprint:

Příjezd: jezdci, přijeďte prosím včas, autodrom je nám k dispozici již od neděle 23.9. od 19:00hod. kdy budem vpuštěni do areálu. Před námi je akce motocyklů tedy necháme prostor na vyklizení paddocku.

Technické a administrativní přejímky: budou probíhat v boxech u vás a na paddocku dne 23.9. od 20h-24:00h je tedy lepší, přijet s vozem v neděli, abychom stihli odbavit co nejvíce vozů, ráno ve pondělí v den závodu budou probíhat pouze tech. přejímky neprošlých vozů. Z časových důvodů nelze ráno před startem odbavovat vozy. Harmonogram s rozdělením vozů do barevných označení a časový plán bude rozdán v tištěné formě před rozpravou nebo při administraci.

Na závodech pro kontrolu a ti co neví váhu vozu si jezdec bude moci za poplatek zvážit svůj vůz. Nutné k určení skupin.  

Administrativní přejímky jezdců se budou konat v boxu vedle věže. Zde si jezdec připraví OP, kartu pojišťovny a řidičský průkaz. Tech. komisaři následně pak malý TP k vozu. 

!!!!!! Měření hluku:  při technické přejímce i během závodního dne bude probíhat z naší i ze strany autodromu meření hlučnosti výfuku, limity jsou stanoveny v Polsku takto: 100dB. Doporučujeme koupit dB killer. 

Poskytovatel nebo jím pověřená osoba je také oprávněn nařídit nebo provést měření hluku jakéhokoliv dopravního prostředku před vjezdem na závodní dráhu samotnou. V případě, že měřené vozidlo příslušný limit překračuje, je poskytovatel nebo jím pověřená osoba takové vozidlo bez náhrady nepřipustit k jízdě na závodní dráze. 

 

Startovní čísla: jezdci, kteří nemají vyrobená svá přidělená startovní čísla, nechť pošlou email s informací, kdy jim budou vyrobeny předem a na místě si je zakoupíte za 200kč/pár / 8euro. Při přejímce vozu již musí být nalepená na obou předních dveřích či jiném viditelném bočním místě.

Uzávěrka přihlášek a plateb:  20.9. nebo po naplnění kapacity

Startovné:  viz sekce startovné zde na stránkách, na místě jsou ceny navýšeny

 

jezdci CZ,DE - platba kč na č.ú. 5369134001 / 5500  RB (variabilní symbol je popř startovní číslo, do poznámky uveďte jméno jezdce)

IBAN:   CZ5055000000005369134001

SWIFT:   RZBCCZPP

jezdci SK - platba eur na č.ú. 2914981246 / 1100  Tatrabanka

(variabilní symbol je popř. startovní číslo, do poznámky uveďte jméno jezdce)

 

PROSÍME JEZDCE ABY NÁM ZDE PLATILI VEŠKERÉ VÝDAJE (boxy a startovné) POUZE V MĚNĚ KČ nebo EU. 

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

 

Boxy: zakoupení jednotlivých boxů bude možné na místě za poplatek 3000,-kč / 120euro. 

Transpordéry k měření: připravte si OP nebo jiný doklad jako zálohu k půjčení transpordéru do vozu, sloužící k měření času. Záloha bude na konci dne oproti vrácení zase vyplacena.

Ubytování, strava, zázemí: v areálu autodromu je letiště, hotel, restaurace - NEZAPOMEŇTE SI VYMĚNIT ZLOTÝ, zde se platí pouze jimi nebo platební kartou, v areálu sprchy, wc, servis, přípojka elektřiny + vody v celém prostoru boxů. 

Ubytování možno i v hotelu, více info je možno zde: http://silesiaring.pl/obiekt/hotel/

Tankování: 8km od areálu je pumpa pohonných hmot, platba kartou či zlotými


Těšíme se na Vás.