Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    R. Zimmer   120b.

2.    D. Vít   118b.

2.    J. Hrdlička   118b.

3.    M. Ameseder   116b.

4.    J. Čížek  110b.

5.    J. Kirchner    107b.

6.    H. Heidicke  105b.

7.    Zd. Čurda  103b.

8.    F. Thalmann   102b.

8.    R. Obrtal  102b.

9.    H. Rieger  101b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
118b.
2.

T. Zabloudil
97b.
3.

J. Sedlák 94b.
4.
   M. Toth
93b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Zimmer
120b.
2.

J. Hrdlička
118b.
3.

Zd. Čurda
103b.
4.
   R. Obrtal
102b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
116b.
2.

J. Kirchner
107b.
3.

T. Frank
78b.
4.

J. Mareček
70b.
       
    SKUPINA D
 
1.

J. Čížek
110b.
2.

H. Heidicke
105b.
3.

F. Thalmann
102b.
4.

H. Rieger
101b.
       
       

Výsledky prvního motokárového závodu

16.12.2019

Výsledky prvního vytrvalostního motokárového závodu z Praga Areny

 

 

Dne 15. prosince 2019 jsme zahájili zimní pauzu prvním letošním vytrvalostním závodem teamů na motokárách s názvem Carbonia Karting Serie 2019-2020. Konalo se na motokárové dráze v Praga Areně v Praze.

Na závod se zde sešlo 10 závodních teamů, po seznámení se s pravidly závodu a vylosování motokár a pozic na startu se teamy mohli postavit do závodu na start. Celé dvě hodiny jízd, kdy se jezdci střídali probíhali až na pár karambolů a nehod motokár do bariér v pořádku :-)

Záleželo na strategii teamů, rychlé výměny jezdců a povinností bylo 3x zastavit s výměnou jezdce v boxu.

 

 

V průběhu závodu si ostatní jezdci mohli odpočinout posezením v baru, kde měli pěkný výhled na trať a mohli si dát občerstvení.

První poháry a body jsou uděleny, výsledky níže. 

Fotogalerii naleznete na našem profilu okruhů na facebooku.

 

 

Umístění 2hod. vytrvalostního závodu, výsledky jsou určeny dle celkového součtu odjetých kol a jejich časů:

 

1.místo - NO BRAIN RACING - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:43,150 a team si odváží z tohoto závodu 16b.

2.místo - RENDY TEAM RACING - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:42,989 a team si odváží z tohoto závodu 14b.

3.místo - CLASSIC AUTO - počet odjetých kol 162, nejlepší zajeté kolo 00:43,432 a team si odváží z tohoto závodu 13b.

4.místo - DREAM HILLCLIMB RACING - počet odjetých kol 162, nejlepší zajeté kolo 00:43,065 a team si odváží z tohoto závodu 12b.

5.místo - FKP TEAM - počet odjetých kol 161, nejlepší zajeté kolo 00:43,959 a team si odváží z tohoto závodu 11b.

6.místo - MŠ TEAM - počet odjetých kol 161, nejlepší zajeté kolo 00:43,379 a team si odváží z tohoto závodu 10b.

7.místo - PFH RACING - počet odjetých kol 159, nejlepší zajeté kolo 00:43,658 a team si odváží z tohoto závodu 9b.

8.místo - GROUP B - počet odjetých kol 159, nejlepší zajeté kolo 00:43,887 a team si odváží z tohoto závodu 8b.

9.místo - AK KOLÍN - počet odjetých kol 155, nejlepší zajeté kolo 00:44,511 a team si odváží z tohoto závodu 7b.

10.místo - ELBA RACING - počet odjetých kol 151, nejlepší zajeté kolo 00:44,765 a team si odváží z tohoto závodu 6b.

 
 
Výsledky:   
 
 

 

  

 

Děkujeme Všem a těšíme se na Vás v příštím závodě, který se pojede v Radotíně, termín upřesníme.

team Carbonia 

 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk