Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    R. Zimmer   161b.

2.    J. Hrdlička   160b.

3.    D. Vít   153b.

4.    J. Kirchner    149b.

5.    H. Rieger  143b.

6.    R. Obrtal  142b.

7.    M. Ameseder   137b.

8.    Zd. Čurda   133b.

9.    F. Thalmann   132b.

9.    M. Merta   132b.

10.    T. Zabloudil   129b.

10.    M. Toth  129b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
153b.
2.

T. Zabloudil
129b.
2.

M. Toth 129b.
3.
   P. Zeman
116b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Zimmer
161b.
2.

J. Hrdlička
160b.
3.
 R. Obrtal
142b.
       
    SKUPINA C
 
1.
   J.Kirchner
149b.
2.
 M.Ameseder
137b.
3.

J. Mareček
110b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Rieger
143b.
2.

F. Thalmann
132b.
3.
 H. Heidicke
127b.
       
       

Výsledky prvního motokárového závodu

16.12.2019

Výsledky prvního vytrvalostního motokárového závodu z Praga Areny

 

 

Dne 15. prosince 2019 jsme zahájili zimní pauzu prvním letošním vytrvalostním závodem teamů na motokárách s názvem Carbonia Karting Serie 2019-2020. Konalo se na motokárové dráze v Praga Areně v Praze.

Na závod se zde sešlo 10 závodních teamů, po seznámení se s pravidly závodu a vylosování motokár a pozic na startu se teamy mohli postavit do závodu na start. Celé dvě hodiny jízd, kdy se jezdci střídali probíhali až na pár karambolů a nehod motokár do bariér v pořádku :-)

Záleželo na strategii teamů, rychlé výměny jezdců a povinností bylo 3x zastavit s výměnou jezdce v boxu.

 

 

V průběhu závodu si ostatní jezdci mohli odpočinout posezením v baru, kde měli pěkný výhled na trať a mohli si dát občerstvení.

První poháry a body jsou uděleny, výsledky níže. 

Fotogalerii naleznete na našem profilu okruhů na facebooku.

 

 

Umístění 2hod. vytrvalostního závodu, výsledky jsou určeny dle celkového součtu odjetých kol a jejich časů:

 

1.místo - NO BRAIN RACING - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:43,150 a team si odváží z tohoto závodu 16b.

2.místo - RENDY TEAM RACING - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:42,989 a team si odváží z tohoto závodu 14b.

3.místo - CLASSIC AUTO - počet odjetých kol 162, nejlepší zajeté kolo 00:43,432 a team si odváží z tohoto závodu 13b.

4.místo - DREAM HILLCLIMB RACING - počet odjetých kol 162, nejlepší zajeté kolo 00:43,065 a team si odváží z tohoto závodu 12b.

5.místo - FKP TEAM - počet odjetých kol 161, nejlepší zajeté kolo 00:43,959 a team si odváží z tohoto závodu 11b.

6.místo - MŠ TEAM - počet odjetých kol 161, nejlepší zajeté kolo 00:43,379 a team si odváží z tohoto závodu 10b.

7.místo - PFH RACING - počet odjetých kol 159, nejlepší zajeté kolo 00:43,658 a team si odváží z tohoto závodu 9b.

8.místo - GROUP B - počet odjetých kol 159, nejlepší zajeté kolo 00:43,887 a team si odváží z tohoto závodu 8b.

9.místo - AK KOLÍN - počet odjetých kol 155, nejlepší zajeté kolo 00:44,511 a team si odváží z tohoto závodu 7b.

10.místo - ELBA RACING - počet odjetých kol 151, nejlepší zajeté kolo 00:44,765 a team si odváží z tohoto závodu 6b.

 
 
Výsledky:   
 
 

 

  

 

Děkujeme Všem a těšíme se na Vás v příštím závodě, který se pojede v Radotíně, termín upřesníme.

team Carbonia 

 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk