Reklama

    

         

 

Okruhy

  

 

TOP 10 - 2023

1. 

2. 

3. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2023

 
   
SKUPINA A
 
1.
     
2.
     
3.
     
       
      SKUPINA B
   
1.
     
2.
     
3.
     
       
    SKUPINA C
 
1.
     
2.
     
3.
     
       
    SKUPINA D
 
1.
     
2.
     
3.
     
       
01.07.2020


Důležité Informace pro jezdce

 

 

 

PROSÍME JEZDCE ABY ZDE PLATILI VEŠKERÉ VÝDAJE NÁM POUZE V MĚNĚ EURO. Koruny neberem :-)

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint, který bude možno si v tréninku vypsaném na 3x 20min. vyzkoušet a otestovat techniku, kvalifikace vozů určující startovní pozici do závodu, vypsána na 1x30min. a 1x závod na 20min., který se pojede letmým startem.   

 

Zvláštní ustanovení pro závod

Příjezd: jezdci, autodrom je nám k dispozici od čtvrtka 16.7. od 18:30h kdy budem teprve vpuštěni do areálu. Musíme nechat prostor vyklizení boxů a prostoru za boxy akci před námi. Tedy prosím abyste nenajížděli moc dopředu abyste tam nečekali dlouho.

 

ZVLÁŠTNÍ PRAVIDLA !!! COVID 19 !!!

V NĚMECKU JEŠTĚ MUSÍME DODRŽOVAT, MÍVAJÍ KONTROLY....

1. Je nutné si doma předem vytisknout a vyplnit tento dokument (jezdci i doprovody), ten odevzdat na vrátnici aby Vás pustili do areálu. Ať se na místě nezdržujete vypisováním:   DE     ENG

2. V boxu může být maximálně 10 osob naráz a maximálně 4 vozy, všichni musí mít ochranu úst a nosu a nebo dodržovat rozestup min. 1,5m a dovnitř ostatních budov též vstupujte s rouškou.

3. Dodržujte hygienu, odstupy 1,5m, roušky, minimalizujte osobní kontakt, při administraci se zbytečně nezdržujte v boxu.

4. Nová zatáčka POZOR!

 


 

Technické a administrativní přejímky: budou probíhat v boxu č.11 a 12a cca od 20:00h. ve čtvrtek, abychom stihli odbavit co nejvíce vozů, ráno v den závodu budou probíhat pouze od 6:00h - 7:30h. Harmonogram s rozdělením vozů do barevných označení a časový plán bude rozdán v tištěné formě před rozpravou.  

Přejímky aut se budou konat u i vás v boxech a na parkovišti paddocku. Zde si jezdec připraví OP, kartu pojišťovny a řidičský průkaz. Tech. komisaři následně pak malý TP k vozu. 

Boxy: zakoupení nebo rezervace jednotlivých boxů je možná předem nebo na místě za poplatek 5700,-kč / 210euro, luxusní box se sprchou a wc stojí 6700,-kč / 250euro, v každém boxu je možno zdarma pouze za kauci za zapůjčení ovladače 20eu zapnout monitor ke sledování časů průběhu dění celých závodů. Wifi je zdarma. Boxy jsou poměrně velké 4x15m, tedy určitě se vejdou do každého 2-3vozy, můžete si tedy zakoupit s někým napůl.

Zájemci o box na LausitzRingu prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email. K dispozici máme od 16.7. ty červeně označené / čísla 12b-31. 

Ty co box nemají budu mít parkoviště od němců vytyčené zábranami, pouze půlka, tedy zde budem parkovat, abychom nebyli roztahaní po celém. Přijedou jim tam v průběhu našeho dne na víkend už zřejmě na akci po nás další jezdci.

Prosíme také abyste svislý prostor za určeným boxem dodržovali. Ostatní se také potřebují vejít. Děkuji za pochopení.

OSTATNÍ CO BOX NEMAJÍ PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI V PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ!!!

 

 

Transpordéry k měření: připravte si OP nebo jiný doklad jako zálohu k půjčení transpordéru do vozu, sloužící k měření času. Záloha bude na konci dne oproti vrácení zase vyplacena. 

Startovní čísla: jezdci, kteří nemají vyrobená svá přidělená startovní čísla, nechť pošlou email s informací, kdy jim budou vyrobeny předem a na místě si je zakoupíte za 200kč-pár/ 8eur. Při přejímce vozu již musí být nalepená na obou předních dveřích či jiném viditelném bočním místě.

Ubytování, strava, zázemí: v areálu autodromu je restaurace, jinak obchody ve vesnici cca 5km a městě 9km, v areálu sprchy, wc, přípojka elektřiny + vody v celém prostoru boxů

Tankování: v areálu pumpa pohonných hmot na platební kartu - pokud by nefungovala jak minule :-)) tak nejbližší čerpací stanice cca 2km hned od autodromu.

Rozprava: venku 8:15h.

 

Uzávěrka přihlášek a plateb:  13.7. nebo po naplnění kapacity

Startovné:  viz sekce startovné zde na stránkách, na místě jsou ceny navýšenyilní symbol je startovní číslo, do poznámky uveďte jméno jezdce)

Pokud nebudete přihlášeni předem a neobdržíme platbu, budou jezdci na místě v den závodu (pokud se vůbec vejdou do start.pole) platit částku 10 000,-kč/370euro.

 

Platba = zajištění místa v závodě.

Vyhlášení vítězů: 18:35h

 

Těšíme se na Vás

Carbonia team

 


 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk